Nepieciešama palīdzība, lai konvertētu bmk 5449-12-7 uz brīvo bāzi A eļļa

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

To jau biju konstatējis pats, jo sālsskābei ir pārāk zema viršanas temperatūra. arī skudrskābei ir pārāk zema viršanas temperatūra.
Šim gadījumam mums vajag vismaz 140°c, tātad fosforskābes viršanas temperatūra ir 150°c.

Tas ir tas, ko es domāju ar nepareizām metodēm, un tās joprojām ir pieejamas šeit tiešsaistē.
 

badbreak2

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tās viršanas temperatūra nav vajadzīga 150, ja jūs ražojat lielu produkciju, vienkārši vāriet, līdz tā temperatūra ir 120°c, un skaitiet 6 stundas Vienīgais, kas ir svarīgi, jūs izmantojat 1 kg 5449-12-7 1 ,5 l fosforskābes 85 % un 0,5 l ūdens uz katru kg .
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
GJUOtSxWnl


Vai kāds zinošs cilvēks var, lūdzu, izskaidrot šo pēdējo soli, jo atbildes nav atrodamas. @HEISENBERG
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Izlasiet visu skriptu tolmy.its diezgan skaidrs es domāju.nice viens u atrast😉
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
tev arī nav ne jausmas, idiot !
citādi jūs nejautājāt, kur var nopirkt amonija karbonātu
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Maizes piederumu veikals .caled bakers ammonium
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@oscar412 pēdējais solis man nedarbojas
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kā tad jums izdevās iegūt 75% iznākumu om
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Es redzu. Tātad viņš nespēj panākt, lai hidroloģiskais tulkojums darbotos. Vienkārši pievieno naoh un ūdeni, karsē 110 temperatūrā 2 stundas, tad ekstrahē ar dcm, kad tas ir atdzisis T0R.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
kāds zina kaut ko par reakciju cas 5449-12-7 ar nātrija kaļķi ? Pulveru sildīšana kopā.....

Nātrija kaļķu galvenās sastāvdaļas ir


Vai tā ir muļķīga doma?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Nē dažas naudas problēmas man viss ir sagatavots pagaidām formamīds es varētu sākt, bet man vispirms vajag vēl 1 laboratorijas statīvu un ks 35 lodveida savienojumu uz sieviešu ns 29 grūti atrast. es izdrukāju vienu, bet es nezinu, es nevēlos beigties @ peldēties ar kūstošu sveķiem un visu smaržu, tāpēc es nedarīju konversiju. un tad tvaika destilācija man ir tikai 2 1 kakla kolbas, tāpēc vispirms man vajag salabot vairāk stikla un tad es publicēju rezultātus !!!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
varbūt es iet oldschool ar gumijas un caurulēm vēl nav pārliecināts, bet nedēļas beigās es gribu pabeigt pirmo pilnu 3L kolbu, ko es varētu vai es domāju, ka es nevaru iegūt 1 kg kolbā ar skābi un h2o
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
kāds šeit rezervē progresu ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Nekādas skriešanas ar kokaīnu, es progresēšu, kad tas būs droši
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Kā tas ir iespējams, ka, ekstrahējot galīgo šķidrumu ar DCM, es neredzu divus slāņus, bet tikai vienu ?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
jums joprojām nepieciešama palīdzība?

attēlā ir tas, ko u sauc par eļļu
 

Attachments

  • j93xo5by4h.jpeg
    j93xo5by4h.jpeg
    4.9 MB · Views: 318
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Nē Tās galaprodukts, amfetamīns bez bāzes, attēlā Tas, ko u redzam, ir pēc tvaika destilācijas, mēs to mazgājam ar karstu ūdeni. Tā atdalīsies un būs dzidra
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Lol, u domāta separācijas piltuve. Nē, es nezinu, kāds tieši materiāls, cieta plastmasa, ja man jautā. Viņi to izmanto, lai darītu alu
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tas neizskatās pēc eļļas vai emulsijas, tas izskatās pēc tā, ka jūs kaut ko darījāt nepareizi
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Jacked off And disposed in it
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
galīgais šķidrums jūs domājat bmk vai eļļa tie abi risinās dcm vai tur bija arī ūdens slānis ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kāds ir pēdējā slāņa ph ? vai tas ir ketons vai A-eļļa, kad dcm ir A-eļļa, izmazgājiet to ar ūdeni un pēc tam atdaliet. tad pievienojiet skābi, līdz zems ph, un pēc maisīšanas amīns nonāk ūdenī. tad jūs droši slāni dcm. un bāzējiet skābes ūdeni ar Naoh šķīdumu. jums vajadzētu redzēt virsējo slāni, atstājiet to uz dienu un atdaliet.
 

John Gotti

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki ive bija bmk eļļas jau ilgu laiku, un tur ir bloķētājs tajās tās ir jāaktivizē vai kaut kas cits. Bet vai ir vieglāk dabūt bmk pulveri 5449 un padarīt eļļu A eļļās, bet kā to izdarīt?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Ja to pārveidosiet pareizā veidā, atkarībā no tā, kuru reaģentu izmantosiet, iegūsiet dzeltenas/brūnas krāsas eļļu. Mēs to saucam par b eļļu. Ja jums tas neizdosies, tā būs bieza eļļa, kas pēc tam kļūs pienaina. Tāpēc ir ļoti svarīgi to pārveidot pareizā veidā, pretējā gadījumā jūs lieki tērēsiet laiku un naudu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pastāv brīvais glicidāts vai nātrija glicidāts. Nātrija sāls labi šķīst ūdenī, un to izmanto hidrolīzei sālsskābē, man ir lielākas šaubas, ka viss nātrija sāls ātri reaģēs ar dekarboksilēšanu, tas ātri pārvērtīsies atpakaļ brīvajā glicidātā. Brīvais glicidāts lieliski reaģē tīrā fosforskābē, divi svarīgi punkti reakcijā ir iegūt homogēnu maisījumu un otra nianse ir dekarboksilēšanas temperatūra.
 
Top