Mefedrona (4-MMC) sintēze NMP šķīdinātājā. Liela mēroga.

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3

Ar ko būs jautrāk? Ar žāvēšanu? Varbūt var iegādāties pārtikas preču žāvētavas, lai to paātrinātu?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Jūs zināt, šeit ir metodes ar šo NMP ekstrakcija ar bezēnu varbūt darbojas labi, bet ar šo vienkārši metodi, ko Jūs veicat, un 90 % cilvēku visiem ir problēmas. mēģiniet iztvaicēt, bet mans draugs saka, ka ir melna gumija. vēlāk viņi lika acetonu un ļauj saldētavā.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Šoreiz izmēģināšu šo recepti 3cmc, bet Dmso mainīšu uz sulfolānu
Vai šajā receptē es varu kaut ko aizstāt ar dihlormetānu?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Atvainojiet. Nmp mainīt uz Dmf, man ir labāka cena. Un benzols uz toulenu. vai maiņa uz efektivitāti?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Draugs saka, ka tie paši varbūt ir labāks darbs, jo ir mazliet vairāk darba no 2 bromo 3 hlor, bet jūs zināt, ka šī vienkārši metode ir cilvēkiem, kuriem nav problēmu iegādāties prekursorus. nopirkt NMP un benzolu nav viegli, es domāju.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Benzols ir kancerogēns ieraksts video par 4mmc ražošanu, izmantojot nmp benzols ir jautrs un neefektīvs 40% no gala produkta ļoti maz uz 100g bk4 jums ir jāizmanto 2l kolba es izmantoju 2l stikla pudeli un no tās iegūst 300g un 350g gala kristāla produkta. Ja jūs izmantojat benzola tūlenu dcm ksilola nmp, jums ir jāizmanto atšķirīga gatavošanas temperatūra un laiks ir atšķirīgs. Es neizmantoju kolbu, bet gan parastu vīna pudeli, spaini, konusveida separatoru vīnam, audumu filtrēšanai un centrifūgu drēbju žāvēšanai.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Cristal
 

Attachments

  • HSrmCKbyvD.jpg
    HSrmCKbyvD.jpg
    72.4 KB · Views: 259

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Cilvēks skaists kristāls. Kā Tu to izdarīji?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Sveiki visi. Visa sintēze norit labi līdz pat paskābināšanai. Sākotnēji viss notiek pareizi, nogulsnējas "milti", bet, pievienojot HCL 36-38%, viss maisījums sākotnēji kļūst sarkans, līdz kļūst stipri zils.

Šādu netīro pulveri nevar izmazgāt pat ar milzīgu acetona daudzumu, minimāli zilā krāsa atdalās, bet galaprodukts joprojām ir stipri zils, un iznākums ir drastiski zems.

Vai skābes raudzēšanas gadījumā palīdzēs HCL atšķaidīšana ar acetonu, piemēram, proporcijā 1:5? Protams, viss sasaldēts, izmantojot sauso ledu.

Otrs jautājums - vai, pievienojot metilamīnu, tas jāpievieno mazās porcijās, lai temperatūra nepārsniegtu 60 grādus, vai arī to var iepildīt visu uzreiz un neskatīties uz temperatūru? Vai, uzreiz pievienojot visu metilamīnu, iznākums krasi nesamazināsies?

Sveicieni

AiESqwdO18
4PFHVlRqv2

OK4fzZWgyU

N8WFpraRDw
 
Last edited:

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Jūs darāt visu, kā šajā amatā esošajā receptē?Cik daudz metilamīna Jūs ieliekat?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
40 g 2-brom-4-metilopropiofenona

160ml NNP

65ml 40 % metiloramīna ūdenī

120ml benzola

240ml acetons

12ml HCL
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Cik liela ir jūsu ražība?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Izmantojot sintēzi no šīs tēmas, es iegūstu zilu pulveri, ko nevar notīrīt ar acetonu.... es augšupielādēju attēlus no citas sintēzes, kuru esmu apguvis līdz pilnībai vai vismaz tā domāju. :)
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Saskaņā ar 8. punktu es reaktorā pievienoju 20 l ledusauksta acetona un tikai atsevišķi lēnām pievienoju HCL 36-38 %, līdz pH nokrītas līdz 5? Vai es sajaucu HCL ar 20 l acetona un tikai pievienoju maisījumu reaktoram?

Es nevaru saprast, kāpēc paskābināšanas laikā viss skaisti nogulsnējas, līdz kādā brīdī tas sāk kļūt zils.....

Es deru, ka tas ir tāpēc, ka pievienoju pārāk koncentrētu HCL 36-38%, ar ko sadedzinu produktu, un tāpēc ir zils haoss.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Jūs pazemināt pH līmeni līdz 5. Tas ir pārāk zems! Procedūrā ir norādīts, ka pH jāsamazina tikai līdz 5,5 - 6. Nākamreiz paaugstiniet pH līdz pareizajam diapazonam un paskatieties, vai tad jums būs zils!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Piemēram, šis
 

Attachments

  • SCZdI8mVvx.jpeg
    SCZdI8mVvx.jpeg
    96.3 KB · Views: 287
  • MgzU8mV4kP.jpeg
    MgzU8mV4kP.jpeg
    101 KB · Views: 246
  • g5uLQhkJm8.jpeg
    g5uLQhkJm8.jpeg
    107.4 KB · Views: 262
  • CbF15g9usB.jpeg
    CbF15g9usB.jpeg
    109.8 KB · Views: 243
  • 4DFlxqYrEg.jpeg
    4DFlxqYrEg.jpeg
    111.8 KB · Views: 295
  • VhYFrSlpKm.jpeg
    VhYFrSlpKm.jpeg
    142.4 KB · Views: 274

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Galīgā zilā krāsa jā, bet šķidrums nebija viss sarkans kā pievienotajās fotogrāfijās. Parasti dzeltenā eļļa, nogulsnējās balts šaujampulveris, ar laiku dzeltenā eļļa sāka kļūt zila, vienlaikus iekrāsojot šaujampulveri, ko vairs nevarēja notīrīt ar acetonu. Galu galā pēc notecināšanas zilais pulveris izskatījās tā, kā tas redzams pēdējā fotoattēlā.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Šī personāla gudrības acis pirms Jūs liekat HCL?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Manam draugam ir tāda pati problēma, varbūt ne visi ketoni reaģē
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Godīgi sakot, man nav ne jausmas, neesmu to pārbaudījis. Tuvākajās dienās mēģināšu vēlreiz pieiet šai sintēzei, es to pārbaudīšu un informēšu jūs.

Manuprāt, pie vainas ir paskābināšana ar koncentrētu neatšķaidītu HCL, ar kuru produkts sadeg un veidojas piemaisījumi. Tagad 8. solī es gribu pievienot ledusaukstu acetonu un secīgi paskābināt ar HCL:acetona maisījumu 1:5. Man šķiet, ka tas atrisinās problēmu.

Organiskā fāze iegūst jauku oranži dzintarkrāsas krāsu, tāpēc es varētu apgalvot, ka tā vismaz darbojas pareizi.
 
Top