Metamfetamīna sintēze no P2P, izmantojot alumīnija amalgamu

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Vai es varu izgatavot metilamīnu in situ. izmantojot nitrometānu, kā to dara, reducējot MDP2P
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Vēlos jautāt, vai man vēl ir jākļūst par sālsskābi?Vai tas jau ir galaprodukts?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
P2P + nitrometāns. Jūs to varat.
Tas darbojas tikai ar Al/Hg
Nedarbosies ar nātrija borohidrīdu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vai es varu aizstāt metilēšanas aģentu ar formaldehīdu?
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
formaldehīds un primārais amīns dod atbilstošo imīnu, ko, lai gan var reducēt ar NaBH4, STAB (Na(OAc)3 jeb nātrija triacetoksiborohidrīds ir daudz ieteicamāks, jo tam ir spēcīga preference reducēt imīnus, arī NaBH3CN id izmanto šim nolūkam, bet tas ir nedaudz toksisks un dārgs.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ir vēl viens veids, kā izmantot dimetilsulfātu (jeb Me2SO4) un koncentrētu KOH a.q. Reaģenti jāpilina virs maisīšanas šķīdinātāja šķīdinātājā no divām pilināmajām piltuvēm (Me2SO4 noteikti ir jābūt atbilstoša izmēra spiediena izlīdzināšanas piltuvei, jo jūsu elpa ir jātur tik ilgi, kamēr pudele ir atvērta, kas nozīmē pārnesi un visu pārējo); KOH šķīdums var būt no vienkāršas pilināmās piltuves, un tam jāsāk pilināt vispirms (3 pilieni), tad metilējošais līdzeklis tādā pašā ātrumā (pilienu ātrums ir 1 piliens minūtē (pēc iespējas tuvāk), kad tas ir izdarīts, es nenogurdināšu jūs ar sagatavošanu, bet tas ir vienkārši.
 

Andrzej

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
(6. solis.) Kādam vajadzētu būt vakuuma destilācijas temperatūras diapazonam (lai efektīvi atbrīvotos no piemaisījumiem un izvairītos no brīvās bāzes sadalīšanās)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Pareizi uzdots jautājums, bet atbilde ir sakarībā starp vakuuma stiprumu un temperatūru (jo negatīvāks spiediens, jo zemāks viršanas punkts) Iesaku nespēlēties ar super stipru vakuumu, ja jums iepriekš nav pieredzes. Lai tev veicas un panākumu!
 
View previous replies…

Andrzej

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Paldies par atbildi. Vai ir kāda kritiskā, augšējā temperatūras robeža? (vai varbūt pareizais jautājums būs - kāda ir metamfetamīna brīvās bāzes sadalīšanās temperatūra?)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Tomēr jūs atkal uzdodat pamatotāko un vajadzīgāko jautājumu (tagad es nezinu precīzus datus no galvas un nesniegšu jums neprecīzu informāciju, bet esmu izglītojoši noskaņots pret jums un palīdzu jums iemācīties mācīties pašam). Ir diagramma, pēc kuras vadās katrs ķīmiķis attiecībā uz negatīvā spiediena (vakuuma) un temperatūras sakarību, jums tā jāmeklē pašam (apsolu, ka jums nebūs lielu grūtību to atrast). Galvenais ir pārbaudīt datus un panākt, lai vakuums būtu vismaz nedaudz zemāks par destilējamā savienojuma normālo (apkārtējās vides) b.p. (putu spoileris). Es iesaku arī Vogela praktiskās organiskās ķīmijas grāmatu, ko bez lielas meklēšanas var lejupielādēt .pdf formātā (tajā ir arī iepriekš minētā diagramma, un tajā ir izskaidrots gandrīz viss, kas jums jāzina par preparatīvo ķīmiju). Izlasot šo rokasgrāmatu, jūs kļūsiet daudz labāks profesionāls ķīmiķis. Es tikko devu jums vislabāko padomu, ko dodu ikvienam. Atcerieties, ka zināšanas, pie kurām strādājat, uz visiem laikiem piederēs jums.
 

Andrzej

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
(1. solis.). Es to saprotu tā, ka šos ingridientus vienkārši salikt kopā kolbā un sākt gatavot... Un mani jautājumi ir šādi:

1) Vai pēc HgCl2 (vai HgNO3) pievienošanas temperatūra nepalielināsies strauji, spontāni, un vai nav nepieciešams to kontrolēt, lai izvairītos no vārīšanās?

2) Vai pirms pārējo sastāvdaļu (P2P, EtOH, metilamīna) pievienošanas man nevajadzētu sagatavot alumīnija amalgamu? Vai arī tam nav nozīmes un es varu vienkārši ievietot kolbā visus ingridientus kopā un sākt refluksu?

3) Vai ir kāda atšķirība, kādu spirtu es izmantošu kā reakcijas šķīdinātāju (piemēram, metanolu vai izopropanolu etanola vietā)?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1)Tas nav pārāk slikti, ņemot vērā, ka tas sākas kā vienpots, tas rampējas lēnāk un, pēc maniem novērojumiem, dosen nav tik traks kā, piemēram, tradicionālā amalgama ar p2np. piemēro dzesēšanu tikai tad, ja absolūti nepieciešams.
2) jāievēro procedūra.
3) man derēja gan etanols, gan izopropanols, vismaz man tā šķiet, es ar abiem ieguvu vienādu produktu.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ir pieejams šīs sintēzes video, kurā var parādīt detaļas otrajam jautājumam.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Visa būtība ir tāda, ka i-PrOH atšķirībā no EtOH ir daudz mazāk sajaucams ar spēcīgiem sārmainiem a.q. šķīdumiem un daudz vieglāk izsāļojams (ūdens slāņa piesātināšana ar sāli vai ko citu, kas palielina jonu stiprumu, izraisīs tā atdalīšanos un peldēšanu virsū, brīdiniet, ka pārāk enerģiska i-PrOH kratīšana ar koncentrētu a.q. bāzes šķīdumu mēdz veidoties emulsijas, kas prasīs jūsu gaidīšanas laiku, un, ja izmantojat DCM vai tamlīdzīgu šķīdumu, var nākties gaidīt pat vairākas dienas, lai slāņi atdalītos, ja kratīsiet pārāk spēcīgi, bet organiskais slānis atradīsies apakšā, un NaCl var nebūt jūsu labākais draugs).
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
7. Metamfetamīna brīvā bāze ir izšķīdināta x3 tilpumos sausa acetona.


Vai acetonu var aizstāt ar etanolu vai metanolu, vai dcm?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Etanolam un metanolam ir pārāk liela afinitāte pret ūdeni, dcm varētu noderēt, dzirdēju, ka cilvēki izmanto arī tolueēnu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Acetons ir ļoti ieteicams nogulsnēšanās nolūkos
 

mygodson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2023
Messages
27
Reaction score
4
Points
3
1-fenilacetons nav viegli pieejams, un to var reaģēt ar 1-fenilizopropanolu un metilsulfonilhlorīdu, lai iegūtu metānsulfonātu, un tad metilsulfonāta un metilamīna reakcijas šķīdumā var iegūt mērķa produktu.
 
Top