Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ūdens vien nesamazina pH, to dara tikai skābe.
Nē, jūs nevarat vienkārši atkal paaugstināt pH, lai iegūtu frībāzi, vispirms sāls ir jāfiltrē, jāizžāvē, tad jāizšķīdina ūdenī un tad atkal var paaugstināt pH, lai iegūtu frībāzi.
Būtībā, ja vēlaties kaut ko sālīt, jums jāstrādā ar ļoti sausiem šķidrumiem, jo, kā zināms, sāls vienmēr izšķīst ūdenī, tāpēc jebkurš ūdens saturs ir kaitīgs iznākumam. Ja jūsu skābe satur 15 % ūdens, 0,75 ml ūdens 5 ml skābes var dot mazāku iznākumu, pieskaitot ūdeni, kas joprojām ir acetonā. Šķīdumu atdzesēšanai ir jēga, jo šķīdība samazinās līdz ar temperatūru, un tādējādi palielinās iznākums. Vislabāk ir šķīdumu žāvēt ar MgSO4 saldētavā.
Pievienojot acetonu frībāzei/IPA, var neitralizēt pārāk daudz šķīdinātāja iedarbību, atkal nogulsnējas vairāk sāls, vismaz tā tas ir sulfāta gadījumā.
Var arī ļaut šķīdinātājam iztvaikot, bet tam nevajadzētu izmantot pārāk lielu siltumu.
~200 °C, bet brīvā bāze sadalīsies pirms tam. Man teica, ka frībāzi nedrīkst karsēt siltāk par 60°C, citādi zudīs iznākums.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
paldies par to. jā, es biju domājis ūdeni skābē un šķīdinātājos, nevis ūdeni vien, es neko neizžāvēju. Es tikko pārbaudīju saldētavu, un man apakšā ir biezs nogulšņu slānis, kas ir lieliski redzams. Nākotnē centīšos iegūt lielāku iznākumu, ievērojot žāvēšanas metodes utt., un, iespējams, izmantošu sērskābi. Šoreiz man vienkārši vajadzēja naudu, tiklīdz man pienāca NaBH4.
Par laimi, iztvaicējot šķīdinātāju, es nepārsniedza 60C, bet tagad es to labi zinu.
Es atgriezīšos pie jums puiši ar manu ražu un varbūt dokumentēt manu nākamo palaist.
Kopumā šī sintēze bija jautra, ļoti vienkārša un efektīva. 2 l kolbā es varu iegūt 70 g P2NP, kas ir daudz labāk nekā Al/Hg metode ar 10 g. Tomēr es kādreiz izmēģināšu Al/hg metodi, tikai izklaides labad.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Es ieguvu 40% baltu (ar tik ļoti nelielu pelēku nokrāsu), kaulaini sausu fosfāta sāli.
Tas bija no mana brūnā P2NP, un es def zaudēju daļu brīvās bāzes, jo nezināju, ka galvenā ekstrakcija bija augšējā slānī.
Es esmu ļoti apmierināts par pirmo sintēzi, neraugoties uz zemo iznākumu.
Ja P2NP attīrīšu vairāk un ja ieviešu žāvēšanas protokolus, man vajadzētu būt ceļā uz lielāku iznākumu.
Paldies visiem, kas man palīdzēja šajā ceļā, es turpināšu ar to spēlēties, un, kad būšu apmierināts ar ražību, es uzrakstīšu metodi citiem amatieriem.
Uz veselību!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja šīs nogulsnes izkrīt pirms skābes pievienošanas, pirms skābes pievienošanas tās nofiltrējiet.
Pirms skābes pievienošanas ar MgSO4 (vai citiem žāvējošiem līdzekļiem) saldētavā var izžāvēt visus šķīdinātājus procesā un atkal to nofiltrēt.
Sērskābes un sālsskābes sāļi ir vieni no stabilākajiem savienojumiem, es uzskatu, ka sulfātam ir vislielākais iznākums, tāpēc tas ir kļuvis populārs.
Šā iemesla dēļ brīvās bāzes attīrīšanai, ja tā ir jāveic, ieteicams veikt tikai vakuumtvaika destilāciju.
Pie manis ir tieši otrādi, es zinu tikai Al/Hg variantu, bet es atzīstu šīs metodes priekšrocības un izmēģināšu arī šo. Rezultātus es arī iesniegšu šeit, bet tas vēl prasīs laiku, vispirms man ir jāuzlabo Al/Hg metode, bet es domāju, ka esmu uz laba ceļa.
