Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Videomateriālā novator saka, ka aptuveni puse no 26,25 g CuCl2 šķīduma būs pietiekama, lai "pārtrauktu" melnā vara oksīda veidošanos.

Vai viņš patiešām izmanto visu CuCl2 šķīdumu vai tikai pusi no tā?

(pēdējā sintēzē, ko es veicu, es pievienoju CuCl2 šķīdumu nemērītā daudzumā, līdz reakcijas maisījuma apakšā veidojas melns vara oksīds. man vēl ir jānosaka galaprodukta kvalitāte un iznākums).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Manuprāt, nav pilnībā norādīts, vai videomateriālā tika izmantoti 100% vai 50%. Domāju, ka varbūt 100%, bet tika uzsvērts, ka varētu pietikt ar to, ka pārtrauc pēc 50% šķīduma.
Jūs iemācīsieties redzēt, kad ir sasniegts punkts, kad jāpārtrauc, atkarībā no tā, kā uzvedas jūsu RM. Tomēr es izmantoju gandrīz lielāko daļu, ja ne visu. :)
Galaproduktā tik un tā nevajadzētu atstāt vara atlikumus.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Sveiki, gordon,

vai esat konstatējuši kādu atšķirību iznākumos, ja izmantojat visu vai pievienojat tikai tik daudz, lai veidotos vara oksīds?
(es nezinu, kāpēc novator videoierakstā lieto vārdu "beidzās", jo vai tad, pievienojot pietiekami daudz CuCl2, kolbas dibenā neveidojas vara oksīds? vai arī es kaut ko esmu pārpratusi?)

kādas krāsas ir jūsu reakcija, kad pārtraucat pievienot CuCl2 šķīdumu?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Es vēl neesmu salīdzinājis iznākumus, kā arī neesmu pievērsis pārāk lielu uzmanību šī posma krāsām, drīzāk temperatūrai, bet es to varu novērot nākamās sintēzes gadījumā. :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
labi, dodiet man zināt!

man šķiet, ka es pievienoju nedaudz par daudz savam pēdējam sintētiskajam šķīdumam (pārbaudot, vai varu to droši izdarīt ar aci, pamatojoties uz to, kāds ir šķīdums), un es pamanīju ļoti izteiktas un tūlītējas krāsas izmaiņas. pievienojot pirmos pilienus, tas kļuva melnpelēks, tad pēc varbūt 15-20 minūšu maisīšanas un vēl vairāku pilienu pievienošanas tas kļuva dzeltens. tas viss notika, kamēr temperatūra bija aptuveni 60C. kaut kādu iemeslu dēļ man bija grūtības palielināt temperatūru līdz 80C. (Patiesībā tā nekad nesasniedza 80C, bet es to maisīju apmēram 3 ar pusi stundas 62C temperatūrā, kad pabeidzu pievienot CuCl2.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Es parasti to pievienoju diezgan ātri, kas nozīmē nepārtrauktu pilināšanu, lai tiktu saglabāta temperatūra un netiktu pārsniegta 80 °C temperatūra, varbūt arī vēlaties uzmanīt, lai jūsu RM netiek pārāk stipri paplašināts.

Varbūt, ja jūs varat nomainīt savu karsto plītiņu pret sildīšanas mantiju. Siltuma zudumi ceļā no jūsu siltuma avota uz RM būs pārāk lieli, lai ātri sasniegtu šo temperatūru.
Kāda temperatūra jums bija iestatīta uz karstās plīts?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Nākamajā reizē šī iemesla dēļ es izmantošu savu mantiju.

tā ir keramikas plītiņa. sākumā tā bija iestatīta uz 83C, bet šķīdums nepārsniedza 60C. un pagāja ilgs laiks, līdz no aptuveni 50C tas tur nonāca. tad es pagriezu plītiņu uz 100C, ar šķīdumu nekas nemainījās, tad iestatīju plītiņu uz 120C, un joprojām nekas nemainījās. tas ir noticis jau agrāk ar citiem sintētiskiem materiāliem.

un pirms karsēšanas es kolbu ietinu folijā.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Labi, palīdzēs sildošais apvalks.

Svarīgi ir apvilkt kolbu un arī apakšējo daļu tieši virs sildelementa. Tas var būt arī ārējie vakuatori, piemēram, ventilators vai kas cits, kas pūš aukstu gaisu, kas neļauj kolbai sakarst līdz 80 °C.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
@GhostChemist es strādāju ar 10L kolbu ar apaļo dibenu ar 4 kakliņiem, kā video, bet vai jūs varat, lūdzu, pateikt, kādu iekārtu ar vakuumu viņš izmanto, lai iesūktu Rm citā kolbā man vajag tieši to pašu, bet nevaru to nekur atrast 🤷‍♂️
Nosūtiet man privāti, lūdzu.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Atvainojiet, es neesmu ghostchemist, bet vai jūs domājat vakuumsūkni? es domāju, ka tas, kas redzams video, varētu būt arī rotācijas lāpstiņa, ja tas var palīdzēt.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Meklējiet peristaltisko sūkni. Atkarībā no jūsu vajadzībām tos var atrast par super lētu vai dārgu cenu.
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
Sveiki! Skatiet pievienotos failus. Vakuuma sūknis kā piemērs un tehniskā shēma, lai iesūktu Rm citā kolbā
63GHD7LA0Y
NHkscUbSq0
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai kādam citam ir gadījies, ka pēdējā posmā nogulsnējas daudz lielāks vielas daudzums?

