Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nē, 2 slāņi ir tas, ko jūs vēlaties. kad aq. slānis piesātinās ar ūdenī šķīstošiem sāļiem, tas izstumj no aq. slāņa dilūto izopropanola-brīvās bāzes šķīdumu. tieši šī izopropanola īpašība, atšķirībā no citiem primārajiem OH-s, atdalīties no ūdens, kad sāļi ir izšķīduši, ir iemesls, kāpēc tas tiek izmantots tik daudzos slepenos un citos sintēzes procesos.
Vismaz es tā domāju, cerams, ka es nerunāju no savas pakaļas. :p
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ja es pareizi saprotu, vai augšējais slānis ir brīvā bāze? dzeltenīgi eļļaina izskata un 70% maisījuma. un apakšējais ir blīvāks.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tas būtu ūdens slānis. Es pievienoju 25% naoh šķīdumu. kurš slānis man ir nepieciešams ?? Es biju nedaudz apmulsis
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 487
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Uzrakstiet, kādas reaģentu proporcijas esat izmantojuši.
Cik ilgi maisījums stāv pēc tam, kad pievienots attēlā redzamais NaOH šķīdums?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ja sārmains amīns nonāk augšējā spirta slānī. ja ph ir skābs, tas būs apakšējā slānī izšķīdušas sāls veidā. Jebkurā gadījumā ar šo sadales metodi būs zaudējumi.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Aptuveni 2 minūtes un veidojas divi slāņi, es atstāju to mierā uz 30 minūtēm.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai, pievienojot P2NP, ir nepieciešams maisīt 6 stundas, vai arī maisīt tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai tas droši izšķīdinātu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet virsrakstu stūrēšanu kolba.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
un es cerēju, ka man būs iespēja izmantot magnētisko maisītāju lol. bet man bija šaubas, vai tas būs pietiekami spēcīgs.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tas varētu aizņemt 6 stundas, sintēzei nepieciešams laiks, jāpievērš uzmanība temperatūrai.

Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz alumīnija ir kolbā un cik labs ir jūsu magnētiskais maisītājs.
Augšējiem maisītājiem ir lielāka jauda.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es nedomāju, ka pēc ievēlēšanas vajadzētu kaut ko darīt ar IPA/bāzi. tajā ir pārāk daudz alkohola, es gribētu samazināt ipa. Es domāju, ka eļļas kvalitāte var būt slikta pārāk lielā IPA daudzuma dēļ.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es sabojāju kajaku. Es notīrīju maisījumu uz filtra un izmetu nešķīstošās nogulsnes. Es to pārlēju atpakaļ reaktorā.

Pievienoju 25 % NaOH šķīdumu. izveidojās divi slāņi. Atpūtu pusstundu. augšējais dzeltenais slānis (Ipa/ bāze). apakšējais slānis caurspīdīgs (ūdens slānis).

Ielej ūdens slāni kolbā. Pievienoju Ipa, veidojas slāņi. Atpūšos pusstundu.

Augšējais slānis ir caurspīdīgs (bāze/Ipa), tas ir tas, kas man vajadzīgs. No ūdens slāņa iegūto bāzi ievietoju rotācijas iztvaicētājā. Dzesēšanas temperatūra ir 8 grādi, vakuums ir ieslēgts, vannas temperatūra ir 80 grādi, ipa sāk iztvaikot šeit.

Ipa bāzi no iztvaicētāja pārleju glāzē. ko man darīt ar šo bāzi (caurspīdīgu). kas notiks, ja to pārlej Ipa/bāzes maisījumā. kāpēc tas ir jādara?

un dzelteno slāni (bāze/Ipa) reaktorā. 3 litri IPA/bāzes maisījuma. kā es varu samazināt ipa???? vai tas ir arī rotovap? jo, ja es sāku iztvaicēt reaktorā 80 grādu temperatūrā, Ipa pil no kondensatora. mana problēma ir tāda, ka tas beidzas ar to, ka tas ir sarkans un smarža pazūd. Es domāju, ka es kaut ko sabojāju.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Kāpēc jūs iztvaicējāt IPA, sekojiet video. Atkārtojiet to vēlreiz, izmantojot video redzamos soļus IPA nesabojā amfetamīnu, tas tikai padara to smirdīgu lol.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Esmu veicis tieši šo pašu sintēzi, tikai sekojiet video un pēc paskābināšanas, ja nevēlaties šo IPA putru/smaržu, notīriet to ar acetonu un atstājiet uz nedēļu vai divām svaigā gaisā un gaismā, lai attīrītu un nožāvētu.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sveiki. tagad izdevās uzbūvēt tvaika destilācijas sistēmu. ar jauka foruma dalībnieka palīdzību. pašlaik notiek destilācija, domāju, ka pēc 2 stundām būšu pabeigusi. 😉 tagad daru tikai nelielu daudzumu, ja izdosies, izmantošu 1kg p2np. Man nav iespējas to žāvēt ārā, svaigā gaisā, saules gaismā, man ir jāmācās to destilēt. cik daudz tu esi pagatavojis un kāds bija iznākums?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Ūdens fāzi ekstrahē ar 8 litriem IPA. Amfetamīna brīvā bāze tiek izšķīdināta IPA, un IPA slāņa blīvums mainās, līdz ar to tas tiek atdalīts no ūdens slāņa.
8. IPA no 7. posmā iegūtā ekstrakta iztvaicē vakuumā, iegūstot bezamfetamīna bāzes eļļu, un to apvieno ar 6. posmā iegūto brīvo bāzi.

