Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
un ko jūs domājat par AcoH pievienošanu pēc reakcijas pabeigšanas? dažās receptēs ir rakstīts par to, ka pēc reakcijas beigām jāpievieno ...

Nezinu, neesmu par to lasījusi.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Es domāju, ka arī es esmu stulbs... tieši ekstrakcija ir par to, lai pārnestu no vienas fāzes uz citu. šajā gadījumā no ūdens fāzes uz nepolāra šķīdinātāja fāzi. tāpēc šeit netiek veikta IPA ekstrakcija, jo ipa sajaucas ar ūdeni un dod mums tikai šķīduma atšķaidījumu... vai tas ir nepareizi?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
runa ir par NABH4 slāpēšanu, pievienojot 50% etiķskābi vai sālsskābi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tad jūs ekstrahējat "brīvo bāzi" no ūdens fāzes un neekstrahējat ūdens fāzi . Tas bija neloģiski.

IPA tika iztvaicēts instrukcijā, un izdalās eļļa. Eļļa ar ūdeni, manuprāt.
Kāpēc jūs instrukcijās izmantojat IPA @William Dampier?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Q
Diezgan, patiešām, jā, kungs. tikai valodas kļūda.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
arī oriģinālajā sagatavošanā viņi izmanto IPA. kāpēc man nav ne jausmas. lielākā daļa uzskata, ka tik un tā labāk veikt nepolāru ekstrakciju..ORaS5t6oNv
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, var būt, es biju vai joprojām esmu nedaudz apjucis, bet "izvilkt" ir nozīme kaut ko izvilkt, kaut ko izvilkt vai izņemt. Bet arī receptēs ir maldinoši norādīts, ka tiek ekstrahēta ūdens fāze, diemžēl nezinu precīzu angļu valodas terminu un kā tas tiek lietots.
Ja salīdzinu ar Al/Hg variantu, kur pēc sārma pievienošanas mēs arī ekstrahējam frībāzi, IPA arī atrodas ūdens slānī, bet šeit mēs žāvējam virs MgSO4 saldētavā un ekstrakcijai izmantojam petrolēteri, kuru vēlāk iztvaicējam. Iespējams, ka procedūra ir atšķirīga lielā mēroga dēļ, jo šie soļi atmaksājas tikai laboratorijas mērogā. Varbūt eksperti varētu mums atbildēt uz šo jautājumu. Bet, ja šeit nenotiek žāvēšana, tad jebkurā gadījumā ir jāreģistrē iznākuma zudumi, ko rada esošais ūdens.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Kas līdz . Es šodien veicu nelielu testu. 25g p2e.g. Es maigi paaugstināju CuCl2 vērtību un temperatūru par 2 grādiem refluksa laikā .. es saņēmu tik skaistu eļļu. diemžēl man nebija destilatora līdzi un testi tika veikti laukā. Es domāju, ka pietiek to vēl nedaudz noslaucīt, un tā būs perfekta. liels sniegums, šķiet. maigs, bet izteikts aromāts.
VakDdFiftq
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Man ir jautājums: vai ir atšķirība jaudā, veicot to ar p2np un ar bmk?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Man ir vēl viens jautājums, vai kaskādes absorbcija, kas sastāv no bufera un diviem Drešla mazgātājiem, kas piepildīti ar 10% sārma šķīdumu, spēs likvidēt reakcijas laikā izdalīto smaku? viss, protams, iepriekš pieslēgts radiatoram. shēmai vajadzētu izskatīties apmēram tā. zilā šļūtene, kas ved no dzesētāja uz buferi, savienota ar sprauslu. tad tā iet uz Buknera kolbu, kurā ir 10 % sārmu šķīdums, kolbas sānu izvads ir savienots ar šļūteni, kas tiek ievadīta otrā šādā kolbā ar tādu pašu šķīdumu, un visbeidzot ir uzstādīta šļūtene, kas savienota ar oglekļa filtru un ventilatoru.
L4hSX7txPv
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18


Tas viss šķiet ļoti apgrūtinoši.

Varbūt vienkāršāk būtu sistēma ar jaudīgu ekstraktoru, oglekļa filtru un, ja iespējams, starp ozonu, lai attīrītu izplūdes gaisu un iznāktu tīrs bez smakām.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Šī sistēma ļoti labi darbojas ar bromēšanu, bet man nav pietiekamu zināšanu, lai apgalvotu, ka tā var tikt galā ar to ... tāpēc mans jautājums, kas šeit adresēts ...
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Vai 500 ml/min dozēšanas peristaliskais sūknis tiks galā ar 500 mm garo apvalka atgaitas kondensatora pieprasījumu? ir problēma ar piekļuvi krāna ūdenim, tāpēc jautā.....
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
pēc 25% NaOh šķīduma pievienošanas, fāzu atdalīšanās, es pievienoju 1/3 dcm ūdens šķīduma tilpuma. mans jautājums, pie kādas temperatūras man vajadzētu destilēt? manuprāt, bez brīvās bāzes šajā šķīdumā vēl ir ūdens, IPA un dcm, vai man taisnība? tad destilācija pie ok 83 grādiem?šķīdums sāk vārīties kaut kur ap 50 grādiem, līdz kādai temperatūrai to vajadzētu paaugstināt?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kāda ir reakcijas smarža un kāpēc tā izdalās no atteces radiatora?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kur instrukcijās kaut kas ir destilēts?

Rediģēts: atvainojos par surogātpastu
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kungi, lasot to visu un darot pats, es sajaucos... proti, pēc cucl2 pievienošanas pēc brīža man veidojas divi slāņi, kāpēc?

Man pirms sārma pievienošanas veidojas divi slāņi. pēc pievienošanas eļļa it kā sajaucās ar augšējo slāni.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jūs aizmirsuši tos noņemt pēc tam, kad ir divi slāņi
 
Top