Mefedrona (4MMC) kristalizācija

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
Šeit ir kristālu fotoattēls šajā saitē.
 

Attachments

  • osIgNrLJ6Z.jpg
    osIgNrLJ6Z.jpg
    2.5 MB · Views: 369

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u get like this crystal because your powder was pure from dirty u cant get like this crystal....:)
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
un šī ir vēl viena metode. izšķīdina 4-mmc degvīnā 1g uz 2,5ml. un aizmirst par šķīdumu uz 4-5 nedēļām istabas temperatūrā. degvīns iztvaiko, kristāli paliek traukā.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u var izmantot 1,7 ml ūdens un ir arī ok
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
mīnus temperatūra nav priekšnoteikums. to pašu var darīt arī + 20C temperatūrā. bet jo augstāka temperatūra telpā, jo vairāk 4-mmc paliks mātes šķīdumā. pie -8C gandrīz viss 4-mmc izkritīs no šķīduma. pie + 20C izkritīs aptuveni 70%, aptuveni 30% paliks ūdenī. bet kas traucē izdzīt ūdeni un iegūt 4-mmc atliekas, un tad atkal atkārtot kristalizācijas procesu?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Es biju testēt tagad savu ceļu no netīra pulvera. mēs redzēsim 24 stundas, kā iegūt.
 

Attachments

  • VvS8idPAgM.jpg
    VvS8idPAgM.jpg
    4.1 MB · Views: 131

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@G.Pattong Kā solīts, es izkristalizēju šeit apspriesto veidu, un šeit ir rezultāts.

Esmu vēlreiz izmazgājis produktu un gatavojos atkārtot kristalizēšanas procesu.
 

Attachments

  • AXEwp8KWkl.jpg
    AXEwp8KWkl.jpg
    1.2 MB · Views: 278

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
jo tavs pulveris bija netīrs un u get it I made also this time form dirty im shure I get the same but I was mix water with acetone but water I was use morw like acetone
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi!

Kā es varu kristalizēt gatavu mef ūdens šķīdumu, izmantojot NaCl, ja man sākotnēji nebija miltu? Teiksim, man ir mef bāze dihlormetānā, un es to paskābināšu ar pārlieku lielu ūdens daudzumu 135 ml uz 100 mef, vienlaikus izšķīdinot mef ūdenī - es neievietoju mef miltos, bet uzreiz ūdenī.

Kādā posmā pievienot NaCl un kādās proporcijās. Saskaņā ar augšējo pieredzi autors norāda 23 gramus uz 100 gramiem mef, bet viņam ir 100 gramu mef, kas izšķīdināti 100 ml ūdens. Un mana oksidēšanās notiek ar 135 ml uz 100 g produkta.

Cik ilgi veidojas kristāli, izmantojot NaCl sāls šķīduma metodi? Kāda lieluma frakcijas tiek iegūtas? cik ilgi produkts jāglabā saldētavā? Vai iedarbības laiks ietekmē kristāla lielumu?

Paldies visiem!
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
uz dcm tā nevar darīt, paskābināšanas procesā ir jāizmanto ūdens un pēc tam jāizmanto, piemēram, ipa, lai nekavējoties sāktu kristalizācijas procesu. Naci vispār nav vajadzīgs, tā ir muļķība. un jūs nevarat sasaldēt, jo kristāls neiznāks tikai stikla un kristāla pulvera veidā.
 
View previous replies…

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Paldies par atbildi. Es izmantoju acetonu vai etanolu. Kādi ir sasaldēšanas apstākļi, lai iegūtu lielus kristālus ar iznākumu 1 pret 1? Pieņemsim, ka esmu ieguvis mefedrona ūdens slāni, atšķaidījis to ar acetonu vai spirtu - kā tad labāk sasaldēt? Ja uzreiz iegremdēsiet -18 saldētavā, iegūsiet smalku kristālisku pulveri. Kā tad ātri iegūt lielus kristālus? Tagad lielus tīrus kristālus es iegūstu tikai tad, kad šis šķīdums iztvaiko, bet tas ir ilgs process.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Kādus kristālus vēlaties iegūt? var izmantot adatu formu, bet neizmantot saldētavu, un tas ilgst 24 stundas, bet tomēr daļa šķīduma ir jāiztvaicē, lai atgūtu pārējo produktu.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, brālītis. Tagad es šādus kristālus iegūstu tikai iztvaicējot. Bet es neesmu apmierināts ar laiku, ja slānis ir liels. Jūs sakāt, ka varat iztvaicēt 50 % un pēc tam likt saldētavā - vai kristāls, kas izkritīs no šķīduma atlikuma, būs spēcīgs, vai arī tā būs tikai neliela daļa, bet lieli kristāli pēc iztvaicēšanas jau pastāv.