Kāpēc tas būtu jāapvieno ar brīvo bāzi? vai šis solis dod papildu ienākumus vai kāda ir jēga?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jūs veicat 500 g reakciju, kā jūs nonākat pie secinājuma par 8 l IPA?

Kāpēc ekstrahēto brīvā bāze jāpievieno iepriekšējai brīvai bāzei, vai tas ir godīgs jautājums?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
6 litri Ipa sintēzes sākumā, 4 litri slāņu atlasei. nav nepieciešams vienlaicīgi pievienot 8 litrus. IPA vietā es izmantoju metanolu, galaprodukts mazāk smaržos pēc spirta. Bet tā dēļ es nevaru atdalīt slāņus (metalon to nevar izdarīt, tāpēc, kad tas prasa spirtu slāņu atlasei), ir jāpievieno dcm. abi slāņi ir jāapvieno, jo iznākums, manuprāt, būs lielāks. Beidzot man izdevās pagatavot vēlamo eļļu. Attēlā redzams rezultāts pirms sālīšanas.
 

Attachments

  • V5owtD0iRC.jpg
    V5owtD0iRC.jpg
    5.4 MB · Views: 417

fufu

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, eksperti, vai jūs zināt, vai es varu izmantot nātrija bikarbonātu, lai iegūtu frebāzi amf no p2np reakcijas? Paldies.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Soļi .


Kurš slānis man ir nepieciešams? Pēc ipa pievienošanas veidojas 2 slāņi. augšējais slānis caurspīdīgs, tīrs, nedaudz eļļaina virsma. apakšējais slānis balta blīva želeja. ir teikts, ka Ipa blīvums mainās un atdalās no ūdens slāņa. tā blīvums mainās, vai tas varētu nozīmēt, ka tā ir kļuvusi par želeju un apakšējo slāni? noob jautājums, bet noderīgs.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Uz jūsu jautājumu esmu atbildējis iepriekšējā rakstā. Atgriezieties un paskatieties, tur ir pat attēli.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Paldies, tas kļuva skaidrs. Es zināju, kurš slānis, bet nevarēju sev paskaidrot, kāpēc tieši šis slānis?? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Paldies, tas kļuva skaidrs. Es zināju, kurš slānis, bet nevarēju sev paskaidrot, kāpēc tieši šis slānis?? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Atvainojiet, es jums jau vairākas reizes sūtīju ziņu, lūdzu, dzēsiet to..
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Labdien, Pēc reakcijas es dzēšu ar atšķaidītu HCl un destilēju IPA līdz 100°C, bet nākamajā dienā, kad atnāku atdalīt fāzes, kolba nemaisās. Kolbā ir nokrāsa. Šeit ir attēli, vai kāds var man palīdzēt saprast un pastāstīt, kādas iespējas man ir, thx
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Pirmkārt, kur sintēzē ir teikts, ka jāizmanto HCL? Padoms: nekur, tāpēc nevajag.

Otrkārt, tā kā jūs destilējat 100c, es pieņemu, ka jūs veicat atklātu destilāciju, nedariet to, tā vietā izmantojiet vakuumdestilāciju.

Pamēģiniet vēlreiz un atsūtiet rezultātus.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Labi, es pievienoju 25 % NaOH, un pēc tam, kas man jādara? Ekstrahēt ar DCM?
Man ir daži
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Labi, es pievienoju 25% NaOH, bet es nedomāju, ka kļūda radās no NaOH, jo fāzu atdalīšanai tas ir labi... Problēma rodas tikai pēc tam, kad es gribu iegūt ūdens fāzi, ... Es pievienoju DCM, bet pat ar tādu NP kā DCM nav TĪRA fāzu atdalīšana!,
 
Top