Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Nav ne jausmas, kas gājis greizi, ne testēšanas iekārtas. Iegūtajam amfetamīna fosfātam nav nekādas iedarbības.
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Man ir tāda pati problēma. Es veicu reakciju un izstrādāju, bet es nedomāju, ka sāls ir amfetamīns, vai arī, ja tā ir, tad tas ir ļoti ļoti ļoti nekvalitatīvs! Ko man vajadzētu mēģināt darīt, lai to uzlabotu?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pārliecinieties, ka ir fenilnitropropēns, nevis nitrostirēns. Iespējams, jums pārdeva analogu, un jūs saņēmāt feniletilamīnu.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kāds ir labākais veids, kā pārbaudīt, vai nitroetāns, ko izmantoju p2np izgatavošanai, ir aizstāts vai atšķaidīts ar nitrometānu? Esmu apkopojis gan reaģentu, gan produktu fizikālās pamatīpašības, un man šķiet, ka visloģiskākā ir nitrosavienojuma viršanas temperatūra. Produktu kušanas punkti ir ļoti tuvi. Problēma ir tāda, ka, ja BP nonāk starp n.etāna un n.metāna viršanas temperatūru, tad tos atdalīt ar frakcionēto destilāciju ir sāpīgi.

Otra vērtība varētu būt blīvums, kas arī ir diezgan atšķirīgs. Eksperti, lūdzu, pievienojiet savu viedokli par to, kāds ir visvienkāršākais un labākais veids, kā pārliecināties, ka mēs izmantojam pareizos reaģentus.

CgbIzkJP6A
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien. Nitrometānam un nitroetānam ir atšķirīgs b.p. attiecīgi 101 un 114 °C. Jūs varat to pārbaudīt un veikt frakcionēto destilāciju. Ņemiet vērā, ka šīs vielas ir diezgan toksiskas un sprādzienbīstamas. Kas attiecas uz nitrostirēnu un P2NP, vienkārši izmantojiet precīzu kušanas temperatūras aparātu. Lai pārbaudītu atšķirību, labāk salīdzināt zināmo tīro P2NP ar sintezēto jauno P2NP vienā aparātā. Lai izslēgtu kļūdas, jāveic arī vairāki mērījumi. Katram paraugam saskaitīt vidējo mp.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Paldies Patton. Man nav nekādu aizdomu, ka mans nitroetāns nav tīrs, bet, izlasot dažus komentārus, es domāju, ka labāk būtu pārbaudīt, tāpēc es sākšu ar sava nitro vārīšanās temperatūru un, ja tas vārīsies virs 110C, tad es būšu drošs. Ir labi zināt, ko darīt un pārbaudīt, pirms ieguldīt lielu darbu un konstatēt, ka galaprodukts ir neefektīvs :).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Labdien, Pēc reakcijas es dzēšu ar atšķaidītu HCl un destilēju IPA līdz 100°C, bet nākamajā dienā, kad atnāku atdalīt fāzes, kolba nemaisās. Kolbā ir nokrāsa. Šeit ir attēli, vai kāds var man palīdzēt saprast un pastāstīt, kādas iespējas man ir, thx
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Pirmkārt, kur sintēzē ir teikts, ka jāizmanto HCL? Padoms: nekur, tāpēc nevajag.

Otrkārt, tā kā jūs destilējat 100c, es pieņemu, ka jūs veicat atklātu destilāciju, nedariet to, tā vietā izmantojiet vakuumdestilāciju.

Pamēģiniet vēlreiz un atsūtiet rezultātus.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Labi, es to izdarīju tāpat kā OP, un pēc reakcijas un NaOH pievienošanas fāze atdalās. Tāpēc es ekstrahēju ūdens fāzi ar IPA, bet sep piltuvē nav skaidri atdalītas fāzes! Ko man tagad darīt?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vairāk hidroksīds.
Jums būtu jāizmanto nepolārs, piemēram, toluols vai kaut kas cits, lai ekstrahētu atliekas, pat ja ipa darbojas.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Labi, es pievienoju 25 % NaOH, un pēc tam, kas man jādara? Ekstrahēt ar DCM?
Man ir daži
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Labi, es pievienoju 25% NaOH, bet es nedomāju, ka kļūda radās no NaOH, jo fāzu atdalīšanai tas ir labi... Problēma rodas tikai pēc tam, kad es gribu iegūt ūdens fāzi, ... Es pievienoju DCM, bet pat ar tādu NP kā DCM nav TĪRA fāzu atdalīšana!,
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Labi, es pievienoju 25% NaOH, bet es nedomāju, ka kļūda radās no NaOH, jo fāzu atdalīšanai tas ir labi... Problēma rodas tikai pēc tam, kad es gribu iegūt ūdens fāzi, ... Es pievienoju DCM, bet pat ar tādu NP kā DCM nav TĪRA fāzu atdalīšana!,
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Parādiet mums attēlu, kā tas izskatās...
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Aminam vajadzētu būt augšējā augšējā fāzē, jo DCM ir blīvāks nekā ūdens vai IPA... bet vai man vajadzētu iztvaicēt vai destilēt ar tvaiku?
Nesaprotu, ka pirmais DCM ekstrakts tika iegūts no 30 ml DCM, bet augšējā fāze izskatās pēc vairāk nekā 30 ml (varbūt tur ir kāds IPA?).
 

Attachments

  • YSu9e4EiLl.jpg
    YSu9e4EiLl.jpg
    2.9 MB · Views: 165

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
arī pārliecinieties, ka tā nav 3 fāžu ekstrakcija
*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Es beidzot saņemu kādu sulfātu, bet tas nav amfetamīns, jo
Es zinu ātrumu no NL, ko es darīju nepareizi priekšnieki?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pirmkārt, ūdens, dcm, ipa maisījumā ipa nevar būt atdalīta no dcm. šajā gadījumā dcm un ipa vienmēr būs atdalītas no ūdens pie Rt vai aptuveni Rt. otrkārt, ja kaut kas ir blīvāks par ūdeni, tas nozīmē, ka tas nogrims, nevis peldēs. dcm ir 2 lieli Cl bois, kas ir smagi.
Ja jums nav skaidrs, kurš ir organiskais slānis, varat pilināt dažus ūdens pilienus un skatīties, kur tie nokļūst, ja tie no augšējā slāņa iekrīt otrajā slānī, tad acīmredzot augšējais slānis ir organiskais.

attiecībā uz Leukarta metodes materiāla radīto ietekmi var teikt, ka tā patiešām ir atšķirīga n-formilamfetamīna atlikuma dēļ, kas zināmā mērā vienmēr ir sastopams šajā veidā iegūtajās precēs.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Tātad es dekantēju fāzes, un tagad man atliek tikai gaidīt, kad DCM iztvaikos? Vai man jālieto maiga vārīšana vai jāļauj iztvaikot pie RT?
 

proto311

Don't buy from me
Member
Joined
May 20, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Testēšanas nolūkos es gribētu salīdzināt 2 rezultātus, pirmais būtu amfetamīna sulfāts, kas draudzīgs degunam, un otrs, viens no tiem produktiem, kas dedzina, vai 5,5 ph un 6 būtu liela atšķirība galarezultātā? kontrolējot ph, pievienojot skābi amfetamīna bāzei, vai kā citādi es varu mainīt galarezultāta ph?
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Es veicu reakciju un izstrādāju, bet es nedomāju, ka sāls ir amfetamīns, vai arī, ja tā ir, tad tas ir ļoti ļoti sliktas kvalitātes! Ko man vajadzētu mēģināt darīt, lai to uzlabotu?
 
Top