PMK eļļas sintēze no PMK (CAS 28578-16-7 vaska forma) lielā mērogā

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Lūk, mans pēdējais sasniegums, lai tas kristalizētos dabiski paša kristāla molekulārajā formā. Vairāk tīri neiespējami!!! ;-)
Izskatās roku darbs, bet ticiet man ir dabiski veidojas!
 

Attachments

  • wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 444
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 403
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 418
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 408

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ļoti jauks darbs. Kādu procesu jūs izmantojat, lai atdalītu melno darvai līdzīgo piemaisījumu? Pat uz sniegbaltiem kristāliem tas parādās turpmākajās pārkristalizācijās, un galaprodukts kļūst diezgan tumšs.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Jūs veicat otru skābes bāzi, lai noņemtu melno vielu? Kad es gāzēju brīvās bāzes kristāli ir sniegbalti, bet pēc pārkristalizēšanās uz lieliem gabaliņiem kļūst tumši un satur šo lipīgo vielu. Netīrais acetons, ko izmanto mazgāšanai, arī satur daudz šīs un mdma. Esmu domājis mēģināt destilēt frībāzi pirms kristalizēšanas.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vasks bija brūns. Vecs krājums. Jaunais dzeltenais, es dzirdēju, ir daudz tīrāks. Vēl nav bijusi iespēja to palaist.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es to daru tikai vienu reizi iespējams prekursoru kvalitāte ietekmē to es vienmēr izmantoju pulveri vasks ir vairāk netīrs man tas bija arī sākumā.
Jā, jūsu labākais risinājums ir tvaika destilācija.
Es pārbaudīju un šķiet, ka piemaisījums ir mdp2ppol vai līdzīgs, bet nosaukums šajā gadījumā nav svarīgs.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Labi, paldies, izklausās, ka pulveris ir pareizais veids. Man ir pulvera parauga daudzums pārvēršanas metode ir identiska vaska metodei?
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022, lūdzu, palīdziet, es ievēroju jūsu recepti pmk 28578-16-7 pulvera sintēzei līdz mdp2p un pēc refluksēšanas notiek eļļas atdalīšana, bet eļļā joprojām bija daži balti duļķaini sīkumi, un, eļļai atdziestot, baltie duļķainie sīkumi kļuva biezāki kā slapji graudaugi un man palika ļoti maz eļļas.
Vai kādam ir gadījies, ka tā notiek?
Ko es darīju nepareizi btcboss2022?
Vai kāds var man palīdzēt?
Es esmu pievienojis dažus fotoattēlus.
 

Attachments

  • koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 227
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 209
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 200
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
OMG! Vajadzētu būt liktenis vai kaut kas līdzīgs hahhaah
Man vairāk nekā gada laikā ar šo procesu nekad nav bijušas nekādas problēmas, un pagājušajā nedēļā man gadījās tas pats ar 15 kg pulvera partiju (bija pēdējie 15 kg no lielas partijas, tātad tas pats produkts).
Es esmu 99% pārliecināts, ka tas ir saistīts ar uzglabāšanu un uzglabāšanas laiku, manā gadījumā es uzglabāju spainī ar vāku apmēram 6 mēnešus.
Es izdalīju šo cieto vielu, kas, šķiet, ir sava veida sākotnējā materiāla polimerizācija.

Es pārbaudīju, ar kādu produktu tas izšķīst:
Ūdens: Nē:
Skābā ūdenī: Nē:
Sārmains ūdens: Praktiski nekas
DCM: Nē
Metanols: Praktiski nekas
Acetons: Nē

Dīvaini, vai ne? Tas kļūst šķidrs tikai augstā temperatūrā vai ar karstu ūdeni, līdzīgi kā oriģinālajā materiālā, tāpēc vienīgās 2 iespējas ir:
- Nepārstrādāts produkts (ļoti maz ticams pēc simtiem reižu, kad tas pats process veikts arī ar to pašu partiju, un tas ir jārisina arī sārmainā ūdenī).
- sava veida polimerizācija uzglabāšanas laika un apstākļu dēļ.

Jūs varat mēģināt ilgāk uzglabāt 90C temperatūrā ar HCL, bet domāju, ka tas nedarbosies.

Tas, ko es darīju (tas nenozīmē, ka tas ir pareizais risinājums vai ka jums jādara tas pats).

