PMK eļļas sintēze no PMK (CAS 28578-16-7 vaska forma) lielā mērogā

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pirms kristalizēšanas ir jāiegūst frībāze, frībāzes iegūšanai es izmantoju NaBH4 metodi, un frībāzes kristalizēšanai ir daudz metožu.
 

RotterdamNL

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai esat dzirdējuši par savu konversiju (no šīs tēmas pirmās lapas), kas izgatavota no 316l ss? Es jautāju, jo reakcijā pirms hcl pievienošanas - tā nātrija sāls forma, un, ja kāds pievieno skābi, varbūt ph ir 2-3
, nevis spēcīgs 1, un hcl varbūt neēd 316 vai mazēdams. Citronskābe, ja darbojas, manuprāt, ir labākais veids 316 tēraudam.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Manā gadījumā es izmantoju stikla reaktoru. Paskābināšanas posmā citronskābei jāstrādā molārajā attiecību ekvivalentā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
@btcboss2022 Interesants fakts, esmu aprēķinājis jūsu iznākumu 3,72 kg saskaņā ar molāro vienādojumu un esmu saņēmis interesantu rezultātu, ka tas ir 105% iznākums. Teorētiskais 100% iznākums ir 3557 g.
Ir vairāki varianti, kāpēc tā notiek: iznākuma eļļa nav tīra, jūsu apraksta/aprēķina kļūda.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Iespējams, tolaik nebija pietiekami tīrs, bija pirmā sintēze, izmantojot šo metodi, un man nebija tādu zināšanu kā tagad, tas bija sen.
Bet eļļa, ko es dabūju, noteikti svēra, ka jebkurā gadījumā hahaha, iespējams, ar piemaisījumiem, bet tie visi tika notīrīti nākamajos procesos, tāpēc nav problēmu.
Tagad man ir cita darba metodoloģija.
Nākamreiz, kad es to darīšu, es to atkal nosvēršu, un mēs varēsim salīdzināt.
Paldies.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai jūs varat dalīties ar mums jaunā?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Domāju pajautāt to pašu, bet, godīgi sakot, man šķiet, ka, ja viņš būtu vēlējies dalīties, viņš to jau būtu varējis izdarīt tieši tajā laikā, kad atrada šo jauno metodi.
Tomēr es neuzsveru, viņš jau ir sniedzis vērtīgus datus par savām iepriekšējām konvertācijām, un man šķiet, ka ar to jau ir pietiekami.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Man ir jābūt godīgam, un man patīk būt skaidram.
Patiesība ir tāda, ka es neuzskatu par godīgu dalīties ar katru uzlabojumu, izmaiņu vai metodi par brīvu (ko es bieži esmu darījis labprāt).
Tas ir vienkārša un loģiska iemesla dēļ: katrs uzlabojums vai izmaiņa, vismaz manā gadījumā, nozīmē ievērojamu laika, naudas un pūļu ieguldījumu.
Es nedalos ar manis atrastām procedūrām vai dokumentiem (ko es novērtēju no tiem, kas to dara, un nekritizēju to, tieši otrādi).
Šajā gadījumā tas, ar ko tiek dalīts, ir smaga darba galarezultāts, un es uzskatu, ka, padarot to brīvi pieejamu ikvienam, šis darbs tiek devalvēts un izkropļots.
Privātā veidā es varētu dalīties informācijā ar tiem, kas man palīdzēja un palīdz, un ar cilvēkiem, kuri arī publicē dažus savus darbus, bet ne publiski.
Katrā ziņā neviens nevar teikt, ka neesmu atbildējis uz kādu jautājumu par manis publicētajām procedūrām gan privāti, gan publiski. Viena lieta neizslēdz otru.
Tāpat es teiktu, ka visas svarīgākās jeb pamatprocedūras ir publicētas forumā, un ikviens, kas vēlas, var tās veikt, neprasot neko citu. Patiesībā es pats esmu daudzas no tām veicis.

Kā vienmēr saku, tas ir mans personīgais viedoklis, un ikviens ir brīvi tiesīgs domāt citādi un bez problēmām darīt to, ko vēlas vai uzskata.
Pat domājot par vieglo un acīmredzamo domu, ka es esmu egoists un daru to tikai naudas/biznesa utt. dēļ, ja tāda būtu realitāte, es jums apliecinu, ka es jau sen būtu pārstājis to darīt.
Izmantojot situāciju, man ir izveidots tiešraides pamācību pakalpojums "soli pa solim", kurā es sniedzu visas detaļas, uzlabojumus utt. ;-) ;-) (it kā es to nedarītu, vai ne? hahahah)
un, starp citu, tā cena ir krietni zemāka par tās vērtību pazemes izmaksās Eiropā, vismaz, ja var atrast šādu pakalpojumu, kas, manuprāt, ir visgrūtāk.
Tagad, skatoties no malas, godīgi sakot, es būtu samaksājis gandrīz jebkuru cenu, lai man būtu piekļuve kaut kam tādam. Skaidrs, ka esmu daudz ko iemācījies, un to man neviens nevar atņemt. Tomēr viss laiks, pūles un nauda, ko es būtu ietaupījis, būtu gandrīz neaprēķināmi, es teiktu.

