Metamfetamīna sintēze no P2P, izmantojot alumīnija amalgamu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Labdien, jā
Jums ir jāsaņem metilamīna brīvā bāze. Sāls sālsskābes sāls nedarbosies.
 

bndr

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Metilamīna frībāze ir gāze, šajā procedūrā viņš izmanto metilamīna HCL, nātrija hidroksīds to atbrīvo, jo tas tiek pievienots reakcijai. Tātad jā, var izmantot metilamīna HCL. Tas ir viss, ko es jebkad izmantoju....
 

WilliamK

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mēs neizmantojam tīru metilamīnu, bet gan 25% šķīdumu, kas ir izšķīdināts ūdenī.
Šādā formā tas ir aizmirsts šķidrums.
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
7. Metamfetamīna brīvā bāze ir izšķīdināta x3 tilpumos sausa acetona.


Vai acetonu var aizstāt ar etanolu vai metanolu, vai dcm?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Acetons ir ļoti ieteicams nogulsnēšanās nolūkos
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
3. Reakcijas maisījumu ielej ledus-ūdens (1:1 v/v) vārglāzē caur sieta filtru (lai atbrīvotos no cietā Al/Hg), kolba jāizskalo no reakcijas maisījuma atlikumiem uz vārglāzi. Reakcijas maisījumu vārglāzē sārmaina ar kālija hidroksīda aq šķīdumu (120 g KOH 250 ml H2O).
4. Pēc tam šķīdumu ekstrahē ar dietilēteri (vai petrolēteri) 750 ml.

3) kālija hidroksīdu var aizstāt ar NaOH?
4) ēteri var aizstāt ar dcm? Vai?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki! Jā un jā. Jūs varat.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Drošībai, kas ir visnepieciešamākais!
Dzīvsudraba hlorīds, cik droši to var izmantot šajā sintēzē, arī strādājot ar lieliem daudzumiem
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jūs no tā nomirsiet. Bija diezgan smaga dzīvsudraba intoksikācija, tādā sliktā veidā tā izmainīja manu redzi, un, kad es atpūtos 2 dienas, tā bija pagājusi atpakaļ uz pamata, bet, tiklīdz es atkal strādāju ar dzīvsudrabu, pietiekami drīz (stundas) mana redze atkal bija fucked.

Arī mana atmiņa no tā ir neatgriezeniski bojāta.


Problēma ir ar cilvēkiem, kas nosaka reakciju ar šo, iespējams, nezina, kā atbrīvoties no dzīvsudraba gala produktā pats.

Es stingri iesaku nevienai iestādei neizmantot šo sintēzi, ja jūs to mācāties. un darīt tikai ar vakuumdestilāciju jūsu gala produkta. Vispirms uzziniet citas metodes.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Vai ir lietderīgi šajā brīdī pirms žāvēšanas ekstraktu mazgāt ar destilētu ūdeni, lai atbrīvotos no anz iespējamā Hg sāls, vai tas nav nepieciešams, ņemot vērā nākamajā posmā veicamo destilāciju?
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Vai šī sintēze ir iespējama baltā netīrā bmk vai ir jābūt vakuumdestilētai bmk
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Var būt netīrs BMK pēc kausēšanas, tikai pārliecinieties, ka tas ir neitralizēts no skābes ar stipru sārmu. Šajā sintēzē nav nepieciešams izmantot bezūdens BMK.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Vēl viena lieta, ko visi ir palaiduši garām, jūs negatavojaties iegūt šķembas, jums ir jāveic izšķiršana vakuumdestilētajam freebase tritātam ar hcl skābi un jāveic acetons saldētavā, lai iegūtu šķembas, citādi jūs saņemsiet pulveri, ja to nedarīsiet.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Arī pēc tam, kad pievienojat naoh, brīvai bāzei vajadzētu nonākt reakcijas maisījuma augšpusē, kāpēc jums ir nepieciešams ekstrahēt, vienkārši ielieciet to atdalīšanas piltuvē un vēlāk noteciniet ūdeni no kerp eļļas augšējā slāņa.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Vai var vienkārši izšķīdināt metilamīnu metanolā un pēc tam pievienot naoh, lai iegūtu brīvbāzes metilamīnu?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Arī pie Alkalizācija vai es varu vienkārši ievietot rx maisījumu no vārglāzes rb kolbā un.dry Naoh tad ārējā tvaika destilācija un un un atdalīt kaustisko ūdeni un meth freebase atdalīšanas piltuvē fb jābūt tīram no ārējās tvaika destilācijas tad veikt izšķiršanu, lai iegūtu dmeth
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
500 Gms Alumīnija pulveris bez pārklājuma 100% 420A kategorijas smalkais pulveris BEZMAKSAS PIEGĀDE
Tas ir bez pārklājuma.un tas ir tas, ko dara dzīvsudrabs noņem pārklājumu.
Vai es varu to izmantot folijas un dzīvsudraba hlorīda vietā?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28

Atvainojiet, bet es nedomāju, ka tas varētu izdoties vairāku iemeslu dēļ. Hg neveicina reducēšanu, atdalot alumīnija oksīdu (lai gan procesā tas iznīcina pārklājumu, tiklīdz tas nonāk saskarē ar alumīniju pat vismazākajā punktā). Redukcija notiek tāpēc, ka Hg ir elektropozitīvāks, un tas nozīmē, ka, tiklīdz notiek saskare ar Al, Hg izsūc elektronus no alumīnija, izraisot Al oksidēšanos par Al(OH)3 (reakcijā redzamās nogulsnes). Tas rada tiltu elektronu pārnesei no alumīnija uz jūsu produktu, kas tiek reducēts (saņem elektronus).

