Metilfenidāta (ritalīna) sintēze

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Vai jūs iegūtu citus ritalīnskābes esterus, ja pēdējo soli veiktu citos šķīdinātājos (IPA = izopropilfenidāts, EtOH = etilfenidāts utt.)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, jā, jūs to izdarīsiet.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. NaOH IPA pilnībā sabojā jūsu ritalin*HCl. Jūs varat iegūt ritalīna brīvbāzi, izmantojot ūdens NaOH, un pēc tam veikt esterifikāciju.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tātad vai process būtu tāds, ka ritalīna hcl ievada NaOH šķīdumā, iegūst ritalīna frībāzi un pēc tam to vienkārši ievada ipa, lai iegūtu izopropilfenidātu? Es domāju, ka hcl būtu jāpievieno pēc esterifikācijas, lai OH no karboksilgrupas neaizstātos ar Cl, bet es par to neesmu 100% pārliecināts.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, atvainojiet par garo atbildi. Es neesmu redzējis jūsu jautājumu.
Nē, eterefikācija nav tāds darbs, kā jūs aprakstījāt. Jums ir jāiegūst ritalīnskābes nātrija sāls un pēc tam jāiegūst esteris ar IPA skābā stāvoklī.
Tas nedarbosies tā, kā jūs teicāt =) Kāds ir šo manipulāciju iemesls? Patiesībā es neesmu pārliecināts, ka reakcija būs veiksmīga. Turklāt jūs zaudēsiet daļu ritalīna.
 
View previous replies…

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Nekad neiedziļinājos eterefikācijās, bet, ja pilnīgas sintēzes veikšana vienalga šķiet vienīgā reālā iespēja, domāju, ka man tas pat nav jādara. Tā vietā es nedaudz vairāk meklēju ceļus, kā iegūt metilfenilglioksilātu. Domāju, ka laba iespēja varētu būt iegūt to no benzoilhlorīda, bet es atradu tikai sintēzes, kurās iesaistīti cianīdi. Gringarda reaģenti cianīdu vietā to padarītu daudz drošāku, bet kaut kāda iemesla dēļ es nekur nevarēju atrast reakcijas sintēzi?

ZLXaYEy1j0

Es domāju, ka jūs varētu vienkārši aizstāt benzilhlorīdu ar benzoilhlorīdu un veikt to pašu reakciju, ko darītu, lai iegūtu PAA, bet es neesmu pārliecināts, vai kaut kas netraucē.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tur ir skābeklis. Jūs nevarat veikt šādu sintēzi.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Fuck, tagad es vismaz zinu, ka tas traucē. benzoilhlorīds un CuCN ir vienīgais veids, kā no benzoilhlorīda tad?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kādam nolūkam? Tas nav PAA (feniletiķskābe).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ik, ja iepriekš minētajā reakcijā tā vietā izmantosim benzilhlorīdu, iegūsim PAA. Domāju, ka benzilhlorīda vietā izmantojot benzilhlorīdu, iegūs fenilglikoksilskābi, bet, tā kā skābeklis traucē reakcijai, vienīgais man zināmais veids būtu tā vietā izmantot cianīdus:

0ax1NDIqsJ
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Kad sintēzēs tiek izmantoti cianīdi, es dodos uz vietējo datortehnikas veikala baseinu ķīmijas nodaļu un līdz Na DCCA vai TCCA. Tie veiks tādu pašu reakciju kā indīgākas cianīdu formas. Esmu tik daudz reižu gatavojis fenilskābi no DLPA, un tā tālāk ..
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Es nē tas ir mazliet ārpus tēmas man ir draugs, kurš ir stick piled šos tabs 10 mg
Viņš man jautāja, vai ir kāds veids, kā ritalīnu var izvilkt no tabulām un pārvērst to smēķēšanai piemērotā formā, piemēram, metamfetamīna veidā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, skābes/bāzes ekstrakcija
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Thankyou kungs, kā es mēģināju normālu Ekstrakcijas vispirms ar etanolu nav nozīmes, ja jūs filtru un tā tālāk galu galā blokatorus un citu junk#. Nākot pāri ar to pirkt nejaušība es redzēju jūsu pavedienu un lai gan es gribētu jautāt un brālis thankyou tas ir vienīgais veids, kā jūs varat iegūt ritalin tīru un pareizi es paskatījos uz Reddit un tā tālāk es neesmu redzējis nevienu elses tik tīrs kā šis
 

Attachments

  • j1gZSEdOpJ.jpg
    j1gZSEdOpJ.jpg
    927.1 KB · Views: 262

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Es pirmo reizi dyd spirta ekstrakcijas bug bloķētāji utt turpināja nākt pāri ar to
Tad es veicu ab ekstrakciju, lai iegūtu šo
 

toffifee

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visur, vai varat man palīdzēt atrast tirgus vietu, kur iegādāties 1-fenil-2-(piperidin-1-il)etanon-1,2-dion. vai metilfenilglikoksilātu ? Kāda ir labākā tīmekļa vietne reaģentu un laboratorijas aprīkojuma pasūtīšanai? NVS valstis
 

blackshwan

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, @G.Patton.


Par šo soli (refluksēšana).
[Reakcijas maisījumu viegli atgaisoja 3-12 stundas ar atgaisošu dzesētāju (kā noteikts, kontrolējot ar TLC). ]


Kāda ir siltuma avota temperatūra? Paldies.


https://bbgate.com/attachments/lwndic7fo8-png.2904/

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien. Temperatūrā, kas būtu pietiekama, lai vārītu 1-fenil-2-(piperidīn-1-il)etān-1,2-diona (1 ) maisījumu dimetoksietānā, normālos apstākļos (22*C, 760 mm Hg) tika pievienots p-toluēnsulfonhidrazīds (2) (1,1 ekvivalents ).
 

dupskoslonia

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Hei, puiši. Man ir ritalīnskābe. Kas man nepieciešams, lai izgatavotu metilfenidātu un etilfenidātu? Es esmu pilnīgs iesācējs, vai jūs varētu man paskaidrot soli pa solim? Būtu ļoti pateicīgs.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jums ir jāpārliecina sava karbonilgrupa, lai attiecīgi ar metanolu un etanolu izveidotu esteri. Tas ir diezgan vienkārši izdarāms ar standarta ķīmiskiem līdzekļiem, un mēģiniet meklēt diezgan vieglas metodes, piemēram, fermentus (lipāzes) vai viegli apstrādājamu ClSiMe3 metanolā ar substrātu.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Vai ir kāds protokols vai iesācēja rokasgrāmata, vai kāda recepte, kā pārvērst ritalīnskābi metilfenidātā?

Cik saprotu, tā nav raķete, bet man ir mazliet neskaidri, kā no ritalīnskābes iegūt metilfenidātu.
 
View previous replies…

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Sveiki, paldies par jūsu sintēzes veidu. es ievēroju jūsu veidu, un parādījās dažas atšķirības. kad es pārliecinājos, ka visas skābes pazūd, un pabeidzu pirmo soli, es atklāju, ka ir tik daudz sāls atdalīšanās. Vai tas ir metilfenidāta sulfāts? pH ir aptuveni 1 līdz 2.
 

Attachments

  • 1UutT2HidC.jpg
    1UutT2HidC.jpg
    1.5 MB · Views: 53
Top