Es pievienoju ūdeni, samaisīju to un vēlāk DCM, un visu ieliku dalāmajā piltuvē.
Augšējā slānī būs ūdens, vidējā slānī cietā viela un apakšējā slānī DCM+PMK eļļa, vēlāk vēlāk DCM iztvaicēs.
Tā ir lēna atdalīšana, un es to darīju 3 reizes ar DCM.
Protams, iznākums ir daudz mazāks nekā parasti, bet labāk tā nekā neko.

Atvainojos, ka nevarēju jums palīdzēt vairāk, man bija tāda pati problēma, un es mēģināju to atrisināt, kā vislabāk zināju, izmantojot veselo saprātu un savu iepriekšējo pieredzi.

Iespējams, ķīmiķis varētu jums palīdzēt labāk.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022
Paldies par atbildi uz manu ziņu. Pulveris, kā parasti, nāca iesaiņots biezā plastmasas maisiņā kartona kastē. Es to saņēmu tikai pirms 1,5mēnešiem, bet cik ilgi glabāšanā pirms manis, kas zina. Es to uzglabāju vēsā istabas temperatūras telpā. Kopumā es veicu 2 reakcijas, 1 reakciju no 1 kastes un otru reakciju no citas kastes ar tādiem pašiem rezultātiem. Es domāju, ka šī partija ir kompromitēta. Es piekrītu, ka "kaut kas ir labāk nekā nekas".
Jūs teicāt: "Es pievienoju ūdens maisījumu un vēlāk DCM, un tas viss separatora piltuvē.".
Jautājums...
1. Kāda bija ūdens un dcm attiecība, ko jūs pievienojāt eļļai, un cik ilgi jūs to maisījāt?
2. Cik daudz mazāka bija iznākuma deva?
Es izmēģināšu 90C vai augstāku temperatūru ar HCL ilgākā laikā, kā jūs ieteicāt. Ja es atradīšu risinājumu, es to šeit publicēšu un informēšu jūs.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
G. Pattons, Gordons Ramsijs vai jebkurš ķīmiķis šajā kopienā - vai jūs varat piedāvāt kādu risinājumu šai problēmai? Jebkura palīdzība ir ļoti pateicīga. Iepriekš paldies.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ņemiet balto fosforskābi un maisītāju uz augšu nerūsējošā tērauda pannā un vienkārši salieciet visu kopā un uzkarsējiet 80/90 temperatūrā, redzēsiet, ka reakcija notiek, un pēc dažām stundām, reaģējot, izskalojiet fosforskābi, līdz pH 7.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Belfort, paldies. Es izmēģināšu jūsu ieteikumu.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Vai būs rakstīts no jūsu veida MDMA sintēze no PMK eļļas (MDP2P: cas 4676-39-5)


/ Paldies
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es rakstīšu par to, ka, ja prekursors nav labos apstākļos, jums varētu būt ciets procesā?
Tādā gadījumā visos procesos tam vajadzētu būt, vai ne?
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Nākamais @btcboss2022 laboratorijas tests ICE PURITY & ENIANTOMETER R,S atgriezieties, lai to atjauninātu
 

Attachments

  • 4xfwozrdWH.png
    4xfwozrdWH.png
    27.4 KB · Views: 105

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Vai var aizstāt bikarbonāta šķīdumu ar mazāku hidroksīda šķīduma daudzumu, pieņemot, ka to ph ir vienāds?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Cepamā soda neitralizē skābi, bet pārāk daudz cepamās sodas padara eļļā atlikušo cepamo sodu, ko var izvadīt tikai destilējot vai atkal liekot skābi un sārmu pēdējo daļu.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Tātad, ja mērķis ir neitralizēt skābi, kāpēc nātrija hidroksīda šķīdums nevarētu aizstāt bikarbonāta šķīdumu, pieņemot, ka to ph ir vienāds?

Es vienkārši nesaprotu, kāpēc jāizmanto tik liels daudzums bikarbonāta šķīduma.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Personīgi es dodu priekšroku galvenajai neitralizācijai ar dzeramo sodu un, kad tā ir 5/6, pēdējo pielāgo ar sārmu.

Ja tas ir hcl, HCL neitralizējas līdz NaCl un gāzēm, tas nozīmē, ka jau bija daļa no jūsu produkta.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Es nepareizi izlasīju, es domāju, ka jūs vēlaties pēc reakcijas pielāgot eļļas pH.
 
Top