Vai ir veids, kā izaudzēt akmeņu kristālus, ja 1 kg mef izšķīdina ūdenī 1300 \ acetona 200. Nav iztvaicēšanas iekārtas - kā uzreiz pareizi sasaldēt un vai tas būs ērti?
 

Attachments

  • 3vyR5TDnlJ.jpg
    3vyR5TDnlJ.jpg
    634.5 KB · Views: 244

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Lielākā kļūda ir nepareizas proporcijas, un tad jums jāgaida nedēļām ilgi - ūdens iztvaiko ilgāk, bet acetons ātrāk.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Es nevaru paskābināt ar mazāku ūdens daudzumu, oksidējoties mazāks ūdens daudzums vienkārši neņem visu mef no dihlormetāna. Vai jums ir risinājums oksidēšanai ūdens slānī ar dažādām proporcijām?
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi, brāļi! Es maksāšu par palīdzību, lai iegūtu informāciju par mefedrona kristalizāciju no ūdens slāņa dažādos veidos. Iztvaicēšana no ūdens jau ir izmēģināta - tas ir garš ceļš, pagaidām nav rotācijas iztvaicētāja, tāpēc vajadzīgas ātrākas metodes bez zudumiem.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Vai kāds ir izmēģinājis avārijas sasaldēšanas metodi ar sauso ledu (CO₂)?
Ja kādam ir iespēja, lūdzu, izmēģiniet to un publicējiet rezultātu šeit.
Metode:
Ūdens/4 mmc attiecība ir 1 ml/1 g. 4 mmc izšķīdina ūdenī un uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai. Uz 1 litru šķīduma var pievienot 200 ml IPA.
Ievietojiet 2 L plastmasas pudeli, kas piepildīta ar ~ 500 ml, sausā ledus spainī. Šķidruma vietā ātri izveidosies kristāli. Lai to izņemtu, uzmanīgi sagrieziet pudeli. Pēc tam kristāls jāizžāvē sausā gaisā.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kā es varu iegūt šīs formas kristālus? Tas noteikti ir sasalšana, nevis iztvaikošana! Kādas ir proporcijas? Kā to iegūt uzreiz no ūdens slāņa, ja sākotnēji nebija miltu? Kādu šķīdinātāju pievienot - es esmu gatavs nopirkt visu šo informāciju, ja ir gatavs rezultāts!
 

Attachments

  • bpxRYXT1D7.jpeg
    bpxRYXT1D7.jpeg
    382.7 KB · Views: 259

leon

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi!
Ja mans 4mmc nav skaisti balts vai stikls, tad es met aukstu acetonu un atstāju tur 2h ?
Citi man ir stikla kristāli, bet augšējā slānī es atrodu mazus brūnus plankumus. kāda ir problēma?
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kā izšķīdināt 4 mmc metanolā un nelielu daļu acetona?
 

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, vai kāds var man paskaidrot, kāpēc 3cmc kristāli laika gaitā baltinās? (šajā gadījumā 2-3 dienas pēc pārkristalizēšanās) Un vai ir kāda ideja, kā to novērst vai padarīt to stabilu/ilgstošu bez balināšanas?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
4mmc hcl
Izgatavots kristāls 1 dienu temp. telpā
Ūdens+acetons
Nepieciešams izžāvēt un izmazgāt, un ir gatavs pārdošanai.
$!$ teikt ir jauka nedēļas nogale:)
Paldies bb vārti par šo forumu
Viva la Balkania.
Es izgatavoju līdzīgu kā izgatavots kristāls p2np.
 

Attachments

  • IJMDqmxYcd.jpg
    IJMDqmxYcd.jpg
    6 MB · Views: 394
Last edited:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Tagad izskatās, ka šis Kopā bija 2 dienas.
 

Attachments

  • 5wMGZBl9yR.jpg
    5wMGZBl9yR.jpg
    5.7 MB · Views: 397
Top