MDMA sintēze, sākot ar piperīna ekstrakciju (saites)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ļaujiet man iepriekš teikt, ka jā, es zinu, ka @WillD izveidoja jauku pavedienu, bet šīs saites iet "tālāk atpakaļ" un sāk procesu agrāk. viņa sintēze sākas ar MDP2P, kas ir priekšpēdējā/pēdējā saitē šajā sarakstā. es tikai gribēju to norādīt, lai tas netiktu uzskatīts par lieku informāciju :s


baudīt!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Paldies, sintēze tiek lokalizēta, izmantojot šo ceļu, cik izmaksātu MDMA grama izgatavošana
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Sveiki, es izmantoju Google tulkotāju, jo es nerunāju vācu valodā. Priecājos, ka mans pavediens varēja palīdzēt. Godīgi sakot, es neesmu pārliecināts, kādas ir 1 grama MDMA ražošanas izmaksas, un arī jūs, iespējams, galu galā iegūtu vairāk nekā gramu, ja sekotu Will'a sintēzei. Es nezinu precīzu iznākumu ... Atbildēs Will saka, ka tas būs apmēram vai nedaudz mazāks par PMK daudzumu 9 grami. Es esmu diezgan pārliecināts, ka lielāko daļu ķīmisko vielu un aprīkojuma var iegādāties no pašas BBgate. Laboratorijas aprīkojums un ķimikālijas var būt dārgas, bet, ja plānojat pārdot MDMA, naudu var viegli atgūt. Ja jūs varat palielināt sintēzes apjomu, lai iegūtu vairāk MDMA, lūdzu, sazinieties ar PM Will, lai saņemtu vairāk informācijas. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Lai lasītu forumu, jums nav jāizmanto google tulkotājs. Tagad varat izvēlēties valodu, kurā vēlaties, lai foruma saturs jums tiktu automātiski parādīts.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Paldies par jūsu ziņu !
 
Top