MDMA sintēze no piperonilmetilketona (PMK/MDP2P) ar skudrskābi

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
MaoduvyALU

Reakcijas shēma:
GS1xjmHMBd

Aprīkojums un stikla trauki:
  • 100 ml kolba ar apaļu dibenu.
  • Uzkarsēšanas plate.
  • Piltuve.
  • Šļirce vai Pastēra pipete.
  • pH indikatora papīriņi.
  • vārglāzes (250 ml x2, 100 ml x4).
  • Laboratorijas svari (piemēroti 0,01-100 g).
  • Mērcilindri 10 mL un 100 mL.
  • Ūdens vanna.
  • Stikla stienis un lāpstiņa.
  • 0,5 l dalāmā piltuve.
  • laboratorijas termometrs (līdz 200-250 °C ).
  • Bihnera kolba un piltuve .
  • filtrpapīrs.

Reaģenti:
  • Skudrskābe 10,98 g.
  • n-metilformamīds (NMF; CAS 123-39-7) 7,6 g.
  • MDP2P (PMK; CAS 4676-39-5) 9,0 g.
  • Koncentrēta sālsskābe (HCl 36 %) 30 ml.
  • nātrija hidroksīda šķīdums (NaOH 35%) ~ 10 ml.
  • Dietilēteris (vai petrolēteris) ~ 150 ml.
  • Magnija sulfāts (MgSO4)~15 g.
  • metanols (MeOH) ~50 ml.
  • acetons ~50 ml.

Sintēze:
1. Skudrskābi 3,66 g, n-metilformamīdu (NMF) 7,6 g un MDP2P (PMK) 9,0 g ievieto 100 ml kolbā ar apaļu dibenu. Uzstāda atgaitas dzesētāju un termometru.
2. Kolbā iepilda 2.1. Maisījumu
refluksē 150-170 °C temperatūrā 7 h, periodiski pievienojot 7,32 g skudrskābes.
3
.Maisījumu uzkarsē līdz 150-170 °C temperatūra i. Pēc tam reakcijas maisījumu atdzesē līdz istabas temperatūrai, iegūst dzeltenu dzidru N-formil-3,4-metilēndioksimetilamfetamīna (N-formil-MDMA) šķīdumu. N-formil-MDMA šķīdums divas reizes jānomazgā ar destilētu ūdeni un jāizžāvē virs MgSO4. Sauso šķīdumu filtrē no cietajām daļiņām.
4. Šim šķīdumam pievieno koncentrētu sālsskābi (HCl 36 % 30 ml). Tad reakcijas maisījumu karsē 80 °C temperatūrā vēl 3 h.
5. Pēc tam reakcijas maisījumu uzkarsē 3 h. Reakcijas maisījumu sārmaina ar vairākām porcijām nātrija hidroksīda šķīduma (NaOH 35%) līdz 12
pH. Nepārkarsē reakcijas maisījumu.
6. Neapstrādātu MDMA brīvo bāzi
ekstrahē no sārmainā šķīduma ar dietilēteri (vai petrolēteri) 2 x 50 ml. Etera ekstraktu ar MDMA brīvo bāzi žāvē virs MgSO4.
7. Pēc tam organisko šķīdinātāju iztvaicē, nedaudz karsējot siltā ūdens vannā vai izmantojot rotācijas iztvaicētāju ar vakuumu. MDMA brīvās bāzes eļļu apstrādā ar
gāzveida ūdeņraža hlorīdu, un iegūst želatīnaini brūnas nogulsnes ar neattīrītu MDMA hidrohlorīdu.
.8. Iztvaicējot no eļļas,
kas satur MDMA brīvo bāzi, iegūst gāzveida brūnas nogulsnes. Neapstrādātu MDMA hidrohlorīda sāli izšķīdina minimālā tilpumā verdoša metanola (MeOH), kas nepieciešams, lai izšķīdinātu MDMA neapstrādāto sāli. Karsto šķīdumu ielej vārglāzē ar atdzesētu acetonu, veidojas kristāli. Šo maisījumu atdzesē līdz istabas temperatūrai un vakuumfiltrē, kristālus mazgā ar nelielu daudzumu auksta sausa acetona un žāvē gaisā (vai žāvē vakuuma kamerā). Kā produktu iegūst kristālisku MDMA hidrohlorīdu.
9 . MDMA hidrohlorīdu var
pārkristalizēt vēl vienu reizi, lai iegūtu brūnganu kristālus arkušanas temperatūru 147-148 °C.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
ja iespējams, izmantojiet DMF vai labāk NMF?


Vai ir kāda atšķirība?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nē, DMF šai reakcijai nav iespējams
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Kāds, jūsuprāt, ir labākais veids, kā iegūt vai sintezēt PMK mūsdienās? varbūt PMK metilglicidāts?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Noteikti PMK-gly ir labākais avots (pēc sasafrasas eļļas, ja to var iegādāties).
 
