Metamfetamīna kristalizācija un ledus ražošana

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
Atvainojiet, bet dažreiz patiesība ir jāizklāsta skaidri un vienkārši, ja vien nevēlaties, lai sašutu dusmīgu cilvēku armiju, kas nespēj apgūt savu hobiju.

L-nantiomēra ražošana? Tāpat kā neaktīvais racemāts? Varbūt labi strādā Vicks korporācijai ar tiem mazajiem inhalatoriem, bet praktiska pielietojuma tam nav gandrīz nekāda.

PEA ražošanā nav nekādu "noslēpumu". Lasiet McMurray, Clayden, Klien, Vogel, Zubrick. Ikviens, kas apgalvo, ka pārdod "noslēpumus", ir tikai čūskas eļļas tirgotājs. Ķīmijā nav tādu lietu kā "receptes". Receptes ir receptes, kas var kaitēt ķīmiķim un apkārtējiem.

Jā, no L-fenilizopropilmetilamīna var iegūt optiski tīras šķembas ar lielu piepūli un zaudējumiem. Kāda ir jēga to darīt? Bez iemesla sist sev pa muti?

Neuztveriet to kā apvainojumu, bet konstruktīvu kritiku. Ja es redzu tādas cūku muļķības kā "ledus" no P2P, neizolējot dekstro enantiomēru, un klajas grūtības to izdarīt. Tā ir muļķība. Racemic nav "ICE", "ICE" ir D-mets, ko agrāk parasti sintezēja, izmantojot hirālu efedrīna substrātu.

Vai vēlaties "ICE" vai R-Amph? Sāciet ar holandiešu rezolūciju un tad virzieties uz priekšu
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Tas ir ledus Racemic, mans izgatavots. kristāliskais mets nav ledus.
 

Attachments

  • 9Ty35JjCNU.jpg
    9Ty35JjCNU.jpg
    1.3 MB · Views: 361
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Kādu ceļu jūs izmantojāt, lai pagatavotu ledu?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, kungs, kādu kvīti jūs izmantojat?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
P2p ceļš, ielej acetonu bāzē)+,(pievieno hcl 35%, 5,5.ph, un gaidi, kamēr evoporē, tas aizņem nedēļu vai vairāk.Ja vēlaties pulvera formu, rīkojieties normāli bez acetona.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Paldies. Vai varu arī pajautāt, cik daudz metamfetamīna bāzes, hlc un acetona jūs izmantojāt?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Labdien, kungs, es vēlos jums jautāt. Es lietoju HCL pa pilieniem līdz PH6, pēc tam šķidrumu uzkarsēju līdz 105 grādiem un pārlieju uz paplātes un turu saldētavā. Bet kristāli nav izdalījušies. Kāda ir problēma? Vai ir kāds cits veids, kā to atrisināt? Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dārgais draugs, pēc paskābināšanas nav nepieciešams to sildīt. Kādas koncentrācijas HCl skābi jūs izmantojāt? Vai jūs esat pievienojis skābi tieši meto brīvajā bāzē?
P.S. Noskatieties video par d-metāna ražošanu, ko nosūtīju iepriekš.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8

Cienījamais Bartona kungs, acetons manā valstī nav pieejams, bet acetona atdalītāju ar tīrības pakāpi 80-85 var iegādāties. Vai acetona atdalīšanas līdzeklis var aizstāt acetonu? Vai arī kristalizācijas laikā acetona vietā var izmantot citus šķīdinātājus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, Džeimsona kungs. Jā, jūs varat izmantot IPA. Turklāt jūs varat attīrīt acetonu, veicot destilāciju.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Liels paldies par atbildi, laboratorijas apstākļu ierobežojumu dēļ es gatavojos izmantot (IPA) izopropilspirtu. Vēlreiz paldies, kungs!
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sers, ja man nepieciešama speciālista palīdzība, kā man ar jums sazināties? Cik man par to ir jāmaksā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs varat rakstīt man DM bez maksas.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Atvainojiet, dārgais kungs, kāda daļa IPA ir nepieciešama, lai izkristalizētu 100ML metamfetamīna bāzes?
 
Top