Metamfetamīna sintēze no P2P, reducējot NaBH4. Vidēja mēroga.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Pēc daudziem izmēģinājumiem, izmantojot metilamīna HCL, pamatojoties uz šo metodi, es dalīšos ar labāko veidu, ko es atradu, lai iegūtu metamfetamīna frībāzi lielā apjomā:

  • 966 gr P2P
  • 14 litri metanola
  • 1183 gr metilamīna HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezūdens nātrija sulfāts
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilēta ūdens
  • 7 litri DCM

- Piepildiet reaktoru ar 14 l metanola.
- Maisot izšķīdina metilamīnu HCL
- Uzstādiet reaktora temperatūru 0C (nevis maisījuma temperatūru) un pievienojiet NaOH, temperatūra paaugstināsies.
- Kad temperatūra atkal sasniegs 20C, pievieno P2P, temperatūra paaugstināsies, maisot 45 min-1 stundu.
- Pievieno 252 g bezūdens nātrija sulfāta.
- Kad maisījuma temperatūra sasniegs 8C, sākt pa daļām pievienot NaBH4, nepārsniedzot 20C temperatūru.
- Kad viss NaBH4 ir pievienots, ļauj maisījumam maisīties 20C temperatūrā aptuveni 2 stundas, līdz maisījums pārstāj burbuļot.
- Pievieno ūdeni un turpina maisīt 5 min.
- Pievieno DCM un maisījumu maisa 10 min.
- Pārtrauc maisīšanu un ļauj slāņiem atdalīties.
- Saglabā apakšējo slāni un izmet augšējo (nav izdevīgi ekstrahēt šo ūdens fāzi).
- Saglabātajam slānim pievieno 200 g bezūdens nātrija sulfāta un samaisa.
- Filtrējiet Buknera piltuvē
- Iztvaicējiet DCM
- Iegūta tīra un smaržīga metamfetamīna brīvā bāze

;-)
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vēlos pajautāt par sarakstā iekļauto metilamīna HCL. Vai metilamīna HCL ir jāpievieno tieši vai jāpārvērš par metilamīna brīvo bāzi (metanola šķīdumu) un tad jāpievieno?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vai šajā BOSS metodē, izņemot ūdens problēmu, ir vēl kaut kas cits, kas ietekmēs iznākumu?
Kāpēc pēc DCM iztvaicēšanas atlikušās metilbāzes iznākums ir tikai 50 %?
Vai ir kas tāds, kam man būtu jāpievērš uzmanība un ko es neesmu pamanījis? Lūdzu, palīdziet man~~~

@G.Patton
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vai ar šo metodi iegūtais MDP2P ir piemērots metamfetamīna ražošanai?

Ja piemērojams, vai iegūtā metamfetamīna brīvā bāze tiek tieši paskābināta un kristalizēta?
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kādi kristāli kristalizējas pēc maisīšanas ar L-vīnskābi?
Levometamfetamīns?

Vai pēc vakuuma filtrēšanas atlikusī šķidrā d-metilbāze (PH12~13) pēc paskābināšanas var pārkristalizēties D-metilamfetamīnā? Ja jā, kāda pieeja būtu jāizmanto?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kādi kristāli kristalizējas pēc maisīšanas ar L-vīnskābi?
Levometamfetamīns?
Jā, un vīnskābes.

Vai pēc vakuuma filtrēšanas atlikusī d-metilbāze (PH12~13) pēc paskābināšanas var pārkristalizēties D-metilamfetamīnā? Ja jā, kāda pieeja būtu jāizmanto?
Lasiet, lūdzu, process ir detalizēts un nav šādā veidā.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Sveiki, BOSS, es uzmanīgi izlasīju katru amatu un atbilžu zonu. Vēlos uzzināt, vai mans projekta plāns ir pareizs un izpildāms.
Izgatavojiet BMK eļļu -> Izmantojiet savu metodi, lai iegūtu metamfetamīna brīvo bāzi -> Vīnskābes atdalīšana -> Iegūstiet (L vai D) metilbrīvo bāzi -> Pievienojiet NaOH, lai paaugstinātu pH (12~13) -> (Kādi soļi ir nepieciešami šajā laikā Paskābināšana, lai iegūtu kristālus), varbūt es to nepamanīju, bet es neesmu pārliecināts, kura metode ir vispiemērotākā paskābināšanai un kristalizācijai šajā laikā. Vai es varu lūgt jums atbildi?
Paldies.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki .
Metilamīna šķīdumam metanolā esmu sajaucis metilamīna hidrohlorīdu + naoh + mgso4 , redzu nelielu siltuma reakciju, bet tagad pēc 24 stundām apakšā ir daudz cietas vielas, varbūt nereaģējis metilamīna hidrohlorīds un naoh.
Kā jūs domājat, vai pēc metilamīna hidrohlorīda un naoh reakcijas man jāpievieno mgso4 ?
Paldies
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jā, tas ir nepieciešams, lai izžāvētu reakcijā radušos ūdeni. Jūs varat filtrēt cieto vielu.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jā, es zinu, ka reakcija ir jutīga pret ūdeni, mana problēma ir tā, ka es pievienoju mgso4 vienlaicīgi ar metilamīnu un naoh, nevis kā jūsu protokolā, jūs to pievienojāt pēc metilamīna hcl naoh reakcijas, vai jūs domājat, ka es kļūdījos, man apakšā ir daudz pulvera, varbūt nereaģējis metilamīna hcl, paldies par atbildi.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Domāju, ka tas, par ko jūs runājat, ir NaCL, kas rodas, gatavojot metilamīna brīvo bāzi, kas ir jāfiltrē.
 

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Vai kāds to ir paplašinājis?
Kādi būtu metanola/metilamīna mērījumi 5000 g p2p sintēzē?
Pašreizējā 36 litru attiecība izklausās pārmērīga
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, proporcionāli palieliniet pakāpi. Es neiesaku veikt lielas partijas, ja neesat izmēģinājis mazos mērogus.
 
Top