Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vai pietiekami mazā mērogā pietiktu ar magnētisko maisītāju?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas notiktu, ja nātrija cianoborhidrīda vietā izmantotu nātrija borobiridīdu?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kāda veida adapteri būtu jāizmanto virszemes maisītāja maisīšanas stienim? ir nepieciešams, lai būtu hermētisks blīvējums, lai ūdeņraža gāze neizplūstu, bet h2 gāzes evolūcijas dēļ nedrīkstētu būt kaut kas tāds, kas radītu berzi vai jebkādu statisku izlādi, kāds būtu labākais risinājums šim jautājumam?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jūs varat izmantot maisītāja gultni, ja varat nodrošināt, ka jūsu maisītāja stieni var ievest savienojumā taisni.
Tā kā propper maisītāju gultņi lielākiem RBF var būt diezgan dārgi, jūs varat izmantot arī gumijas gabalu vai kaut ko elastīgu, kas neļaus maisītāja stienim atsitināties pret savienojumu.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Man ir termometra savienojums, kurā var ievietot stieni, bet neesmu pārliecināts, ko izmantot, lai tas būtu hermētiski noslēgts. domāju par lentes gabaliņu termometra savienojuma augšdaļā ar nelielu caurumu, kas labi pieguļ maisīšanas stienim.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Varbūt varētu palīdzēt virtuves folijas gabaliņš, kad tas nav ievīts stienī.
Pretējā gadījumā varētu noderēt arī silikona adaptera izmantošana, ja savienojuma izmērs ir atbilstošs

TnCibf5gG3
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Mēģināju to darīt, bet berze pat pēc pāris minūtēm ir pārāk liela :(

es arī mēģināju uzlikt virsū kādu plēvi ar caurumu, bet tas nedarbojās, jo maisot caurums plīsa un palielinājās.

Neviens no maniem termometra zondes savienojumiem arī nedarbojas, jo gumijas gredzens ir pārāk ciešs, lai maisīšanas stienis tajā varētu iebāzt.

un man nav ventilatora vai tvaika nosūcēja, lai izvadītu dūmus, kā tas redzams video.

Vai ir kādi ieteikumi, ko es varu darīt? ko citi cilvēki ir darījuši, lai maisīšanas stienim nodrošinātu blīvējumu, kas nerada berzi vai neplīst?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vai jūs izmantojat properu masku?
Lūdzu, neveiciet reakcijas bez propper ventilācijas vai iespējas izvilkt dūmus tieši no avota.
Ja to darāt, lūdzu, izmantojiet vismaz tādu masku kā Drager X-Plore 4.500. 250$ par masku var šķist daudz, bet tas ir mazāk nekā jūsu dzīvības cena.

Varbūt lūdziet kādu no ekspertiem, lai jums palīdz ar citiem jautājumiem.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jā, man ir laba maska. es grasījos izvadīt h2 caur šļūteni pa lielu logu, un papildu pasākumam aiz tā pūtīs ventilators.

Pagaidām es daru tikai līdz 10 g sintēzes, tāpēc h2 daudzumam nevajadzētu būt pārāk lielam, bet mana uzstādīšana joprojām nav perfekta.

Vai jums ir iebūvēts filtrs, ko jūs iesakāt kā daļu no dūmu ekstrakcijas iekārtas?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Labi :)

Man ir iebūvēts rupjš filtrs cietajiem komponentiem, mans aktīvās ogles filtrs nav iebūvēts vides apsvērumu dēļ. Ja tas nebūtu noteicošais faktors, es vienmēr dotu priekšroku atvērtai caurulītei galā
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Esmu meklējusi, bet tās ir tik dārgas. vai ir lētāka alternatīva?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Es savu esmu iegādājies par aptuveni 25 eiro, manuprāt..

Varbūt jūs varat iet jautāt savā vietējā audzētavā
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PTFE spraudnis ir kā 20-30 E aliexpress, kas izgatavots tieši šim nolūkam, ar o-gredzenu un bloķēšanas mehānismu.PTFE lāpstiņu tur var iegādāties arī par lētu cenu.
Attiecībā uz kratīšanu un nestabilitāti nedaudz elastīgu savienojumu var izveidot ar pastiprinātu caurulīti no datortehnikas veikala, kas savieno jūsu maisītāja piedziņas stieni ar lāpstiņu, ļaujot pietiekami daudz elastības, lai viss nesakratītos līdz asinīm. to pašu efektu var atkārtot ar 2 bloķējošiem gredzeniem, kas savieno piedziņas stieni ar lāpstiņu.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Man patiesībā ir dažas no tām, bet atturējos no to lietošanas, jo tās var izplesties un iestrēgt un pat saplīst rbf stikls. (man reiz tā gadījās).

bet šķiet, ka man nāksies to izmantot. tomēr sintēzes vajadzībām izmantotie tempi nav ļoti augsti, tāpēc, ja paveiksies, nevajadzētu būt lielam riskam, ka tas iestrēgs.

Pirms ievietošanas kolbas kakliņā es to apliku ar pārtikas plēvi, cerot, ka tas palīdzēs to izņemt.

man arī jāsaka, ka es izmēģināšu sintezatoru, par kuru rakstīju pirms vairākiem mēnešiem un kuru es saņēmu no dread, kas ir gandrīz tāds pats kā tas, par kuru ir šis pavediens.

manas galvenās bažas bija par h2 uzkrāšanos.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ir modeļi ar sava veida gredzeniem, piemēram, uz kondensatora ie/uz, tie ir pakļauti tam, ko apraksta u. Viens no tiem salauza apmēram 5 6000 ml sulfonēšanas kolbas, pirms tas tika nomainīts ar tādu, kas darbojas kā parasts aizbāzniņš.
Protams, pirms to noņemšanas jāļauj visam atdzist līdz RT.Un jāuzmanās no pārspīlēšanas, tas ir īsts slepkava.
Kāpēc neizmantot vakuuma smērvielu un kek spaili, kamēr jūs to darāt?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
man vajadzēs iegādāties kādu smērvielu. es esmu izmantojis vazelīnu, ja man ir vajadzīga kāda locītavu smērviela, kas, iespējams, nav lietderīgi. vai arī es vispār nelietoju nekādu, lai izvairītos no tā, ka vispār piesārņotu jebkuru sintētisko materiālu, ko es daru.

vai varat sīkāk aprakstīt modeļus ar gredzeniem, kurus minējāt savā pirmajā teikumā?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
tas ir jā-jā, ja vien lietojat saprātīgu daudzumu, piesārņojumam vajadzētu būt minimālam. mazliet ir daudz, bet, iespējams, nav slikta ideja iegādāties kādu Corning's, tas kalpos gandrīz mūžīgi, un tas ir augstākās klases, tā cena ir tā vērta.
Es runāju par šiem knurlings, tas izskatās kā zemāk attēlā, bet reverss un acīmredzot izgatavoti šim nolūkam, es nevaru atrast par manā dzīvībā veida mums bija.
9KoLlEhd25
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vai beigās ir jāpievieno acetons, lai to sālītu? Vai to nav iespējams sālīt tieši no IPA?
 
Top