MDMA/ekstazī attīrīšanas metode

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Šādi es to darīju jau sen atpakaļ:



1 litrs Ipa (izopropilspirta) 99 % laboratorijas kvalitātes ("aptiekas" kvalitāte nedarbojas).

1 litrs 99% acetona ("aptiekas" kvalitātes nestrādā un ir mazāk nekā Mercadona).

1 glāze 1 litra

1 karstā plītiņa (bet tā kā ne visiem tā ir, var izmantot dubulto katlu)

1 laboratorijas termometrs

Tas ir viss.


Katram gramam Mdma ir vajadzīgi 3,50 ml ipa (mērījumi ir ļoti svarīgi!).

Ipa ieliekam vārglāzē un arī termometru, kas pieskaras ipa.
Uzkarsējam ipa līdz 55 grādiem (nedrīkst pārsniegt 60 grādus).


Kad temperatūra ir sasniegta, ieberam Mdma, un tā izšķīst.



Stiklu pārklājam ar papīra lapu un atstājam istabas temperatūrā uz 4 stundām.



Pēc šīm 4 stundām tas uz vienu dienu jānovieto ledusskapī.



nākamajā dienā pēc sasaldēšanas vēl vienu dienu, un jau veidojas kristāli.



Pirmā partija:
Ielej netīro ipa citā glāzē un ieliec to atpakaļ saldētavā.

glāzē ar kristāliem pievienojam acetonu (puse ipa) glāze ir tik auksta, ka kristāli izšķīst un acetons to bloķē.

apmēram pēc stundas to pašu acetonu pārlejam netīrajā ipa glāzē.

Ļaujam kristāliem nožūt vienu dienu.

Kāpēc mēs pievienojam acetonu ipa? Tāpēc, ka joprojām ir kristāli, bet mums ir vajadzīgs acetons, citādi kristāli neveidosies.

Izlietoto acetonu pievienojam netīrajam ipa glāzei no saldētavas. Bez acetona otrā kristālu partija neveidosies!

šo kristālu veidošanās prasīs ilgāku laiku, atstājiet tos saldētavā uz dažām dienām.

Izņemam glāzi un izmetam netīro ipa.

Pievienojam acetonu, lai kristāli neizšķīst. Kad glāze ir istabas temperatūrā, acetonu izmetam un ļaujam kristāliem nožūt.
 

Attachments

  • BsgKQplDIq.jpg
    BsgKQplDIq.jpg
    485.1 KB · Views: 351
  • PmGt5pj3nx.jpg
    PmGt5pj3nx.jpg
    159.5 KB · Views: 337

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kā es saprotu, MDMA šķīdība vārošā IPA ir aptuveni 1,4 ml IPA uz 1 gr hlorīda.
Varbūt jūs varat precizēt, kāda ir MDMA šķīdība IPA pie RT un saldētā IPA?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es empīriski konstatēju interesantu faktu. Šķīdība IPA ir atkarīga no tīrības.

Man bija divas partijas, viena pēc ABE tīri balta, otra pēc kristalizācijas ūdenī brūngana.

Abas partijas tika šķīdinātas pēc svara IPA no vienas un tās pašas pudeles temperatūrā T=65C.
Hlorīda svars - 70 gr
IPA svars - 193 gr

Pirmā kolba izšķīdināta pilnībā.

Otrajā kolbā bija problēmas ar šķīdināšanu: Bija jāpievieno 9 g IPA, lai to pilnībā izšķīdinātu. IPA svars tika pielāgots pilnīgas izšķīdināšanas brīdī, lai papildinātu iztvaicēto.

Arī kristalizācijas gaitā otrajā kolbā bija redzamas uz virsmas peldošas hlorīda pārslas. Pirmajā kolbā tas netika pamanīts. Acīmredzot piesārņotāju dēļ blīvums ir atšķirīgs.

