Metamfetamīna sintēze no P2P, reducējot NaBH4. Vidēja mēroga.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Pēc daudziem izmēģinājumiem, izmantojot metilamīna HCL, pamatojoties uz šo metodi, es dalīšos ar labāko veidu, ko es atradu, lai iegūtu metamfetamīna frībāzi lielā apjomā:

  • 966 gr P2P
  • 14 litri metanola
  • 1183 gr metilamīna HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezūdens nātrija sulfāts
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilēta ūdens
  • 7 litri DCM

- Piepildiet reaktoru ar 14 l metanola.
- Maisot izšķīdina metilamīnu HCL
- Uzstādiet reaktora temperatūru 0C (nevis maisījuma temperatūru) un pievienojiet NaOH, temperatūra paaugstināsies.
- Kad temperatūra atkal sasniegs 20C, pievieno P2P, temperatūra paaugstināsies, maisot 45 min-1 stundu.
- Pievieno 252 g bezūdens nātrija sulfāta.
- Kad maisījuma temperatūra sasniegs 8C, sākt pa daļām pievienot NaBH4, nepārsniedzot 20C temperatūru.
- Kad viss NaBH4 ir pievienots, ļauj maisījumam maisīties 20C temperatūrā aptuveni 2 stundas, līdz maisījums pārstāj burbuļot.
- Pievieno ūdeni un turpina maisīt 5 min.
- Pievieno DCM un maisījumu maisa 10 min.
- Pārtrauc maisīšanu un ļauj slāņiem atdalīties.
- Saglabā apakšējo slāni un izmet augšējo (nav izdevīgi ekstrahēt šo ūdens fāzi).
- Saglabātajam slānim pievieno 200 g bezūdens nātrija sulfāta un samaisa.
- Filtrējiet Buknera piltuvē
- Iztvaicējiet DCM
- Iegūta tīra un smaržīga metamfetamīna brīvā bāze

;-)
 
View previous replies…

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Tīra un smirdīga metamfetamīna brīvā bāze, kas iegūta::kā kļūt par kristālu
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Paldies par dalīšanos.... Es izmēģināšu jūsu metolu
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Šajā bailē tiek izmantots cik daudz mazu reaktoru? Un ir jāizmanto metilamīna HCL? Vai nevar izmantot metilamīna šķīdumu?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es izmantoju 100 l vienu, jūs varat izmantot metilamīna šķīdumu metanolā, nevis ūdenī.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Noted.... Tātad es varu izmantot metilamīna šķīdumu, kas aizstāj metilamīna HCL, pareizi. Vai pārējie soļi ir pareizi?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Sers, man ir daži jautājumi. 1) Metilamīna šķīduma attiecība metanolā ir?
2)NaoH attiecība ir?
3) NabH4 nepieciešams, lai šķīdums? Un attiecība ir?
4) kā izkristalizēties? Vai kristalizācijai izmantot HCL gāzi?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Es nevaru iegūt NabH4. Vai kāds produkts var to aizstāt?
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Vai jūsu metode ir viena katla metode? Kādas reakcijas iekārtas tiek izmantotas?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Metode nav mana, es tikai pielāgoju dažus punktus, lai būtu vieglāk pašam.
Aprīkojums ir atkarīgs no tā, cik daudz izmantosiet.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tā ir vienkārša procedūra ar d-tratarīnskābi. Aplūkojiet šo metodi, tas pats ar metamfetamīnu.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Vai d-vīnskābe būtu jālieto tieši? Vai es varu iegūt D, attīrot eļļu, kas iegūta ar btcboss2022 metodi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vai varat būt konkrētāks? Uz kādu metodi jūs atsaucaties? Ko jūs domājat tieši? Šī metode (uz kuru es atsaucos) ir tieša.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking būt kluss godīgs un Frank šeit ir kāds, ja jūs mēģinājāt produktu tas padara stiprumu gudrs iits fucken sūdi yrs jūs veicat produktu, bet tas neko nedara ne tikai man 4 citi cilvēki teica to pašu pēc produkta ražošanas pēdējo 20 gadu laikā es esmu gatavojas jums visiem pateikt. taisni, ja vien jūsu reakcijā nav metāla, netraucējiet to, kas piešķir produktam izturību, ir metāli litija kāja jods jods hipofos/rp p2p alumīnija amalgama jūsu reakcijai ir jābūt vienai no tām, citādi jūs tikai tērējat laiku, pūles un naudu, lai ražotu sūdus.
Es neesmu, kam iet uz kādu es esmu tikai norādot faktus paldies btc bioss turpināt labu darbu es esmu gatavojas mēģināt un atrast citu metodi, kas ir metāls, lai es nemetu šo p2p uz tualeti visas šīs metodes bez metāla tajās ir līdz ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nav iespējams kaut ko apspriest, ja galvenais ir "fakti", kas balstīti uz personīgām izjūtām bez jebkādiem ķīmiskiem vai zinātniskiem argumentiem.
Ir ļoti viegli saprast, ka tīrs MDMA ir tīrs MDMA un tīrs D-mets ir tīrs D-mets, ja iegūst tīru produktu, tas ir unikāls savienojums ar unikālu molekulas struktūru.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Ja jums ir šīs tīrās un izolētās molekulas, neatkarīgi no tā, kādu ceļu jūs izmantojāt ar metālu, bez metāla, pat ar maģiskām metodēm... nebūs nekādas atšķirības, jābūt tieši tādām pašām.
Par stiprumu varētu mainīties tikai piemaisījumi (tīra produkta koncentrācija nav pietiekami izolēta) vai enantiomēru atdalīšana (tādā gadījumā nebūs precīza molekula no attēla).
Es varu jums iedot rokās 10 tīra produkta paraugus, kas iegūti, izmantojot dažādus ceļus, un jūs nekad neuzzināsiet, kāds ceļš izmantots katrā no tiem, to nebūs iespējams atšķirt.

Vienkāršs piemērs - tīrs tehniski destilēts H2O ir tīrs H2O, un jūs nezināsiet, kāds paņēmiens izmantots tā iegūšanai, jums būs tikai H2O.

Ar šo es nevēlos mainīt jūsu domas vai jūsu sajūtas, lietojot produktu, es tikai paskaidroju pretstatītus un reālus faktus, kurus ar tādiem pašiem rezultātiem varētu parādīt jebkuram jebkurā vietā.

Paldies.
 
View previous replies…

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs, lūdzu, varētu man pastāstīt, kādi ir efedrīna hidrodjodskābes darbības posmi?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Ir tik daudz metamfetamīna recepšu, kura no tām ir vislabākā?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Veicot TLC šai reakcijai, lai pārbaudītu imīna un pēc tam amīna veidošanos, kurus šķīdinātājus vislabāk izmantot?

Ja savienojumi uz TLC ir bezkrāsaini, vai ir resursi, kuros es varu meklēt informāciju par to, kas man jādara, lai TLC plankumi būtu redzami? (piemēram, UV gaisma vai cita savienojuma pievienošana).
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Vai reakciju ietekmēs arī lieka nātrija sulfāta pievienošana?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, ģenerāle Patton, esmu jauna šajā vietnē, un man ir jautājums.
 
Top