PMK eļļas sintēze no PMK (CAS 28578-16-7 vaska forma) lielā mērogā

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Izmetiet ūdens virskārtu.
9. Ievietojiet reaktorā atkal eļļas virskārtu.

Cik slāņu būs? augšējais tika izmests ūdens un pēc tam ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Arī es to redzēju. Tā ir pārrakstīšanās kļūda. Vajadzētu būt tikai diviem slāņiem. Es gaidīju, ka eļļas slānis nokritīs uz leju. Atdaliet augšējo, ūdens slāni, un izmetiet. Saglabā apakšējo eļļas slāni nākamajam solim. Tad vēlāk, ja izmantosiet DCM, jūsu galaprodukts būs apakšējā DCM slānī, kas nav akvas. Ja DCM aizstājat ar toluoluolu vai dietilēteri (kā kāds cits jautāja), jūsu produkts atradīsies augšējā slānī, kas nav ūdens. DCM, uz leju. Toluolsols un dietilēteris - augšpusē. Es ieteiktu palikt pie DCM, jo atšķirībā no toluola to var atdalīt, izmantojot zemu temperatūru, un tas nerada tādu ugunsbīstamību kā DE. Tomēr tas ir kancerogēns, un *tam ir zema uzliesmošanas temperatūra*. Izmantojiet labi vēdināmu telpu un savāciet atdzesētā traukā atkārtotai izmantošanai.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Sveiki , tā ir mana metode, (im Fring, vienkārši pazaudēju fucking paroli)
ive redzēju, ka jūs pievienojāt dažus soļus, jautājumi:

Jūs nolēmām izmantot nātrija bikarbonātu, nevis NaOH mazgāšanas metodi, kāpēc tieši? (es izmēģināju abas metodes, viss darbojās).
un pēdējā solī jūs sakāt "iztvaicējiet DCM no apakšas" , kāpēc iztvaicēt? vai nebūtu labāk atdalīt slāņus?
vai arī jūs domājat, ka pēc atdalīšanas to vajadzētu nodot vakuumdestilācijai, lai atbrīvotos no iespējamām ūdens atliekām?

un PMK krāsa? tumši sarkanbrūna vai dzeltenīga kā vecā?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Jūs to atdaliet. Jūs atdalāt apakšējo slāni, kas sastāv no DCM un Produkta, un pēc tam iztvaicējat DCM no *kas bija apakšējais slānis* (es izmantotu karstā ūdens vannu), lai atstātu savu (netīro, bet vairumam pietiekami tīru) produktu. Manuprāt, laba ideja būtu produkta destilēšana ar tvaiku.

Ja kāds pārzina ķīmiju, viņš zina, ka ir virkne variāciju, ko varētu piemērot.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Šis ieraksts ir labs skaidrojums, kas tika publicēts @btcboss2022 (paldies). Es apstiprinu, ka tā ir pārbaudīta un strādājoša metode.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Vai ir kāda alternatīva DCM (varbūt toluols?), jo manā valstī to ir grūti iegādāties?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vai reducēšanai izmantot amonija acetātu vai MeNH2 gāzi?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Amonija acetāts = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Atkarībā no jums.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
No 1,25 kg no PMK eļļas (no PMK pulvera veidā) es ieguvu 1,3 kg gala vielas.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Viens no maniem ļoti agrīnajiem sintēzes darbiem, laikā, kad bija jēga ražot tikai šādas tīrības pakāpes produktu, taču ne pārāk daudz cilvēku to novērtē tādu, kāds tas ir.. diemžēl.

Tas bija pirms tam, kad es nodarbojos ar sintezatoriem no aizraušanās, kad mani ieslodzīja laboratorijās un lika taisīt purpura sūdus, bija vētraini.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 357
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 350
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 356
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 389
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 374
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Skaistākais MDMA, kādu jebkad esmu redzējis. Vai tas ir MDMA HCL? Kā jūs to padarāt tik caurspīdīgu, brālīt? Es varu padarīt MDMA HCL tīri baltu, tas nav grūti. Bet joprojām var panākt augstu caurspīdīgumu.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Ir nepieciešams pmk eļļa/ pulveris
Jūs varat sazināties ar mani
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 222
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 219
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 216

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Vai, ņemot vērā jauno iznākuma uzlabošanu, kad man PMK eļļa ir jāizdala no apakšējā slāņa un augšējā slāņa, man joprojām ir jānodala abi slāņi vai arī es varu atcelt 7., 8. un 9. posmu?

