Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kungi, kā mēs zinām, kāds tilpums 25% NaOh šķīduma jāpievieno? Es domāju, no kurienes rodas šie 8 l, kā to aprēķināt?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Protams, ir veids, kā to aprēķināt, bet svarīgāka šeit būs pH vērtība, kad šķīdums ir pietiekami sārmains, lai atbrīvotu brīvbāzi.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Labi, vai es labi rēķināju, ka 250g p2np man būtu nepieciešams 550g NaOh 1650ml dh20? Es atradu atkarību, ka NaOh šķīdums tika pievienots proporcijā 44% no IPA + dh20 daudzuma.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
aaa un jautājums ir, kādam pH vajadzētu būt pēc reakcijas beigām? mi rāda 10-11. pēc sārmu pievienošanas uzlec bāze, un tas ir 12-13.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Nez, vai nebūs labāk, ja beigās nepievienosiet 50% etiķskābi, lai no pH nokļūtu zemāk, un pēc tam pievienosiet nedaudz sārma šiem 12... ko jūs domājat?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nav nepieciešams pievienot etiķskābi, vienkārši pievienojiet NaOH, kā norādīts sintēzē
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kungi, es joprojām nesaņēmu atbildi uz 7. punktu. man pēc augšējā slāņa noņemšanas un pievienošanas apakšējam (ūdenim) IPA NEKAS NEDARĀS. divi slāņi atkal neveidojas.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ūdens un IPA arī brīnišķīgi sajaucas, bet no 6. un 7. punkta izlasīju, ka vispirms pievieno IPA un tad slāni atdala. Man drīzāk rodas jautājums, kāpēc IPA vietā neizmanto ūdenī nešķīstošu petrolēteri, kas ļautu saglabāt mazāku atdalāmā ūdens daudzumu. Žāvēšana šeit vispār nenotiek, lai arī kāda iemesla dēļ.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
pēc jūsu domām, pēc tam, kad ir pievienota bāze un eļļa izplūst, tiek pievienots IPA un sajaukts, un tad tiek noņemts virsējais slānis?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, tieši tā es to sapratu. Lai gan IPA izmantošana man nešķiet optimāla.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kāds no ekspertiem varētu izskaidrot šo neprecizitāti heh
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Vai jūs varat dalīties ar šo rakstu/grāmatu?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Kāpēc sintezētajam amfetamīnam nav jaudas?

viss izdarīts, kā rakstīts receptē. smarža ir, garša ir rūgta, un iedarbība ir ļoti vāja... kas tas varētu būt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vai esat veicis sava produkta a/b ekstrakciju? Iespējams, jums ir daudz blakusproduktu.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
tā es to darīju. vai arī to varētu izraisīt pārāk augsts amīna pH .. es domāju, ka tas ir pārāk sārmains. uz strēmelēm gandrīz nav redzama atšķirība, bet man šķiet, ka pH ir 13-14
nākamreiz pēc reakcijas pabeigšanas es gribēšu pazemināt pH ar etiķskābi vai sālsskābi un lēnām paaugstināt pH līdz 12 ar bāzi.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Līdz kādam pH vislabāk pazemināt ar a/b ekstrakciju, lai attīrītu amīnu?
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Es gribu iestatīt visu, kas nepieciešams, lai veiktu šo reakciju, es neesmu pārliecināts par savu vakuuma avotu, jo es pirmo reizi strādāju ar vakuuma iztvaicēšanu, es skatos uz diezgan lētu vakuuma sūkni, kas acīmredzot velk 5 Pa galīgo vakuumu.
Cik saprotu, tas ir diezgan dziļš vakuums, es iegādājos 2 l aukstuma uztvērēju un plānoju to izmantot kopā ar ūdens/sāls ledus vannu, lai novērstu IPA iekļūšanu sūknī, bet, cik saprotu, jo dziļāks ir vakuums, jo aukstāks uztvērējs jāizmanto, lai novērstu šķīdinātāja iekļūšanu sūknī. Vai ir praktiski vienkārši manuāli izslēgt un ieslēgt vakuuma sūkni, kad spiediens kļūst pārāk zems? Aplūkojot vakuuma darbības un konkrēti aukstuma uztvērējus, es atklāju, ka diezgan bieži cilvēki izmanto vairāk nekā vienu aukstuma uztvērēju, vai tas tiek darīts tikai tāpēc, lai savāktu atlikušos tvaikus, vai arī ir vēl kāds sekundārs pielietojums, ko es nesaprotu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki. Jūs varat regulēt vakuuma spiedienu, izmantojot vienkāršu dalīto vakuuma vārstu. Un jums ir taisnība attiecībā uz dzesēšanas šķidruma temperatūras un vakuuma spiediena atkarību.
Jums nav nepieciešams regulēt amfimēra eļļas pH. Es stāstīju par amfetamīna attīrīšanu ar skābju bāzes ekstrakciju. Iespējams, ka jūsu 13-14 pH vērtība ir mērīšanas metodes kļūda (ar pH sloksnēm), es gribu teikt, ka viss ir kārtībā.
p.s. Lai saņemtu atbildi, jums nav jāizmanto treknraksts .:)
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
liels paldies par atbildi man ir vēl viens jautājums. kas ietekmē visu šo piesārņotāju veidošanos? vai nozīme ir arī temperatūrai? Man interesē, vai reakciju nevajadzētu veikt 55-60 grādu temperatūrā ... man šķiet, ka 80 grādi 30 minūtes izraisa to, ka veidojas tik daudz piesārņojuma ...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es nevaru komentēt sūkņus, ja vien runa nav par to laušanu. es ieteiktu jums varbūt izpētīt ūdens strūklas sūkņus? Jūs varat izmantot ūdeni no krāna, izšķērdējot daudz ūdens VAI pieslēgt to recirkulācijas vannai ar attīrītu ūdeni un vienkāršu ūdens sūkni (var atrast jaudīgus par lētu cenu). tas ir diezgan eleganti, man šķiet, ka mister G ir kāds pavediens, kā arī Chemplayer uz bitchute.
Bet, ja vēlaties veikt šo reakciju nelielā mērogā, vienkārši iemetiet gatavo, bazificēto, atdzesēto RM lielā sep kopā ar petēteri, toluolu, ksilolu, ksilolu, heksānu, dažas kratīšanas, dažas ventilācijas badabing badaboom, atkārtojiet 3 reizes, baseina ekstrakcijas pār žāvēšanas līdzekli (MgSO4, NaSO4, BaSO4 [jā, tas darbojas] , NE CaCl2 vai kaut ko ar kalciju, tas būs želeja).Viena lieta, kas jāuzmanās, ir tā, ka jūs vēlaties izmantot apmēram tikpat daudz šķīdinātāja, cik norādīts procedūrā (protams, samazināts), ja organiskais slānis ir pārāk dillūts, tas tik viegli neizgulsnējas.
 
Top