QxRzqkinOs
 
Last edited:

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8

Sveiki, es veicu daudz shity mdma attīrīšanu, un tagad man ir problēma.
Es veicu acetona skalošanu, bija jauka krāsa, ne pārāk slikta.
Tad izšķīdinu karstā IPA (ļoti jauka krāsa, dzidra) un sadrupinu kristālus, filtrēju un izžāvēju.
Atkal izšķīdinu IPA Es gribu, lai padarītu lielus kristālus ( es to daru daudz reižu) karstā saturētā IPA un izsēju šķīdumu, šoreiz es ļāvu šķīdumu karstā plātnē 80 celcius visu nakti, otrā dienā, kad es grasījos sākt lēni pazemināt temperatūru augšanai... es redzu visu šķīdumu Tumšs! ļoti nepatīkams. es izslēdzu karstumu un ļauju atdzist. Beidzas sliktāk nekā tad, kad tas sākās patiešām netīri shity cukuru kristāli. Es ļauju nožūt un veicu otru mazgāšanu ar acetonu.. un man ir daudz eļļas, kad es iztvaikoju acetonu no otrās mazgāšanas..! !
Kāda, ko tas ir sarkanīgi tumša eļļa? vai tā šķīst ūdenī/alkoholā/acetonā?

Varbūt karstums var noārdīt MDMA hcl, vai kāds impurīts?


PD: Ko jūs domājat par antisolventu avāriju ar acetonu/ipa? kad ir labāk?
Var būt labs... brīva bāze MDMA ekstraktu ar dietilēteri un atkārtoti izšķīdināt ar dažiem ml hlorīda skābes 37%?

paldies boss
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, jūsu MDMA reaģēja ar skābekli gaisā. Kāda sajūta no sildīšanas 80*C temperatūrā naktī? Domāju, viss IPA tika iztvaicēts, un jūsu produkts tika karsēts vārglāzē 80*C temperatūrā. Jums šķīdinātājs jāsilda, lai palielinātu MDMA šķīdību minimālā šķīdinātāja daudzumā. Pēc tam to lēnām atdzesējiet, lai izaugtu kristāli.

Lasiet vairāk par pārkristalizāciju un karsto filtrēšanu
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tas attiecas uz MDMA.
Tas būs.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-synthesis-via-nabh4-from-mdp2p.5188/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/complete-mdma-synthesis-from-sassafras-oil-with-al-hg.20/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Interesanti.

Es tikko sāku pārcirstalizāciju IPA uz ūdens vannas. Redzēsim, ko iegūsim no rīta. Iecerēts ūdens temperatūru pannā samazināt par 2C 30 minūtēs.

Bet es arī nesaprotu, kāds ir iemesls turēt to zem 80C uz nakti. Šķīdība vienmēr ir vienāda pie vienas un tās pašas temperatūras: neatkarīgi no tā, cik ilgi to karsē - 10 minūtes vai 10 stundas.

Vēl viens jautājums: jūs minējāt kolbu. Vai jūs domājat Erlenmeijera kolbu?

Ņemot vērā melno MDMA, man arī radās spēcīgs iespaids, ka sāls karsējot sadalās. Katru reizi, kad es sildīju hlorīdu, tas kļūst tumšs.
Pat tad, kad es paskābinu ēterī izskaloto FB, tad, karsējot to līdz 130, tas kļūst tumšs.
Pēc tam sāli mazgāju ar acetonu tilpuma proporcijās 1:10 un pārkristalizēju svaigu sāli, karsējot līdz 100+C, tā atkal kļūst tumša.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Esmu dzirdējis, ka šī melnā krāsa ir bieži sastopama problēma ar MDMA, kas izgatavots no PMK..

Šodien es domāju, ka vislabākais veids ir paskābināt FB ar 37% HCl aukstā acetonā: nav karsēšanas, un pulveris rezultātā ir tīri balts.
Iespējams, ka arī lēna pārkristalizācija IPA no 60C līdz RT ir saudzīgāka nestabilām molekulām, kas ir tendētas uz sadalīšanos.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tagad man ir 100% pierādījumi, ka MDMA ilgstoša iedarbība augstā temperatūrā ietekmē krāsu.

Es izmantoju dažādas kristalizēšanas metodes, un man nav problēmu iegūt tīrus baltus kristālus. Parasti karsēšanai nav nepieciešams daudz laika, un kristāli ir pilnīgi balti.

Taču šoreiz es mēģināju darīt kaut ko man pašam jaunu, lai kristāli būtu lielāki un caurspīdīgāki: "Per aspera ad astra".

Pēc ABE izmantoju to pašu tīra balta pulvera partiju, kad šķīdums bija gatavs, tam bija tāda pati krāsa kā parasti, caurspīdīgs, nedaudz brūngans. Es to atstāju uz karstās plīts uz 10 stundām, T pārsvarā 40-70C.

