Mefedrona (4-MMC) sintēze NMP šķīdinātājā. Liela mēroga.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Jūs veicat sintēzi 3 cmc?
Jūs zināt, es domāju, ka šī vienkāršākā metode ir labāka nekā šī, bet tas ir mans viedoklis.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Man ir jautājums no cita viedokļa. Pieņemsim, ka jums ir pilnīgi hermētiska telpa, kurā no vienas puses tiek iepludināts svaigs gaiss, bet no otras puses to no telpas centra izvelk jaudīgs ventilators.

Kā jūs risināsiet gaisa smakas filtrēšanu? Vai jūs izmantojat kādus attīrītājus, ja jā, tad kādus un ar kādu kārtridžu, vai pietiek ar lielas jaudas ogles filtru ar aktivēto ogli uz izplūdes gāzēm, kā tas tiek izmantots kaņepju audzēšanā. Ja šāds filtrs veiktu savu uzdevumu, kāda aktivētā ogle ir vislabākā - CTC vai parastā ogle?

Kā laboratorijās tiek filtrēts gaiss un smakas? Ar cieņu
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Vai varat dalīties ar savu 4mmc sintēzes metodi? Es domāju, ka ogles filtrs paveiks šo darbu jumsl.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Man ir tablete, kas satur efedrīnu. Vai varat man pastāstīt ekstrakcijas un sintēzes metodi ar kālija karbonātu un etiķskābi? Protams, esmu dzirdējis, ka ir iespējams sintezēt ar nātrija hipohlorītu. Šeit piekļuve citiem materiāliem ir ierobežota.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jūs varat atvērt sadaļu Amfetamīni, atbildes ir tur.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1. Pirmkārt, vai varat, lūdzu, uzskaitīt visu laboratorijas aprīkojumu, kas nepieciešams šim nolūkam? Es redzēju, ka sintēzē izmantojāt reaktoru. Vai šī zemāk redzamā saite ir tas, ko jūs domājat?



2. Vai ir nepieciešams arī Nutsche filtrs. Ja jā, lūdzu, norādiet uzticamu vietu, kur es varu to iegādāties. Vai ir vēl kādas citas iekārtas, izņemot tās, ko es uzskaitīju. Ja jā, tad, lūdzu, norādiet, kādas tās ir un kur es tās varu iegādāties.

3. Un vienā no komentāriem savā rakstā jūs minējāt, ka ar to var saražot tonnu mēnesī. Es gribētu uzzināt, cik daudz būtu nepieciešams 1 ražošanai un cik daudz gatavā produkta iznāks no pirmās ražošanas.

4. Tāpēc, ja varat, lūdzu, sniedziet man visu laboratorijas iekārtu sarakstu, vietas, kur es tās varu iegādāties. Es jūs ļoti cienu, jo šajā forumā esat ievietojis informāciju, kas mums ir palīdzējusi mūsu iepriekšējās nelielās sintēzes procesā. Pateicoties jums un citiem cilvēkiem šajā forumā, mūsu klientu bāze pēdējā laikā ir palielinājusies.

Cerams, ka jūs varat man palīdzēt, kungs, un viss būs labi.

Ar vislabākajiem sveicieniem,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kā teica @Level1, jums ir nepieciešams 100 l sērijveida reaktors ar sildīšanas sistēmu, Nutsche filtrs, vakuumsūknis. Informāciju par noliktavā esošajām precēm varat noskaidrot šeit.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
paldies par atbildi un palīdzību, man ir vēl viens jautājums, vai reaktors, nutsche filtrs un vakuumsūknis ir viena iekārta vai tas var būt viss komplekts vienā iekārtā?

Vai reaktors ir reaktors, bet pārējais ir citi elementi?
Vai reaktorā var iebūvēt riekstu filtru?

Cik lasīju un skatījos, riekstu filtrs ir vakuumsūknī, vai ne?
Bet es vēlos jautāt, vai ir iespējams visu iegādāties vienā iekārtā?

Draugs, sniedziet man atbildes uz šādiem jautājumiem no vakardienas:
5. Sintēzes jautājumi, 8. un 9. punkts
a.) Cik daudz sālsskābes jāpievieno?
b.) Pievienot sālsskābi lēni vai ātri?
c.) Cik ilgi sasaldēt un kāda sasalšanas temperatūra jānosaka?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Vai man pievienotie attēli ir sintēzes veikšanai atbilstošs aprīkojums?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Vai šis riekstu filtrs darbosies?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

Vai jūs uzzinājāt, kāpēc tas bija zils? , es ievēroju sythesis ar 25 g bk4 un pēc pievienojot 1:1 hcl acetonu RM vienā brīdī tas it kinda solidefiend uz sekundi, tad atkal izšķīdina, tad kļuva zils un zilgans pulveris praticipated ,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

zilā krāsa ir metilamīna atlikums, manuprāt, es veicu reakciju, un viss noritēja labi, līdz arī paskābināšana, tad pulveris piedalījās un pēc x<ph 7 tas kļuva zils, bet es varēju nomazgāt pulveri ar acetonu, un tas kļuva balts.

varbūt jūs nepievienojāt pietiekami daudz ūdens, lai tajā izšķīdinātu metilamīnu un NMP? es ekstrahēju ar toluolu, dažreiz izskatās, ka viņu video tas darbojas pārāk perfekti, bet es ieguvu 12,5 g no 25 g bk4 , kas nav slikti pirmajam mēģinājumam.
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Ja jums rodas zils produkts, tas nozīmē, ka jūsu organiskajā slānī ir pārāk daudz metilamīna , 5 reizes izmazgājiet to ar sālsūdeni un paskābināšanai vajadzētu notikt labāk.
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12,5 g pulvera ??
Kristāls jums 10g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, vai varat dalīties ar savu sintēzi ar 4MMC un vai jūsu zilās krāsas problēma ir atrisināta? Vai tas bija jūsu izmantotā koncentrētā HCL dēļ?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Sveiki puiši, es to darīju šādi, kāpēc manam pulverim nav jaudas, ir ļoti vājš es izmantoju no tā uz sevi 200mg 500mg un es izdarīju nulles efektu tādu pašu kā visi filmā ?? : (es mazgāju pulveri 3 reizes ar acetonu. W iegūt zilu meph pārāk un noe ir balts, bet nav efekts augsts :(
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Vai jūs varat uzrakstīt savu metodi?
1 kg 2-brom-4-metilopropiofenona?
Vai arī uzrakstiet proporcijas, ko izmantojat, varat rakstīt arī PM, ja nevēlaties dalīties ar publiski pieejamām ziņām.
 
Top