Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi. Es mēģināju pagatavot amfetamīnu, izmantojot šo recepti nelielā apjomā, bet man tas neizdevās. Viss šķita ok, pēc žāvēšanas mans produkts izskatījās pēc balta pulvera ar sarkanīgu nokrāsu. Ja tas būtu amfetamīna sulfāts (ko es mēģināju pagatavot), iznākums būtu 84 %. Problēma ir tāda, ka tas nav amfetamīns.

Fizioloģiskā ietekme
Izmēģināju 20-30 mg, noteikti bija stimulācija, bet arī tas izraisīja drudzi un, acīmredzot, imunitātes pazemināšanos: abas reizes, kad to lietoju vairākas dienas pēc kārtas, saslimu ar elpceļu infekcijām (pirmajā reizē domāju, ka tā ir nejaušība). Cita persona, kas to lietoja, līdz 90 mg nepiedzīvoja nekādu stimulāciju, tikai nelielu sausumu mutē. Nevienam no mums nav nekādas tolerances pret stimulatoriem.

Ķīmiskā testēšana
1 g pulvera pilnībā izšķīst 10 ml H2O.
Pievienojot lieko NaOH šķīdumu izmērītai pulvera masai mēģenē, es saņēmu aptuveni pareizu brīvās bāzes tilpumu ar amonjaka smaržu. Es atdalīju brīvās bāzes slāni, izžāvēju to ar CaCl2 un mēģināju titrēt ar skābi. Rezultātā izmērīju frībāzes molāro masu, kas bija aptuveni 171 (un amfetamīnam tā ir 135). Lai gan mani mērījumi nebija ļoti precīzi, atšķirība tomēr ir pārāk liela, lai to varētu izskaidrot tikai ar mērījumu kļūdām.

Manas novirzes no procedūras

1) Pievienojot P2NP, es sapratu, ka tas prasīs vairākas stundas, tāpēc kļuvu nepacietīgs un iegremdēju reakcijas kolbu istabas temperatūras ūdens vannā. Pēc tam es varēju pievienot P2NP gandrīz visu uzreiz, un maisījuma temperatūra nepārsniedza 40-50 °C.
2) Es vadījos pēc videoieraksta, tāpēc es neiztvaikoju IPA un pievienoju sērskābi tieši IPA/brīvās bāzes slānim.
3) Man tobrīd nebija acetona, tāpēc pirms paskābināšanas to nepievienoju un filtrēto "amfetamīna sulfāta" pastu noskaloju ar IPA.
4) IPA ir mazāk gaistošs nekā acetons, tāpēc man nācās nogulsnes uz vairākām stundām ievietot cepeškrāsnī, lai tās izžūtu līdz nemainīgam svaram. Temperatūra krāsnī nepārsniedza 80 °C.

Tātad galvenais jautājums ir, kur notika kļūda? Es nebrīnītos par zemu iznākumu vai par to, ka produkta vispār nav, bet iegūt labu iznākumu no amīna, kas nav amfetamīns?!
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai esat saņēmis atbildi? Mani arī interesē, kas gāja greizi.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sveiki. pievienojiet nabh4, es ieslēdzu maisītāju. Kāds ir ieteicamais maisīšanas ātrums (apgr./min). vai ātrums var būt vienāds, ievadot nabh4, p2np, cucl2? 5. solis: 30 minūtes turēt siltu 80 grādu temperatūrā, vai šeit ir nepieciešama sajaukšana? Paldies par atbildēm
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Maisīšana jāpielieto visā laikā, jo vairāk maisot, jo vairāk H izdalās, tāpēc pēc vajadzības samaziniet.
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai arī dūņas var izmantot amfetamīna ražošanai? Ja jā, kādus soļus jūs veiktu? Sausais acetons un sērskābe?
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kādi ir alternatīvi šīs sintēzes piederumi? Kaut ko, ko kāds var iegādāties datortehnikas veikalā.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tas būtu ūdens slānis. Es pievienoju 25% naoh šķīdumu. kurš slānis man ir nepieciešams ?? Es biju nedaudz apmulsis
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 487
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Uzrakstiet, kādas reaģentu proporcijas esat izmantojuši.
Cik ilgi maisījums stāv pēc tam, kad pievienots attēlā redzamais NaOH šķīdums?
 
View previous replies…

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Labdien. 10L IPA
Destilēts ūdens 3,1 l;
Nātrija bordhidrīds (NaBH4) 870 g;
P2NP (fenil-2-propanons) 500 g;
vara (II) hlorīds (CuCl2) 52 g.
Nātrija hidroksīda (NaOH) ūdens šķīdums 25% 4 L;. šie reaģenti . tas bija apakšējais slānis (ūdens slānis). Es pievienoju Ipa šie slāņi veidojas. Ļāvu tam atpūsties 10 minūtes.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ja sārmains amīns nonāk augšējā spirta slānī. ja ph ir skābs, tas būs apakšējā slānī izšķīdušas sāls veidā. Jebkurā gadījumā ar šo sadales metodi būs zaudējumi.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Aptuveni 2 minūtes un veidojas divi slāņi, es atstāju to mierā uz 30 minūtēm.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai, pievienojot P2NP, ir nepieciešams maisīt 6 stundas, vai arī maisīt tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai tas droši izšķīdinātu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet virsrakstu stūrēšanu kolba.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ok, bet vai ir nepieciešams maisīt 6 stundas, kamēr pievienojat P2NP, vai arī maisīt tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai tas droši izšķīdinātu?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
un es cerēju, ka man būs iespēja izmantot magnētisko maisītāju lol. bet man bija šaubas, vai tas būs pietiekami spēcīgs.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tas varētu aizņemt 6 stundas, sintēzei nepieciešams laiks, jāpievērš uzmanība temperatūrai.

Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz alumīnija ir kolbā un cik labs ir jūsu magnētiskais maisītājs.
Augšējiem maisītājiem ir lielāka jauda.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ja sintēzes laikā nav iespējams nepārtraukti maisīt, izmantojiet periodisku maisīšanu.
Pēc NaOH pievienošanas maisījumu labi samaisiet un atstājiet to mierā, lai ļautu slāņiem atdalīties.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Labdien. 10L IPA
Destilēts ūdens 3,1 l;
Nātrija bordhidrīds (NaBH4) 870 g;
P2NP (fenil-2-propanons) 500 g;
vara (II) hlorīds (CuCl2) 52 g.
Nātrija hidroksīda (NaOH) ūdens šķīdums 25% 4 L; Es izmantoju šos reaģentus. Es ievēroju temperatūras regulēšanu. Es pievienoju to 4 l 25 % NaOH reakcijas maisījumam. cik daudz reakcijas maisījumam jābūt atdzesētam, kad pievienoju NaOH? augšējais slānis (oranžā krāsā) ir Ipa / bāzes maisījums. apakšējais slānis (melnā krāsā) ūdens slānis, pareizi? IPA/bāzes maisījumā ielej rotovapu (vakuums, dzesēšanas iekārta vienā iekārtā). Es ieleju 3 litrus Ipa/bāzes maisījuma, cik ilgi tas ir jāiztvaicē? cik daudz tam jāpaliek kolbā? Es negribu iztvaicēt bāzi, cik grādus nedrīkst pārsniegt? tad es ņemu ūdens slāni un pievienoju 4 l IPA. Es sajaucu un ļauju slāņiem atdalīties. kurš slānis man būs vajadzīgs? augšējais oranžais apakšējais slānis vai dzidrs duļķains? Es ievietoju piemērotu slāni rotovapā un izņemu IPA. pēc tam apvienoju divus slāņus. Diemžēl man nav grāda ķīmijā, te es atradu drosmi, lai sagatavotu šo sintēzi. Lūdzu, ja atbildat, aprakstiet, ka runājat ar iesācēju biedru, tā es sapratīšu. paldies par palīdzību !!!! paldies par palīdzību.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Ja jūtu, ka ne viss p2np ir pārvērsts, vai varu palielināt nabh4 daudzumu? Kas notiek, ja es dodu vairāk tikai šā, bet viss pārējais paliek, kā aprakstīts.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es vēlos izgatavot bmk eļļu, vai jūs varētu man palīdzēt?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sveiki, kungi !

IPA no 7. soļa ekstrakta iztvaicē vakuumā, iegūstot bāzes eļļu bez amfetamīna, un to apvieno ar brīvo bāzi no 6. soļa.

Es to iztvaikoju savā vakuumā, un lūk, ko es dabūju. tas ir labi ? (pirmais attēls) ko ar to darīt, jo tas nesmird kā amf. vai man to pievienot brīvai bāzei?

Un Ipa/brīvā bāze tiek iztvaicēta, lai iegūtu labākas kvalitātes eļļu. (2. attēls). mana pirmā sintēze, ceru, ka man tas izdevās .....

Vai man beigās vajadzētu sajaukt abas vielas???? hmm, es nesaprotu.
 

Attachments

  • MGhk92l4FO.jpg
    MGhk92l4FO.jpg
    5.6 MB · Views: 370
  • 3zwRFae1CI.jpg
    3zwRFae1CI.jpg
    5.8 MB · Views: 380

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ipa/brīvā bāze. tā bija gandrīz 6 litri. kad sāku, tā bija gaišākā krāsā un ar patīkamu smaržu, spēcīgāku nekā tagad.
 

Attachments

  • n71lqKCzPs.jpg
    n71lqKCzPs.jpg
    5 MB · Views: 157

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Lūk, kā izskatās Ipa/brīvā bāze pēc Ipa iztvaicēšanas. tās bija gandrīz 6 litri. kad sāku, krāsa bija gaišāka un tai bija patīkama smarža, spēcīgāka nekā tagad. varbūt es sadedzināju bāzi?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es nedomāju, ka pēc ievēlēšanas vajadzētu kaut ko darīt ar IPA/bāzi. tajā ir pārāk daudz alkohola, es gribētu samazināt ipa. Es domāju, ka eļļas kvalitāte var būt slikta pārāk lielā IPA daudzuma dēļ.
 
Top