Diemžēl es kļūdījos savos aprēķinos, un manas cerības nepiepildījās. Rezultātā man nācās atkārtoti kristalizēt visu šo partiju. Kad es sagatavoju šķīdumu atkārtotai kristalizācijai, tas bija daudz sliktāks nekā iepriekš.
ZkcX30qVLh


Joprojām ir atklāts jautājums, kas tas ir. Tas varētu būt karbolskābes ogleklis. Tā varētu būt arī dabiska sāls īpašība karsējot kļūt tumšai: juvelieri to bieži izmanto un ilgstoši karsē akmeņus, lai mainītu krāsu.

Bet es pamanīju, ka MDMA HCL šķīdums, kas nav attīrīts ar bāzes ekstrakciju, kļūst daudz tumšāk brūns un pat daudz ātrāk.

Tāpēc es uzskatu, ka joprojām ir kāds blakusprodukts (ne daudz, varbūt 1-2 %), kas karsējot kļūst melns.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, daudziem organiskajiem savienojumiem ir tendence pēc karsēšanas kļūt tumšākiem. Gaisa skābeklis paaugstinātā temperatūrā ar to labi reaģē. Arī dimerizācija var notikt, lai būtu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vai kāds var man paskaidrot, kas ir iemesls šādai atdalīšanai pa slāņiem, pls?
Oa5jInUvbM JkNlQ0vuti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es nevaru, bet šī mdma izskatās diezgan labi (y)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
jā, produkts ir ok.
šis vidējais slānis arī izskatās tumšāks nevis piesārņotāju pārpalikuma dēļ, bet gan šādu smieklīgu kristālu veidošanās dēļ.
Es domāju, ka tas ir saistīts ar dažādiem temperatūras kontroles režīmiem.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton, kopumā IPA ir ļoti labs līdzeklis, lai no mdma atdalītu dažus savienojumus (sintēzes blakusproduktus). Bet mana īstā sāpe ir milzīgs IPA atstātais hidrohlorīda apjoms, kas man ir jāatgūst. Tagad es domāju, ka, izmantojot etanolu, es varētu iegūt labāku rezultātu? Vai ir kāds labi zināms veids, kā izmazgāt mdma hcl etanolā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
MDMA*HCl šķīst metanolā, tas var šķīst arī etanolā. Precīzi neatceros.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es domāju arī par glicerīna izmantošanu attīrīšanas procesā kā trīskāršu atomu spirtu tas var darboties. Atgriezīšos pie darba pēc pāris dienām un publicēšu ziņojumu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton vispār, tikai interesanti, vai jums ir kāds priekšstats par dažādiem šķīdinātājiem mdma attīrīšanai ar bāzes ekstrakciju, piemēram, par un pret: heksāns, dcm, petrolēteris?

Mans personīgais novērojums ir tāds, ka ēteris izšķīdina diezgan daudz bāzes. Kā liecina mana pieredze, lai izšķīdinātu 1 gramu bāzes, nepieciešami apmēram 3 ml ētera. Bet mani interesē ne tikai tilpums (un izmaksas), bet arī minimāla blakus piemaisījumu šķīdība.

Es domāju, ka bāzes ekstrakcijai izmantotais heksāns ir CAS 64742-49-0 (izoheksāns)?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Diemžēl es neesmu veicis šādu pētījumu. Nevaru jums atbildēt, protams.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Brīvās bāzes vakuumdestilācija ar atgaitas kondensatoru un izšķīdušā produkta sadalīšana frakcijās atkarībā no viršanas punkta nodrošinās maksimālu tīrību un minimālus vielas zudumus.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, draugi, paldies par ieguldījumu, tas darbojas ļoti labi, bet man ir šaubas, kristalizējoties (kristāli nogulsnējas ļoti labi), es nesaņemu tādus kristālus, kādi raksturīgi mdma, tas ir kaut kas vairāk līdzīgs sniega pārslām, ledus sals glāzē sniegotā dienā, tas ir stikls, bet ļoti trausls. Kāpēc es nevaru iegūt spēcīgu stiklu? Paldies un sveicieni 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, laipni lūdzam! Vai kristalizācijas procedūrai jūs izmantojat ledusskapi? Jo ātrāka atdzesēšana, jo mazāki kristāli.
 
Top