p2np nabh4 amfetamīna sintēzes jautājums

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tu esi mans draugs,
Es apskatīju viena katla sintēzes recepti, un CuCl2/H2O šķīdums ir 1/2 proporcijā, kas nozīmē, ka 200 mg CuCl2 jūs izmantotu 400 mg H2O kā šķīduma proporciju.
Temperatūra nepalielinās, iespējams, tāpēc, ka tas ir tik mazs mērogs. Turklāt jūs izmantojat divu litru kolbu - tā ir diezgan liela, lai ar to strādātu, vai ne?
Pēc CuCl2 šķīduma pievienošanas temperatūru 30 minūtes uztur 80 °C temperatūrā, izmantojot ārējo sildīšanu. Vai jums ir karstā plīts, ko varat uzņemt?
Pievienojiet NaOH šķīdumu bāzei. Atdaliet ūdens fāzi, izmantojot IPA, un reducējiet atpakaļ brīvajā bāzē, izmantojot vakuumu.
Izšķīdina frībāzi acetonā un pievieno H2SO4 līdz pH 6.
Ievietot saldētavā uz ~12 stundām.
Savāc sāli un mazgā ar aukstu sausu acetonu, līdz tā iegūst baltu krāsu.

Ja jums joprojām ir problēmas ar šīm porcijām, es ieteiktu izmantot lielāku partiju. Tas ir 45 lappušu biezs pavediens, un tas nav vienīgais. Tur ir jābūt vairāk informācijas, ko jūs varat izmantot. Lasi, brāli.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Pastāstīšu, kā to darīt, vispirms es pievienoju 10ml ipa 80ml h2o, tad pievienoju 3,5gr nabh4, tad pievienoju 2gr p2np, nepārsniedzot 60 grādus, tad izšķīdu vara hlorīdu 456mg 1ml ūdens un pievienoju, nepārsniedzot 80 grādus, tad 30 minūtes karsēju līdz 80 grādiem, paņemu virsējo slāni un pievienoju šķīdumu ar 16ml ūdens 25% naoh, tad izveidoju ph 6 un ievietoju saldētavā.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pēc atbrīvošanas ar NaOH šķīdumu. Jūs pievienosiet IPA, lai izšķīdinātu frībāzi ūdens slānī. Atdaliet ūdens slāni un iztvaicējiet, lai iegūtu atpakaļ frībāzi.
Pēc tam pievienojiet frībāzi acetonam un pievienojiet H2SO4 līdz pH 6 - tad varat ievietot saldētavā. Izveidosies cietvielas, un jūs filtrēsiet. Cietās vielas mazgā ar aukstu, sausu acetonu, līdz iegūst baltu krāsu.
 
Top