Metamfetamīna sintēze no P2P, reducējot NaBH4. Vidēja mēroga.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Pēc daudziem izmēģinājumiem, izmantojot metilamīna HCL, pamatojoties uz šo metodi, es dalīšos ar labāko veidu, ko es atradu, lai iegūtu metamfetamīna frībāzi lielā apjomā:

  • 966 gr P2P
  • 14 litri metanola
  • 1183 gr metilamīna HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezūdens nātrija sulfāts
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilēta ūdens
  • 7 litri DCM

- Piepildiet reaktoru ar 14 l metanola.
- Maisot izšķīdina metilamīnu HCL
- Uzstādiet reaktora temperatūru 0C (nevis maisījuma temperatūru) un pievienojiet NaOH, temperatūra paaugstināsies.
- Kad temperatūra atkal sasniegs 20C, pievieno P2P, temperatūra paaugstināsies, maisot 45 min-1 stundu.
- Pievieno 252 g bezūdens nātrija sulfāta.
- Kad maisījuma temperatūra sasniegs 8C, sākt pa daļām pievienot NaBH4, nepārsniedzot 20C temperatūru.
- Kad viss NaBH4 ir pievienots, ļauj maisījumam maisīties 20C temperatūrā aptuveni 2 stundas, līdz maisījums pārstāj burbuļot.
- Pievieno ūdeni un turpina maisīt 5 min.
- Pievieno DCM un maisījumu maisa 10 min.
- Pārtrauc maisīšanu un ļauj slāņiem atdalīties.
- Saglabā apakšējo slāni un izmet augšējo (nav izdevīgi ekstrahēt šo ūdens fāzi).
- Saglabātajam slānim pievieno 200 g bezūdens nātrija sulfāta un samaisa.
- Filtrējiet Buknera piltuvē
- Iztvaicējiet DCM
- Iegūta tīra un smaržīga metamfetamīna brīvā bāze

;-)
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, kungs, pēc dcm iztvaicēšanas iegūstiet šķidrumu gaiši dzeltenā krāsā. Vai tā ir metamfetamīna brīvā bāze?
 

Attachments

  • r2tHQFGXSx.jpg
    r2tHQFGXSx.jpg
    3.9 MB · Views: 259

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ja esat pareizi izpildījis visus soļus, jā, bet ir metodes, ar kurām to pārbaudīt precīzāk.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Es izmantoju HCI gāzi, un man nav iznācis kristāls. Es pāreju uz pilienveida HCL lietošanu, arī nav izkristalizējušies kristāli. Kāda ir problēma?
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Sers, es vēlētos jums jautāt. Vai, izmantojot HCI gāzi, ir nepieciešams izmantot ledus vannu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nav nepieciešams. Katrā ziņā es neizmantoju HCL gāzi.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Bet es lietoju HCL pilienveidīgi, arī nevaru iegūt kristālus. Vai tā ir PH problēma? Vai arī manā darba solī ir problēmas?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tas pats, kas notika ar mani. Es domāju, ka to izraisīja eļļas pārkarsēšana
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Pēc karsēšanas nepieciešams uzglabāt saldētavā?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jā Metilamīns HCL+NaOH= metilamīna frībāze manā gadījumā metilamīns HCL ir lētāks, un es iegūstu lielāku frībāzes daudzumu ar mazāku ieguldījumu.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,
Es esmu nedaudz apjucis. Tātad, ja es nopirkšu metilamīna HCL un pievienoju to metanolā ar nātrija gudroksīdu, tas kļūs par šķīdumu?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
NaOH pārvērš HCL brīvā bāzē tāpat kā jebkurā citā procesā, kad bāzē vai vēlas pārvērst HCL, sulfātu... brīvā bāzē. Tas nav nekas jauns.
Paldies.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Es mēģināju likt noah uz metilamīnu metanolā. maisot lēni, lai nepārkarst, bet joprojām es redzu daudz kristālu un tas nekļūst par šķidru šķīdumu.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ne maisīšana lēnām likt es likt n oh lēnām maisīšana izskatās pietiekami spēcīga
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
pilnībā izšķīdina metilamīna hlc metanolā, tad pievieno nātrija hidroksīdu. sāls izšķīdīs un metilamīna gāze izšķīdīs metanolā. Jūs varat izfiltrēt sāli vai turpināt reakciju (jūsu izvēle).
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tātad triks ir noskaidrot, cik daudz metilamīna ir kļuvuši šķīdumā
Pieņemsim: vajag 80 g metilamīna mehtanolā ar 30 % šķīdumu (80 g metilamīna + 186,667 g metanola = 266,667 g šķīduma), bet, tāpat kā visi metilamīni, metilamīns nekļūst par šķīdumu, jo rodas cieta viela, tad cik daudz metilamīna jāliek vēl, lai tas būtu 30 % šķīdums?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Cieta viela, kas parādās, ir NaCl nevis metilmīns hlc pēc NaOH pievienošanas. Šajā procesā kā blakusprodukts rodas ūdens (H2O) un sāls (NaCl), tāpēc šķīduma žāvēšana ir būtiska, pirms turpināt sintēzi.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tātad mans aprēķins ir pareizs, bet pirms lietošanas man tas ir jāizžāvē ar sulfātu?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Jā, jūs izmantojat MgSO4, silikagelu, 3A molekulāros sietus vai nātrija sulfātu, lai žāvētu
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe done that but something weird happen after to much solid stay after reaction and its very thick i e try to do around 33% methylamie solution in methanol
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai ir kāds reāls veids, kā šo sintēzi veikt bez rotācijas iekārtas?
 

sameoldstory

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Daži jautājumi par BTCBOSS mdma ceļu - kas, ja tas darbojas, šķiet diezgan daudzsološs, bet tam ir nepieciešama liela reakcijas tvertne 1 kg partijām!

1. Vai HDPE fermentators ir pietiekami labs trauks šim veidam - ar ērtu krānu apakšā?

2. Vai šī fermentatora augšpusē varētu uzstādīt gaisa slūžas aizbīdni metilamīna gāzei, kas var noplūst?

3. Vai šī reakcija ir jāhermetizē? - Es domāju, ka jā, tāpēc pēdējais jautājums par gaisa slūžu, vai arī būtu lietderīgi no reakcijas augšdaļas izvilkt nelielu gumijas šļūteni, kas iziet ārā?

4. vai būtu iespējams pēc tam, kad pēc reakcijas ir pievienots lielais ūdens daudzums, eļļu vienkārši izkrāpēt un pēc tam ar šo eļļu veikt skābes/bāzes reakciju un pēc tam mazgāšanu un pārkristalizāciju? - no iepriekšējās pieredzes es domāju, ka jā, bet es gribētu dzirdēt citu domas,

iepriekš paldies par jebkuru palīdzību
 
Top