Es domāju, pēc "6. Pievienojiet 3,25 kg HCL 37 % nelielās porcijās, kad viss ir pievienots, maisījumu 1 stundu maisot turiet 80 °C temperatūrā ar atteci.", vai es varu pāriet uzreiz pie "10."? Pievieno H2O un nātrija bikarbonāta maisījumu, maisot 2-3 minūtes." ?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kādā tempā būtu jārīko 6. solis? Cik ātri jāpievieno skābe? pilienveidīgi? 10 g uzreiz? Šķiet, ka tieši šis solis sabojā darbu. Ja HCl vietā izmanto fosforskābi, kādā temperatūrā vislabāk pievienot skābi, cik daudz skābes pievienot vienā reizē?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nav apspriesti ne PMKe pievienošanas sākuma tempi naoh šķīdumam, ne HCl , tie ir divi būtiskākie reakcijas punkti, tempi un pievienošanas ātrums, pilienu gudrība utt. paldies.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
istabas temperatūra mans nēģeris, istabas temperatūra, tāpat kā jebkurā citā reakcijā, kurā jūs bazificējat vai paskābinat mātes šķīdumu, jūs vēlaties, lai tā notiktu pēc iespējas aukstāk un lēnāk, lai nepaaugstinātu temperatūru un neradītu blakusproduktus. jūs acīmredzot nevarat sākt no saldētavas pašā sākumā, jo tā jau ir sūdaina klints, un jums ir nepieciešams siltums, lai to izkausētu, tāpēc viszemākā temperatūra, kāda vien ir iespējama, vai ne? pēc tam jūs ļaujat temperatūrai pazemināties pēc refluksa, jūs apstrādājat maisījumu un paskābināt, nav diskusijas, jo tas nozīmē, ka, ja jums ir kilograms MDP2P, ka jūs vismaz vispirms veicāt pamata A/B ekstrakciju un tāpēc nebūtu nepieciešams to jautāt.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Pašreizējā tirgū tas noteikti ir visspēcīgākais bez šaubām, salīdzināt meksikāņu vai kanādiešu tas ir īsts sūds, vājš un netīrs, pretstatā šim tīrais Dmets pilnīgi tīrs un nekad iepriekš nepārbaudīta jauda. Paldies ķīmiķim par pārliecināja mani veikt testu, nākamais solis, es pasūtīšu šodien 1/2 kg šodien..
Tas ir viss folks!!!!
Jauda skalā no 1 līdz 10 (es dodu 13), Ilgstoša es dodu 15...:)
Es domāju, ka man bija labākais narkotikas meth ar mani man bija kļūdains 30 gadus es nekad mēģinājis tik spēcīgs produkts visā manā dzīvē. īsi sakot, man bija nopietni nepareizi manā novērtēšanā metamfetamīna, kas pagriežas pasaulē. Es domāju, un sekot, ka šeit šajā forumā ir visvairāk apdāvināti ķīmiķi, lai ražotu tīru D-Meth, super spēcīgs, tas aizved jūs uz zvaigznēm ...
ja es būtu tavā vietā, es mēģināšu savu veiksmi , sazinieties ar viņu kungu pēc iespējas ātrāk .... vai viņš tomēr piekristu tev pārdot? Ah ah, pamēģiniet, tas ir tā vērts..PEACE
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Labdien, 4676-39-5 (MDP2P) ir tas pats, kas P2NP, vai ne?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir kādas labas alternatīvas skābes izvēle dekarbonizācijai un hidrolīzei?
HCl un fosforskābe manā valstī nupat ir pievienotas EPP regulai, vairs nav iespējams iegādāties bez EPP licences vai uzņēmuma un uzņēmējdarbības adreses, lietošanas apliecinājuma un pilnīgas identifikācijas.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
HCl gāzi jūs varat iegūt paši, tas nav sarežģīti. Visu nepieciešamo jūs varat iegādāties tuvākajā veikalā, kur pārdod kādu sūdu automašīnām un mājsaimniecībai.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kad biju jaunāks, mani draugi, kas nodarbojās ar slepeno ķīmiju, darīja, kā norādīts turpmāk:
1. paņēma bateriju elektrolītu un lika uz plīts iztvaicēšanai. Iztvaicēšana turpinās, līdz tiek sasniegts blīvums 1,8 gr uz 1,0 ml.
2. Sagatavoja kādu stikla trauku ar šļūteni un ielika tajā NaCl (virtuves sāli).
3. Iegūto elektrolītu ielej traukā proporcijās 2 ml uz 1 gr sāls.
4. Trauku aizver. No šļūtenes iegūst HCl gāzi.
 
Last edited:
Top