Jums ir jāpārkristalizē karstā IPA, vai ūdens P2NP jābūt tikai dzeltenam. Ja jūsu P2NP ir kļuvis brūns, tas ir oksidējies un vairs nav izmantojams, uzglabājiet to hermētiskā traukā vēsā (<8 °C) un tumšā vietā, piemēram, ledusskapī.
Ne tikai, ja jums bija labi rezultāti, tas var būt noderīgs iesācējiem, arī sliktos rezultātus var apspriest šeit, es to darīju, un jūs saņemsiet daudz padomu, kas var palīdzēt jums tālāk. Tāda ir visa jēga, perfektas sintēzes mums ir rokasgrāmatā. Labus rezultātus, protams, var arī uzrādīt, lai paņemtu plātīšanos pa muguru ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Es filtrēju nogulsnes pēc bazifikācijas.
Man bija daudz vairāk nogulšņu , mazgāšanai izmantotais acetons tika ievietots orginālajā spirta acetona maisījumā un ievietots atpakaļ saldētavā.
Mans raugs šobrīd izskatās 50+ %, un cerams, ka pēc nakts saldētavā būs vairāk.
Es mēģināju 25 mg no tā, un tas ir ļoti spēcīgs, stuff im izmanto, lai, iespējams, ir aptuveni 75% samazināt.
Dažreiz jums vienkārši tas ir jādara pats :)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Es rīt uzrakstīšu, ko es darīju citādi.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
P2NP bija tumši brūns , es veicu 2 IPA pārkristalizācijas un ieguvu dzidrus ish kristālus ar brūnu nokrāsu, es domāju, ka tas bija tik labi, cik es varēju iegūt, netērējot pārāk daudz laika, bet tagad man ir kāds produkts, es turpināšu mazgāt, līdz IPA būs dzidrs. Domāju, ka nākamreiz es to darīšu pats un pareizi uzglabāsim.
Paldies par padomu!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Es tagad esmu sasniedzis 60%
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Lūk, ko es darīju mazākā mērogā;
1. Šķīdums IPA/H2O 2:1 ((IPA 800ml, H2O 400ml)(1200ml)) tika pievienots 2000ml kolbai.
2. Uzreiz pievienoja NaBH4 (116 g) un sāka maisīt.
3. P2NP (67 g) pievienoja nelielās porcijās, lai maisījuma temperatūra nepārsniegtu 60 *С.
4. CuCl2 (7 g) ūdenī (13 ml) pievienoja lēni pa pilieniem, lai maisījuma temperatūra nepārsniegtu 80 *С.
5. Pēc tam reakciju 30 minūtes refluksēja 80 °C temperatūrā, izmantojot ārējo sildīšanu.
6. Šķīdumu dekantēja un nofiltrēja no reakcijas atkritumiem un iepildīja separācijas piltuvē.
7. Reakcijas maisījumam pievienoja 25 % NaOH ūdens šķīdumu (533 ml) un atdalīja fāzes.
8. Apakšējo slāni notecina lielā vārglāzē un savāc augšējo organisko slāni.
9. Pēc tam ūdens fāzi iepildīja separācijas piltuvē un ekstrahēja ar 500 ml IPA.
10. IPA iztvaicēja 3/4, pusi no piena brīvās bāzes un pusi no IPA.
11.IPA un frībāzi izšķīdināja 130 ml acetona.
12.ortofosforskābi pilināja līdz pH - 6 (pastāvīgi maisot).
13.Maisījumu ielika saldētavā uz 12 stundām.
14.Pēc kristalizācijas suspensiju filtrēja un mazgāja ar sausu aukstu acetonu, līdz acetons ir tīrs.
15.Acetonu no mazgāšanas un ipa/acetona maisījumu ielika atpakaļ saldētavā turpmākai nogulsnēšanai.
16. Procesu atkārto, līdz vairs nav nogulšņu, lai iegūtu 60-70 % augstas kvalitātes amfetamīna, jo maisījumā kļūst vairāk acetona, var būt nepieciešams pilināt vēl nedaudz skābes, lai to samazinātu, bet ne pārāk daudz, jo acetons ir ph7.

