Mefedrona (4MMC) kristalizācija

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
4metilmetkatinona kristalizēšanas nosacījumi:
- Pastāvīga temperatūra 22-24 ºC.
- Sauss gaiss (<40 % relatīvais mitrums).
- Konteinera tilpums.
Vienkāršā metode
Izopropilspirtu (IPA) vai etanola šķīdumu ar ūdeni sagatavo proporcijā 30/70, 50/50, 70/30. Proporcijas koriģē atkarībā no uzdevuma un kristalizācijas trauka tilpuma. Kristalizācijas laiks un kristālu lielums ir atkarīgs no ūdens daudzuma šķīdumā. Jo vairāk ūdens, jo lielāki kristāli un ilgāka kristalizācijas procedūra. Vidējā mefedrona hidrohlorīda attiecība pret ūdeni ir 1 g uz 2-3 ml šķīdinātāja. Šķīdumu uzkarsē līdz vieglai vārīšanās temperatūrai (mazi burbuļi). Tad mefedrona hidrohlorīdu pievieno pa porcijām, lai tam būtu laiks izšķīst. Pēc tam produktu izšķīdina, dažas minūtes vāra un šķīdumu ielej kristalizācijas traukā. Visbiežāk izmanto plastmasas un stikla traukus. Šķīduma slānis, kura augstums ir 1-2 cm, veido cukura kristālu lieluma frakciju. Šķīduma slānis 3-5 cm augstumā dod līdz 5 mm lielu frakciju. Šai procedūrai var izmantot gaisa kondicionēšanas kameras, tvaika nosūcējus un gaisa žāvētājus. Pēc šķīdinātāja iztvaicēšanas iegūst mitrus kristālus, kurus labi izžāvē sausa gaisa plūsmā, infrasarkanā starojumā (IR lampa vai IR sildītājs) vai vakuuma eksikatorā.
16082
16083
16085

Pakāpeniskas dzesēšanas metode
Dfhgmv

Šķīdumā veidojas kristalizācijas centri, ja šķīdumu iztvaicē 50 % vai vairāk. Lai paātrinātu kristalizācijas procesu, maisījumu pakāpeniski atdzesē. Kristalizācijas trauku ievieto ledusskapī (4 ºC) uz 8-12 h, pēc tam to uz 8-12 h pārvieto uz saldētavu (-17-20 ºC).

Kristalizēšanas paņēmiens rotācijas iztvaicētājā (smalkā frakcija)
Mefedrona hidrohlorīdu izšķīdina šķīdinātājā proporcijā 1 g uz 1 ml. Šķīdumu ievieto rotācijas iztvaicētāja kolbā un destilē. Jo dziļāks vakuums, jo zemāks šķīduma viršanas punkts. Šādā veidā iegūst lielu daudzumu smalku kristālu.

Šķīdumu var iztvaicēt ar karsta gaisa ventilatoru no kristalizācijas trauka
rotējošā iztvaicētāja bezizturības korpusā. Šajā gadījumā izmanto stikla vai keramikas karstumizturīgus traukus. Ir svarīgi novērst produkta pārkaršanu un līdz ar to tā bojāšanos.

Kristalizēšanas paņēmiens ar strauju dzesēšanu
Mefedrona sāli izšķīdina karstā ūdenī proporcijā 1 g uz 1 ml verdoša karstā ūdens. Pēc pilnīgas izšķīdināšanas pievieno 0,5 l etanola vai citu polāru organisko šķīdinātāju. Karsto šķīdumu ielej plastmasas traukā, lai tas aizpildītu ½ vai 2/3 tilpuma, aizzīmogo un atdzesē saldētavā -17-20 ºC temperatūrā. Pastāv iespēja, ka produkts neizgulsnējas. Šādā gadījumā kristālus filtrē un šķīdumu papildus iztvaicē.

Kristalizēšanas metode sāls šķīdumā
Nātrija hlorīdu (NaCl) 23 g izšķīdina 100 ml destilēta ūdens (H2O). Mefedrona hidrohlorīdu 100 g izšķīdina šajā sālījumā, šķīdums jāuzkarsē, lai labāk šķīstu. Šķīdumu ielej plastmasas traukā, lai tas aizpildītu ½ vai 2/3 tilpuma, un cieši noslēdz. Kristālus audzē zemā temperatūrā -18 ºC. Ja temperatūru atdzesē zem -18 ºC, sālījuma šķīdums sasalst.
 
Last edited by a moderator:

justlooking403

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
paldies par dalīšanos, cilvēk. kāds ir vidējais galaprodukta iznākums ar jūsu izmantotajām proporcijām?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Gribu kristalizēt 3cmc. kādu šķīdinātāju vislabāk izmantot saldēšanas metodei. Es saprotu, ka 1g 3cmc izšķīdinu 1 ml ūdens... es saprotu, ka 0,5 šķīdinātāja ir jābūt tik daudz, cik produkts izšķīdīs. piemēram, 1kg 3cmc 1l ūdens pievieno 0,5l šķīdinātāja? ko jūs domājat par dcm kristalizāciju?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nav DCM kristalizācijas. Tikai ūdens+alkohols (degvīns), ūdens+acetons. Proporcijas - 1:1 - 1:3 pulveris:šķidrums. Procentuālā attiecība acetonam/alkoholam ūdenī ir atkarīga no pulvera kvalitātes un tīrības, jo netīrāks, jo vairāk. Kristālu augšanas ātrums un lielums ir atkarīgs no kopējā šķīdinātāja daudzuma.
 