Last edited by a moderator:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Šī metode šķiet patiešām jauka, bet kā ir ar jēliem?
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
ko nozīmē apstrādāt ar hlorūdeņraža gāzi?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ar gāzes ģeneratoru. Bet jūs varat izmantot ūdens sālsskābi un sausu acetonu.
Labākajā gadījumā tādu pašu daudzumu kā PMK-eļļu, hidrohlorīda formā, bet drīzāk mazāk.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Vai nmf vietā var izmantot standarta formamīdu ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Tā tiks ražots MDA, nevis MDMA, bet jā, jūs to varat. Metilgrupa ir nepieciešama mdma
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Vai es varētu ģenerēt MDA ar šo maršrutu, mainot kaut ko, vai kāds var man paskaidrot, kā?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Šeit vajadzētu būt dažiem rakstiem.

Mda iegūst, reaģējot formamīdam ar mdp2p.

Mdma iegūst, reaģējot n metilformamīdam ar mdp2p.
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3

Atvainojos, ka vēlreiz uzdodu šo jautājumu, bet es izlasīju literatūru par hcl gāzes ģeneratoru, bet tā neatbild uz manu jautājumu. Ja es ar ģeneratoru gatavoju gāzi, vai "apstrāde" nozīmē gāzes laišanu caur kolbu ar neapstrādātu MDMA?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Vienkārši izmantojiet bezūdens acetonu un 37% hcl darbs ar hcl gāzi ir bīstams kā ellē :( un nav priekšrocību, ja jūs kristāla ledusskapī.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Jūs domājat, ka bezūdens acetonam pa pilieniem pievieno 37% hcl, līdz tas kļūst skābs, tad sasaldē? Gāzēšana nav tik bīstama, ja to veic pareizi, tā ir patiešām atvēsinoša. Vienkārši tas nav visērtāk, man labāk gribētos sausu skābu šķīdumu, ko varētu pievienot NP, piemēram, sērskābi. Būtu gludāk. Vai būtu ok, ja izmantotu sulfātu? Man ir sajūta, ka no tā veidosies skaisti kristāli. ;)
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Jums ir taisnība šajā jautājumā, tikai tā lielāko daļu laika ir grūti dabūt rokās gāzi :)
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ja vien jūs nedzīvojat vairumā vietu, kur tas ir visvieglāk pieejamais reaģents. HCL aq uzlej uz kalc hlorīda = gazolīns
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Hei, Kāda ir skudrskābes koncentrācija?
Tātad gāzēšanas vietā es atlikumu mazgātu ar hcl un acetonu?
Vai ir alternatīva dietilēterim? vai es varu izmantot DCM? vai naftu?
Un vai man jaunais [etilētilētilēteris] PMK ir jāpārvērš PMK eļļā?
Paldies!


 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Es domāju, ka dietilētera vietā var lietot acetāta ēteri, tas ir labs veids.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Cik daudz hcl un sausā acetona jālieto?
kāds ir yeild salīdzinājumā ar hcl burbuļošanu?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Yeild vajadzētu būt vienādam, un SJO gāzēšana ir labākā metode neatkarīgi no tā, vai jūs veicat šo soli tieši vai pēc tam, kad savācat un izžāvējat bāzi, tad izšķīdināt IPA un varbūt pievienot dažus ml hcl aq un sasaldēt...kas jums vajadzētu dot dažus kristālus..bet id iesaka gāzēt IPA un saglabāt to. Tad jums būs sauss IPA/HCL. Kad vien jums tas būs vajadzīgs, tas būs gatavs, un viss, kas jums jādara, ir tikai jāpievieno HCl/IPA sausajam NP līdz pH 5?

Gāzēšanas posms patiešām ir visvieglākais posms. Tas šķiet biedējoši, bet ar labu izplūdes gaisa plūsmu jums pat nav nepieciešams nēsāt masku, IME, es savu dažreiz noņemu un neko nejūtu... varētu būt prātīgi nēsāt aizsargsegu, lai novērstu to, ka caurulīte aizsērē un spiediens palielinās un izplūst nejaušā virzienā.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Yeild vajadzētu būt vienādam, un SJO gāzēšana ir labākā metode neatkarīgi no tā, vai jūs veicat šo soli tieši vai pēc tam, kad savācat un izžāvējat bāzi, tad izšķīdināt IPA un varbūt pievienot dažus ml hcl aq un sasaldēt...kas jums vajadzētu dot dažus kristālus..bet id iesaka gāzēt IPA un saglabāt to. Tad jums būs sauss IPA/HCL.. SJO man šķiet, ka, izmantojot sauso IPA/hcl, ir labāk organizēts process, jo nav nepieciešams gatavoties gāzēšanai vai gaidīt pareizo laiku gāzēšanai utt.

Gāzēšanas posms patiešām ir visvieglākais posms. Tas šķiet biedējoši, bet ar labu izplūdes gaisa plūsmu jums pat nav nepieciešams nēsāt masku, IME, es dažreiz noņemu savu un neko nejūtu... varētu būt gudri nēsāt aizsargsegu, lai novērstu to, ka caurulīte aizsērē un spiediens pieaug un izplūst nejaušā virzienā, kas var jūs apžilbināt vai radīt labu apdegumu... Paturot to prātā, gāzēšana joprojām ir relaksējošs un viegls process.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Jā, salds, es zinu, kā ar gāzi HCL iegūt augstākas koncentrācijas skābi, izmantojot Azeotropa destilāciju, vai šī ir tā pati metode ar gāzes vadu, kas nonāk šķīdumā?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Vai jūs vienkārši gāzējat, līdz viss produkts ir izkristalizējies?
 
Top