Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vai beigās ir jāpievieno acetons, lai to sālītu? Vai to nav iespējams sālīt tieši no IPA?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Sveiki , lūdzu, vai kāds var sniegt neliela mēroga, sintēzes procedūru, man ir 100 gramu p2np.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
pēc pārbaudes izrādījās, ka mans logs varētu nebūt piemērots, lai atbrīvotos no h2 gāzes pa cauruli. vai ir kāds cits drošs veids, kā izlaist h2 gāzi? (man vēl nav iebūvēta filtra).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Iegūstiet filtru :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai ir kādi iebūvējamie oglekļa filtri, ko jūs varētu ieteikt? kādi īpaši, uz kuriem man vajadzētu vērst uzmanību? jo iebūvējamos filtrus var būt grūti atrast :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Konsultējieties ar vietējo tulkošanas veikalu, lai jums palīdzētu, viņi noteikti visu izdomās jūsu vajadzībām!
Vienkārši pastāstiet, ka strādājat ar sintētiskajiem kanabinoīdiem, un tad būs lielāka iespēja, ka viņi jums palīdzēs. :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, ok.

kāda veida iekštelpu laboratorijas iekārta ir vislabākā h2 gāzei, ja izmanto cauruļvadu ar ventilatoru un filtru? sākotnēji (ja nav filtra) es grasījos caur logu izvilkt ptfe cauruli, izvadot h2, un aiz tās virzienā uz logu pūst ventilators.

Man ir telts, bet es nevēlos tajā sadegt dzīvs nelielas h2 noplūdes dēļ, kas sakrājas augšpusē, jo es tur būšu 6 stundas, kamēr pievienoju p2np. tāds pats risks pastāv, ja to darītu telpā.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ja gatavojat ēdienu teltī, pārliecinieties, ka ir nodrošināta propper ventilācija. Papildus novietojiet ventilācijas atveres arī iekšpusē, nelielas, kas paredzētas kaņepju audzēšanai.
Pārliecinieties, ka ir arī svaiga gaisa piekļuve cirkulācijai :)

. Tieši maska būs tas, kas izšķirs jūsu veselību, varu ieteikt Draeger X-Plore sēriju, varbūt 4500 vai 5500 modeli.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Iegādājies labu masku un virsvalku.

Kā izskatās jūsu uzstādījums, veicot šo amfetamīna sintēzi?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man ir growtent ar aktīvās ogles filtrēšanas sistēmu :). Attiecībā uz dzesēšanu es vienkārši ievietoju savu 20L RBF lielā ūdens spainī (apmēram 100L), kuru es nedaudz samazinu līdz RM augstumam (palīdz arī dažu ledus kubiņu pievienošana). Man ir arī gaismas, ko es varu pārvietot, un kaņepju ventilācijas atveres (mazas), ko es varu pārvietot, kā man vajag.
Telts ir 2x2 un tiek izmantota sintēzei, ekstrakcijai, iztvaicēšanai un kristalizācijai.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai kādreiz ir bijušas problēmas ar h2 noplūdēm? un ja h2 nokļūst ārpus telts, vai tad tas nevarētu izraisīt sprādzienu telpā, kurā atrodas telts?

un vai gaisma nav bīstama? jo tās radītais siltums varētu izraisīt sprādzienu, ja teltī ir h2 atlikumi, kurus nav izsūcis filtrs.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Patiesībā nē, es nestrādāju ar atklātu liesmu un arī nestrādāju ar vakuumdestilāciju.
Sprādziena risks manā laboratorijā ir ļoti mazs.

Es izmantoju lampas, kas rada gaismu, bet ne siltumu. :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai h2 gāze rodas tikai tad, kad pievieno nātrija bordhidrīdu, vai arī pievienojot p2np?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nezinu, ka patiesībā :). Ir labi, ka iepriekš mēģināt tikt galā ar drošību un riskiem!
Lai nu kā, es esmu parūpējies par drošu masku + propper ventilāciju un tad tikai sāku ar to :D Būs svarīgi, lai teltī būtu cirkulācija, lai arī saņemtu jaunu svaigu gaisu. :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai jums ir otrs ventilators, kas ievada gaisu teltī arī no ārpuses?

man šī sintēze ir jāizdara un jāraksta par to ziņojums pēc iespējas ātrāk, bet es negribu sevi savainot vai vēl sliktāk... tas ir patiešām nomācoši, ka man ir jābūt tik pedantiskai, kad es vienkārši gribu turpināt sintēzi, haha.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man teltī ir viens ventilators, kas izpūš gaisu, un es strādāju kopumā diezgan labos vēdināšanas apstākļos, tāpēc tas nebija nepieciešams, tas būtu lietderīgi atkarībā no jūsu apstākļiem.

Patiesībā tas nav nemaz tik sarežģīti, draugs. Darbs ar propper masku + ventilācija, un viss būs kārtībā. :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Tikko veicu savu pirmo sintēzi, izmantojot šo metodi, ar 45 % iznākumu no 5 g P2NP.

Tā bija mana absolūti pirmā reize, tāpēc esmu pārliecināts, ka pa ceļam pieļāvu dažas kļūdas, bet es vienkārši gribēju iegūt pieredzi. Beigās bija ļoti jautri pavadīts laiks. Pilnībā šeit atradu savu jauno hobiju. Nevaru sagaidīt, kad varēšu veikt vairāk eksperimentu un uzlabot savas metodes.

Daudz mīlestības tiem, kas vada šo vietni, es nebūtu spējis to izdarīt bez vizuālajiem palīglīdzekļiem, kas palīdzēja aizpildīt lielu plaisu manās zināšanās tikai skatoties video. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Lieliski!

atvainojiet, ka turpinu par to runāt, bet ko jūs darījāt gaisa filtrēšanai, lai tiktu galā ar ūdeņraža gāzi?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Man bija uzstādīta tieši pie durvju atvēruma uz ārpusi, un lielāks kastes ventilators vilka gaisu no manas darba zonas uz ārpusi.

Iespējams, tas nav visefektīvākais vai hermētiskākais veids (kā tvaika nosūcējs), bet es redzēju, kā tvaika izgarojumi no mana atgaitas kondensatora tiek iesūkti caur manu ventilatoru un izplūst āra gaisā. Tomēr šķiet, ka mazāku eksperimentu gadījumā tas ir efektīvs.
Vēl viena ideja, kas man bija pirms tam, bija uzlikt kādu šļūtenes adapteri uz atgaitas kondensatora augšdaļas un šādā veidā pievienot ventilācijas šļūteni uz ārpusi.

Tuvākajos mēnešos es būvēšu tvaika nosūcēju, jo vēlos, lai man būtu pareizāka iekārta, un es vienkārši ieteiktu to uzbūvēt arī tad, ja jums ir paranoja par šo jautājumu.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jā, es grasījos izmantot šļūteni, kas ved no kolbas uz loga ārpusi, aiz kuras pūš ventilators.

Kāda tipa motoru izmanto jūsu kastes ventilators?

sākumā es gatavojos veikt sintēzi, izmantojot 10 g p2np. cik daudz hydrogēna gāzes, pēc jūsu aplēsēm, tiek saražots, veicot šāda lieluma sintēzi?
 
Top