Mans viedoklis var patikt vairāk vai mazāk, taču tas ir pilnīgi konsekvents, sirsnīgs un veselā saprāta pilns. Turklāt es turpinu rakstīt, paust viedokli, sniegt padomus un atbildēt uz jautājumiem - tā nav problēma. Es domāju, ka tas ir labi saprasts. Personīgi es novērtēju visu, ko jūs darāt.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, kungs, vai es varu izmantot šo metodi
1. Pievienojiet 100 ml etanola 100 g PMK pulvera un pēc tam pievienojiet 100 ml destilēta ūdens, tad aiztaisiet un maisiet istabas temperatūrā 90 minūtes, līdz tas kļūst nedaudz pulverveida.
2. Šķidrumu filtrē (pulveri nosver) un pievieno sālsskābi ar attiecību 1:2.
3. Ielej pulveri reakcijas katlā, pievieno sālsskābi, sāk maisīt, paaugstina temperatūru līdz 75 grādiem un maisīt 3 stundas. Būs redzama tumša eļļaina viela.
4. Izņemiet eļļu un izmantojiet to nākamajā solī.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Es vēlos pajautāt, vai šī recepte darbojas.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kāda ir labākā iegūšanas skābe, ko izmantot šai metodei?
HCL, fosforskābe... ?
 
Last edited:

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Lūdzu, palīdziet kāds, iespējams, esmu kļūdījies.

Es ievēroju visu līdz 12. punktam, bet apakšējais DCM slānis bija ļoti duļķains, balts un biezs. Augšējo ūdens slāni, kas bija nedaudz brūngans, es izmetu. Vienā no attēliem dalāmajā piltuvē ir apakšējais baltais DCM slānis, ko es paturēju.

Lasot komentārus, es redzēju, ka ir aizdomas par bojāšanos. Arī mans bija stāvējis apmēram gadu, bet bija vakuumizolēts salīdzinoši vēsā vietā aptuveni 20 grādu temperatūrā.

Kādā citā komentārā izlasīju, ka ir vērts pievienot fosforskābi, jo tā, visticamāk, ir pārāk bāziska. Pārbaudīju ar indikatoru, un tā patiešām rādīja zilu krāsu.

Pēc fosforskābes pievienošanas es to samaisīju un nedaudz paaugstināju temperatūru, bet DCM joprojām ir tajā, tāpēc es nepaaugstināju temperatūru pietiekami, lai tas iztvaicētos. Tagad tas izskatās tā, kā parādīts otrajā attēlā.

Ko jūs ieteiktu, kāds būtu nākamais solis?
 

Attachments

  • 6Axm8GRQ90.jpeg
    6Axm8GRQ90.jpeg
    3.9 MB · Views: 66
  • P2mpGu8IYa.jpeg
    P2mpGu8IYa.jpeg
    1.8 MB · Views: 55

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai esat pārliecināts, ka tas bija ūdens slānis? Cuz izskatās, ka jūs izmetāt savu PMK slāni. Ūdens slānis var būt apakšā, ja šķīdums ir pārsātināts un tā blīvums ir lielāks nekā PMK DCM slānis.
 
View previous replies…

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmm izklausās labi..tas var būt diemžēl.. bet vai ir iespējams iegūt tik daudz pmk no aqueos slāņa, ko es turēju
nejauši, pēc tam, kad tam pievienoju poporskābi? man šķiet, ka ir pārāk daudz, lai tur būtu arī DCM, bet pat ar to.( sāku ar 50 g glicidāta un beigšu ar 70 ml teorētiski PMK ar DCM tajā, un tas ir tikai no aqueos slāņa).

Vai krāsa ir kārtībā?
 

Attachments

  • g3yEUuVd6m.jpeg
    g3yEUuVd6m.jpeg
    2 MB · Views: 59

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Iespējams, ūdenī ir nedaudz glicidāta, bet ne tik daudz. Godīgi sakot, es nesaprotu jūsu angļu valodu. Lūdzu, skaidri pārformulējiet savu jautājumu.
 

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Paldies par atbildi! Atvainojos, ja neesmu skaidri izteicies. Tātad mans jautājums ir šāds: es acīmredzot atmetu PMK slāni un saglabāju ūdens slāni. Tomēr, kā tas ir iespējams, ka, pievienojot fosforskābi, man izdevās no ūdens slāņa iegūt tik daudz PMK? Kopējais PMK daudzums, ar ko es sāku, bija 50 g, un pēc PMK slāņa izmešanas no ūdens slāņa es ieguvu 70 ml PMK. Vai tas nozīmē, ka tas, ko es sagatavoju, nav ļoti tīrs, vai arī no 50 g ir iespējams iegūt tik daudz PMK eļļas?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Iepriekš minētajā rakstā jūs minējāt, ka 70 ml, ko ekstrahējāt no ūdens slāņa, visticamāk, tajā bija arī DCM. Tāpēc atņemiet DCM saturu, draugs, un pēc tam veiciet vakuumdestilāciju, kas paliek pēc DCM iztvaicēšanas. Visticamāk, iznākums nebūs tik liels, kā jums šķiet. Tomēr, veicot nelielas izmaiņas, pieredzējušam gatavošanas entuziastam vajadzētu būt spējīgam iegūt 70-80 % no netīrā PMK no glicidāta. Pēc vakuumdestilācijas tas, protams, ir mazāks.

Parasti, aprēķinot iznākumu, šķīdinātāju tilpumu produktam nepieskaita, vispirms atbrīvojas no šķīdinātāja un tad nosver to, kas paliek.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
70 ml PMK eļļas ar DCM?

No viena ābola nevar pagatavot pīrāgu ar diviem āboliem.

Jums ir jāatkārto procedūra un rūpīgi jāpārbauda slāņi katrā solī.
 

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Es atkārtoju procesu ar 150 g glicidāta, kā jūs un G.Pattons teicāt, pievienojot no pēdējās reakcijas atlikušo ūdens slāni, pēc DCM iztvaicēšanas ieguvu 100 ml PMK, bet es nedestilēju ar vakuumu, tāpēc varbūt pat mazāk nekā 100 ml. paldies jums abiem par padomu!
 

Attachments

  • iFA1cL9uS6.jpeg
    iFA1cL9uS6.jpeg
    455.9 KB · Views: 54
Top