Last edited by a moderator:

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Labi, tas ir, 0,5 l acetona būs litrā ūdens? Mēs pieņemam, ka pulveris ir tīrs
 

Jamroz

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2022
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Sālījuma kristalizācija nedod gaidītos rezultātus (kristāls nav tik caurspīdīgs kā kristāli ur attēlā, tas ir viens ciets akmens ar baltu pārklājumu). Vai ir kāda ideja, kur es kļūdījos?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
cik ātri jūs ieguvāt kristālu ar šo metodi? vai varat attēlā parādīt, kāds kristāls jums iznāca?

"Aicinu jūs uz savu jauno ierakstu, kurā iepazīstināšu ar savām idejām par mef ražošanas ierīcēm ... Es labprāt iepazīšos arī ar jūsu idejām."
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Pareizais jautājums
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Kristāli var atšķirties pēc formas un izskata atkarībā no to izgatavošanas metodes. Attēlā redzamie kristāli ir iegūti no 50/50 spirta/ūdens šķīduma proporcijā 3 ml uz 1 g mmc sausā telpā.
Ja vēlaties eksperimentēt ar kristalizāciju, atsūtiet man PM, un mēs noskaidrosim svarīgākās nianses.
 
Last edited by a moderator:

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Labdien. ja man ir 100 g gatava 4mmc pulvera, cik liels ir produkts pēc kristalizācijas?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Tas ir atkarīgs no mefedrona pulvera tīrības. Kristāls sākotnēji ir tīra produkta frakcija, un, iztvaikojot šķīdinātājam, tajā iefiltrējas netīrumi. Ja pulveris ir pietiekami tīrs 98-99 %, jūs iegūsiet kristālus ~ 90 % no pulvera masas.
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Tātad es saprotu, ka tika izmantots sālījuma variants: 50ml h20 / 50ml spirta un 23g Nacl, pareizi?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Vai kāds zina, kā pārbaudīt 3cmc tīrību un kāds šķīdinātājs ir labāks tīrīšanai? Vai es to varu tīrīt ar acetonu?
 
Last edited:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
I
Es esmu saņēmis 200 g 3cmc ļoti netīrs, es to ieliku mikserī, lai tas kļūtu par pulveri, es to attīru ar acetonu, pēc tam es ieliku 3cmc pulveri 200 ml ūdens, lai tas izšķīdinātu, un pievienoju 400 ml etiķskābes spirta. Kristalizācija parādījās, bet krāsa ir ļoti brūna. Vai ir kāda ideja, kāpēc?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, man ir jautājums.

Ja es gatavojos veikt mefedrona sintēzi. Kad man ir šīs sintēzes iznākums. Kāda ir atšķirība starp pārdošanu pēc pirmās sintēzes un tad, kad es izkristalizēju mefedronu, ko esmu izgatavojis.

Vai ir liela cenu atšķirība? vai tas ir tā vērts, vai es varu to pārdot tīrā veidā pēc 1. sintēzes, neko nesagriežot.

Mērķis ir galu galā pārdot lielākos daudzumos. Bet man ir interesanti, kāda būtu atšķirība, ja es izvēlētos kristalizāciju vai nē.

Paldies
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc 100g
woda 200ml
acetons 50ml
witamina c 3g

Uzkarsē ūdeni līdz 60 °, pievieno 4mmc, maisot, līdz tas izšķīst, pievieno acetonu un pievieno vitamīnu c, uztur temperatūru 60 °. Šķīdumu ielej bļodā, var būt stikla vai plastmasas, un pēc dažām dienām 22° -25° temperatūrā tu iegūsi kristālus stienīšu veidā. paldies par uzmanību.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pārkristalizēts produkts ir tīrāks un līdz ar to iedarbīgāks. Tāpat tiek iegūti lieli, skaisti kristāli, kas ir ļoti pievilcīgi patērētājiem.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Laimīgā diena
😍

ZNEkecTumd
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Tātad, kura metode ir vispiemērotākā laika un kvalitātes ziņā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, atkarīgs no tā, kas jums ir nepieciešams (lieli vai mazi kristāli).
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Labdien, kāds ir labākais veids, kā iegūt lielus kristālus, ja kristalizācijas laiks būtu ne vairāk kā 7 dienas?
 
View previous replies…

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Paldies. Kādu metodi jūs šajā gadījumā vēlētos izmantot? IPA/ūdens 50/50 labi +- 18 C temperatūrā?
 
Top