Ja nebūtu Hg, alumīnijs ļoti vētrainā veidā pašiznīcinātos, vienā mirklī radot milzīgu daudzumu H2. Starp citu, tas notiktu jebkurā laikā, ja nebūtu Al2O3 aizsargslāņa, jo Al ir ļoti reaktīvs un oksīda slānis ir vienīgais iemesls, kāpēc Al var pastāvēt gaisā.

Al pulverim arī būtu aizsargslānis (alumīnija oksīds - Al2O3) pat uz sīkām Al daļām. Problēma ar pulverveida Al ir tā, ka reakcija notiktu pārāk ātri, un jūs to nevarētu kontrolēt. Pat tad, ja jūsu folija ir pārāk plāna, kļūst diezgan problemātiski vai pat neiespējami novērst alumīnija patēriņu, pirms jūsu produkts samazinās. Iedomājieties to ar pulverveida formu, tā gandrīz uzreiz pati uzliesmotu.
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
HCl neaizstās slāpekli Hg nitrāta sastāvā, jo slāpeklis ir spēcīgāks par HCl. Ja es jūs pareizi sapratu :). Jums vai nu ir jāreaģē metāliskais dzīvsudrabs ar slāpekļskābi, lai iegūtu nitrātu, un tas jāizmanto kā tāds, vai arī jāiegūst nitrāts, tad tas jābāzificē ar NaOH, lai iegūtu dzīvsudraba oksīdu (nogulsnes), tad oksīds jāreaģē ar HCl. Vēl viena iespēja, ko es izmantoju, ir izgatavot Hg acetātu (Hg+Acentskābe+H2O2) -> baltas nogulsnes, tad pievienot HCl, līdz nogulsnes izzūd, un izmantot šo zupu amalgamācijai.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Dzīvsudrabs + atšķaidīta slāpekļskābe, kas veidojas no HCl un nitrāta sāls (jums BŪS nedaudz slāpekļskābes disociācijas, līdzsvara un tamlīdzīgu muļķību dēļ) -> dzīvsudraba(I)nitrāts. Dzīvsudraba(I)nitrāta reakcija ar HCl ir viens no parastajiem veidiem, kā iegūt HgCl2.

Galu galā pierādījums vienmēr ir pudiņš: Vienkārši pamēģiniet. Tas darbojas.

Pirms 20 gadiem, kad Polverone to izvirzīja sciencemadness.org, bija daži galvassāpi, bet, tā kā viņš to patiešām izmēģināja pirms publicēšanas, un neviens par to nešaubījās, nu, viņš ir pazīstams un cienīts, un viņam pieder šis dēlis ;).....
.... laika gaitā kaudzes cilvēku ir izmantojuši šo metodi, arī es to bieži iesaku, jo tā tika publicēta pirms vairāk nekā 20 gadiem, un neviens nav nācis, lai noplēstu man galvu visā šajā laikā.....

viss ir labi, nav jāuztraucas
/ORG
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Šis uzraksts ir pilnīgs haoss. Ievērojot to tādu, kāds tas ir, jūs iegūsiet 10 % jeldu. Vai var būt mazāk.

1. Alumīnija amalgama ir jāsagatavo iepriekš, tas ir svarīgs solis.
2. Pievienojiet p2p, metilamīnu amalgamai kopā ar izopropanolu.
3. Uzturēt reakcijas temperatūru <30 grādu
4. Izmantojot 40 g p2p un 40 g alumīnija FOIL, jūs iegūsiet 100 % izplūšanu :).
5. Pirms Al/Hg nogulšņu filtrēšanas pievienojiet NaOH/KOH, tas atvieglo filtrēšanas procesu un iznīcina atlikušo Al.
6. Un tā tālāk...
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Es iepriekš darīju uz 200 litru mucām, arī 100 litru mucas ir piemērotas, un veicu viena katla reakciju.

350-400 g dzīvsudraba uz 10L b (400 g ir patiešām daudz agresīva), 15L metilamīna 40% un tad apmēram 30L metanola.
Par foliju neesmu pārliecināts, man beigās bija sanācis, ka 2/3 spaiņa pilns ar saskrāpētu/bojātu foliju (bez lodītēm), tāpēc tas bija tāds svars.

Galu galā folijas bija par daudz.
Iznākums: 12 l pie PH 12.

Atpakaļ ar metilamīnu, visi zina, ka tam ir labākas alternatīvas, strādājot, piemēram, ar Al/Hg.
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
grūti noticēt :). pie 40 g iekraušanas tas ir ļoti eksotermisks, tāpēc RM ir jādzesē, citādi viss metilamīns vienkārši aizplūst. Nav ne jausmas, kas notiek, ja jums ir kilogrami alumīnija folijas. Tas ir mazliet mazāk eksotermisks, ja izmanto alumīnija lodītes.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Atpakaļplūsmas temperatūra ir tad, kad tas vārās, un tā ir atkarīga no maisījuma viršanas temperatūras, kas nozīmē, ka, ja maisījumā ir daudz metilamīna, tā būs aptuveni 45-50 °C, jo tieši tad ūdens/alkohola/metilamīna azeotrops vārās. Bez spiedtvertnes to nevar uzkarsēt vairāk. Problēma ir metilamīna izplūšana, es jau teicu, kā šo problēmu atrisināt, uztverot un atkārtoti izmantojot MeNH2, kas izvārās. Zemākā temperatūrā jūs joprojām piedzīvosiet MeNH2 zudumus, bet arī reakcija ilgs visu mūžu un dienu, divas vai piecas.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Tātad, ko jūs iesakāt attiecības un tā tālāk, lai veiktu sintēzi 8h tas saka 2on šeit ar šeit sniegtajām attiecībām ir drīzāk refluksa to 8h, lai veiktu darbu pareizi.
 
Top