Pēc tam, kad es veicu nogulsnēšanas soli ar fosforskābi, man nogulsnējās vairāk nekā 4 reizes lielāks daudzums, nekā vajadzētu nogulsnēties amfetamīnam.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ļoti interesanti, novērošu un gaidīšu ekspertu skaidrojumu par šo :) Esmu dzirdējis tipiskas ielas baumas par to, ka fosforskābe esot palielinājusi iznākumu, bet man būtu interesanti, kāpēc tā palielinātu iznākumu un arī kāda tam būtu ietekme uz produkta tīrību. Amfetamīniem no fosfronskābes vajadzētu būt nedaudz vājākiem, vai ne?
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jā, es tā domāju. bet es ne mirkli nedomāju, ka viss, kas man ir, ir amfetamīns. bet man nav ne jausmas, kas vēl tas varētu būt...

nesen mēģināju veikt pārkristalizāciju ar degvīnu, izmantojot daļu no tā, kam vajadzētu būt amfetamīnam. pēc tam, kad to uzsildīju degvīnā, viss amfetamīns izšķīda, izņemot dažus nogulšņu gabaliņus. tad es to ieliku saldētavā uz nakti, un, kad to izņēmu, lielākā daļa bija sasalusi apakšā, bet virsū bija šķidruma slānis, ko es nofiltrēju, un no tā bija neliels gabaliņš balta pulvera (kas man vēl jānosver.).

Es arī mēģināju veikt skābes/bāzes ekstrakciju, bet pirmajā posmā, kad man vajadzēja izšķīdināt to ūdenī, izveidojās tikai balta pasta. tāpēc es to filtrēju un ieguvu baltu pastai līdzīgu vielu, kas atradās uz filtra, bet ūdens pilēja uz leju, un kolbas apakšā izveidojās ļoti mazs kristālu slānis.

šeit ir sīkāk aprakstīta mana problēma:
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Neliels atjauninājums: es mēģināju veikt skābes/bāzes ekstrakciju, bet pēc tam, kad pievienoju naoh, lai palielinātu ph līdz 12, neveidojās slānis. pēc tam es turpināju pievienot vēl 50% naoh šķīdumu, lai ph kļūtu nedaudz augstāks, bet joprojām neveidojās slānis. citiem vārdiem sakot, izskatās, ka man nav amfetamīna.

pēc vara hlorīda pievienošanas es neizņēmu ipa. vai tas varētu būt saistīts ar to, ka galīgās nogulsnes nešķiet amfetamīns? @GhostChemist
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
No kurienes jums ir jūsu P2NP? Vai esat pārliecināts, ka tas ir P2NP, nevis tā krāpnieciskais mazākais brālītis? :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Es mēģināšu iegūt fotoattēlu, bet tam vajadzētu būt īstam. tam bija visas pareizās īpašības.

vai jūs domājat, ka ipa nenovākšana varētu būt iemesls, kāpēc acīmredzot nogulsnējās kaut kas cits?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
tas nāca no viena no lielajiem ķīniešu pārdevējiem šeit. bet p2np nav īsta, es domāju, ka...

kāda ķīmiskā viela ir krāpnieciskais mazākais brālītis?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
1 g amfetamīna sulfāta satur 720 mg amfetamīna
1 g amfetamīna monofosfāta satur 570 mg amfetamīna
Tas varētu būt skaidrojums.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Domāju, ka tas, iespējams, ir no tā, ka pārkristalizēšanas posmā piesārņoju p2np ar nātrija bisulfītu. (pievienojot to etoh, kamēr p2np ir izšķīdināts, kā veids, kā noņemt specifiskus piemaisījumus). Es tā izmantoju pārāk daudz (tik daudz, cik bija p2np, lai gan, manuprāt, man vajadzēja izmantot apmēram 5 %).
Tomēr mans p2np izskatās un smaržo tā, kā tam vajadzētu, ja tas būtu patiešām tīrs.

Es sintezēju ļoti mazu partiju (savu pirmo amfetamīna sintēzi) ar p2np, kas nebija potenciāli piesārņots, un viss pārējais šajā sintēzē bija tāds pats kā pārējās sintēzēs, ko es veicu ar (visticamāk) piesārņotu p2np. es ieguvu 30 % iznākumu, kas liecinātu par sliktu sintēzi (es pieļāvu dažas kļūdas, kā tas mēdz notikt pirmo reizi), bet citādi tas vairāk vai mazāk atbilst tam, ko var sagaidīt attiecībā uz iznākumu.
 

Alchemik

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Vai es varu nomainīt IPA pret citu spirtu, piemēram, metanolu vai etanolu? un pēc 25 % NaOH šķīduma pievienošanas vienkārši ekstrahēt brīvo bāzi DCM vai toluolu (neiztvaicējot spirtu). 20 l IPA iztvaicēšana vakuumā aizņem apmēram 20 stundas uz vakuuma iztvaicētāja. Tas ir daudz laika. Izmantojot Zn/HCl nitrostirēnu reducēšanu (metanols, 37 % HCl), pēc reducēšanas metanols nav jāiztvaicē. Pēc 25 % NaOH bāzes ekstrahēšanas tikai ekstrahējiet DCM vai toluolu (1 litrs ir pietiekams 350 g amīnu brīvās bāzes). Ieguvumi: 60-70 % frībāzes.
 
Top