Šeit ir foto ar dažiem izžāvētiem pastas akmeņiem, pārējais ir sajaucams sausais pulveris, jo man un maniem draugiem tas ir pārāk spēcīgs.
Iespējams, es atjaunināšu recepti un uzrakstīšu nelielu mājas ķīmiķa recepti, ir daudz veidu, kā to varētu uzlabot.
 

Attachments

  • yrIiJuK8x7.PNG
    yrIiJuK8x7.PNG
    901.1 KB · Views: 512

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
tas nav mets , vai jūs varat no šejienes uzrakstīt, kā to izdarīt, lai kristālmets
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kādu metodi jūs izmantojat, lai šo balto pastu pārvērstu kristālos
d-metamfetamīnu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirms patērēšanas es to vēl iztīrītu, fotogrāfijā tas izskatās diezgan tumšs no dzeltena līdz brūnam.
Bet apsveicu ar veiksmīgu sintēzi.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kur jūs iegādājāties kristālreaktoru?

Tieši no Ķīnas? Vai jums bija kādas problēmas?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
No Ķīnas, bet izmantojot uzņēmumu, kas ir pieradis pasūtīt šāda veida iekārtas, jebkurā gadījumā iekārtām parasti nevajadzētu būt problēmām, produktiem ir citādi.
Aprīkojuma piegādātājs var sagatavot dokumentus un rēķinu ar jebkuru citu aprīkojuma nosaukumu, ja jūs to noteikti piemērojat.
 

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Hei, puiši!
Ar kādu ātrumu jūs maisāt sintēzes laikā un vai tā ir pastāvīga maisīšana?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Sveiki visi, lūdzu, palīdziet, vai pēc 25 % NaOh šķīduma pievienošanas un IPA ūdens fāzes ekstrahēšanas var rasties problēmas ar pH rādījumu? vai IPA vietā es varu ekstrahēt dxm ūdens šķīdumu?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Neesmu pārliecināts, ko jūs domājat, bet ūdens fāzi vajadzētu ekstrahēt pāris reizes ar nepolāru šķīdinātāju, piemēram, toluoluolu, petrolēteri.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
un ko jūs domājat par AcoH pievienošanu pēc reakcijas pabeigšanas? dažās receptēs ir rakstīts par to, ka pēc reakcijas beigām jāpievieno ...
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Labi, es saprotu. kā pēdējo līdzekli var izmantot arī dcm kā parocīgu? 😂🤪
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
man ir jautājums. ja es veicu dcm ekstrakciju, lai nespēlētos ar destilāciju, vai es varu veikt skābes-šādas ekstrakciju? pievienojot skābi brīvbāzei dcm, vajadzētu veidoties divām fāzēm. augšpusē - produkts apakšā - muļķis. atdalīt, produktam pievienot sārmu, lai iegūtu ph12. jābūt tīrai eļļai (brīvbāzei), atdalīt no apakšējā slāņa un nosusināt ar nātrija sulfātu. galva labi vai slikti? lūdzu, palīdziet?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ar petrolēteri jūs neekstrahējat ūdens fāzi, petrolēteris un ūdens nesajaucas.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Esmu daudzkārt ekstrahējis ar petrolēteri, bet varbūt esmu stulbs..
 
Top