PMK eļļas sintēze no PMK (CAS 28578-16-7 vaska forma) lielā mērogā

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
1 kg P
1kg ūdens
150gr NaOH

Sajauc un kausē 85/90 temperatūrā 1h

450gr Fos un atkal 1,5 h 85/90 temperatūrā.

Pēc tam nekavējoties jāatdalās no slāņiem
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tas šķiet daudz blīvāks nekā sākuma amats. 1 kilograms pmk glicidāta, 1 kilograms ūdens (kas, iirc, ir viens litrs) un 150 grami naoh šķiet daudz blīvāki nekā citi amati.

Būtu daudz jaukāk, ja tas būtu tik blīvs, nevis dažiem kilogramiem būtu vajadzīgi galoni.

Vai kāds vēlas pateikt, vai to var izdarīt ar šādu blīvumu vai reaģentu koncentrāciju?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Lūk, mans pēdējais sasniegums, lai tas kristalizētos dabiski paša kristāla molekulārajā formā. Vairāk tīri neiespējami!!! ;-)
Izskatās roku darbs, bet ticiet man ir dabiski veidojas!
 

Attachments

  • wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 444
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 403
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 418
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 408

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ļoti jauks darbs. Kādu procesu jūs izmantojat, lai atdalītu melno darvai līdzīgo piemaisījumu? Pat uz sniegbaltiem kristāliem tas parādās turpmākajās pārkristalizācijās, un galaprodukts kļūst diezgan tumšs.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Skābes stadijā skābes bāzes mazgāšanas procesa laikā.
 

lemon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 23, 2022
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Es kādu laiku mēģināju to darīt un nonācu pie secinājuma, ka, visticamāk, esmu krāpnieks.
Kad pievienoju NaOH, viss šķīdums kļūst tumšs un tā arī paliek, pēc sildīšanas nekas nenotiek, tikai pēc pārāk lielas skābes pievienošanas atkal parādās glicidāts. Pēc karsēšanas es iegūstu tumši sarkanu eļļu, kas aukstā stāvoklī ātri kļuva cieta. Pat karsējot glicidātu tikai ūdenī, es iegūstu tādu pašu tumši sarkanu eļļu.
Es jau izšķiedu 200 g šīs vielas un pat mēģināju ar to samazināt, un nekas...
Es pat nezinu, vai tas ir PMK glicidāts, vai ķīnieši mani apkrāpa.
Par šķīdību: tas nešķīst ūdenī un labi šķīst IPA.
 

Attachments

  • E8GQvfOUKW.jpg
    E8GQvfOUKW.jpg
    345.8 KB · Views: 200
  • ZwfSOastyv.jpg
    ZwfSOastyv.jpg
    335.5 KB · Views: 206
  • I63de9rOLq.jpg
    I63de9rOLq.jpg
    186.8 KB · Views: 193
  • QujtJakNdY.mp4
    1.5 MB · Views: 0
  • gLd4RjDZ0i.mp4
    3.7 MB · Views: 0
View previous replies…

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@lemon
No kā jūs to esat iegādājies? Ja tas bija kāds no šeit reklamētajiem pārdevējiem, jums vajadzētu tos nosaukt, lai noskaidrotu situāciju.
1. Vai jūs uzsildījāt maisījumu ar NaOH un refluksējāt to, kā jautāja iepriekš minētais lietotājs? 2. Vai jūs varētu sīkāk aprakstīt savu metodi, soli pa solim, ko jūs patiesībā darījāt? (piem., es pievienoju 100 g x pie 50 g y, refluksēju pie X uz Y laiku).

Varbūt tur nekas nav nepareizs, kāpēc jūs ievietojat glicidātu ūdenī, tas ir smieklīgi?
Mums jāzina, vai jūs turpinājāt reakciju, kāds jums ir fons? Vai esat pētījis reakciju, vai zināt, kam vajadzētu notikt pat vai kā vajadzētu izskatīties?
Saponifikācija un ķīmijas teksti bija piesaistīti kaut kur šajā tēmā, ja nemaldos, lūdzu, izlasiet, izprotiet reakciju, ir priekšstats par to, ko sagaidīt, tad turpiniet ar to.
Ne tikai ķīmija ir bīstama, bet bez vispārēja priekšstata par to, ko jūs darāt, jūs tikai izniekosiet produktu, iespējams, saindēsieties ar šajā reakcijā izmantoto koncentrēto HCL vai DCM, lūdzu, esiet uzmanīgi.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Brāli, jūs varat atkārtot neizdevušos reakciju.

Ņem 1L karsta ūdens, izmanto 500 gramus kodīgās vielas, uz karstā sārma vienu kg glikāta un es nezinu lēnām ielej 1,5L sālsskābes tas 100 procentiem nāks. Tad eļļa nonāk uz dibena, kad tā ir veiksmīgi pagriezta, jums nav nepieciešams reflukss.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kāds ir glikāta cas numurs, ja tas ir zems hield p, tad šī metode nedarbojas, jūs sadedzināsiet eļļu
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Bet Uhm jūs sākāt ar vasku vai pulveri ? Vienkāršs neliels tests. 5gr naoh 75 Mill ūdenī izšķīdina, pievieno 5gr kūstoša vaska, refluksē stundu pievieno hcl vai h2so4 un refluksē maigi 3h.. tad vajadzētu būt kārtībā.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vai kāds var man palīdzēt ,
Es sabojāju savu pmk sulu un hidrolīzi labi es sabojāju vienu un nezinu, kuru.
Es sajaucu temperatūru, sulu palaidu 52 grādu temperatūrā, nevis 60 grādu temperatūrā, un tad hidrolīzi palaidu 70 grādu temperatūrā, nevis 80 grādu temperatūrā.
Es ieliku apmēram 4,4 kg pulvera un ieguvu gandrīz tikpat daudz, cik oranžas blāvas eļļas.
Vai kāds zina, vai eļļa ir glābjama, es domāju, ka hidrolīze bija izjaukta, vai sulas nenotiek uzreiz pat istabas temperatūrā.
Vai kāds zina, vai es varu vienkārši vēlreiz veikt sulu un hidrolīzi eļļai.
Paldies
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ja pievienosiet pietiekami daudz kodīgas vielas, varat pievienot skābi, piemēram, HCL, un turpināsiet maisīt, reakcija noritēs pati no sevis.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Vai es varu zināt iterm 10 attiecību? Paldies
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Vai es varu zināt šo attiecību (10. Pievienojiet H2O un nātrija bikarbonāta maisījumu, maisot 2-3 minūtes.).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
OMG ir 1. punktā!
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Nozīmē rāciju pats ar iterm 1 tiesības
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Nr. 10 pievieno cik daudz h20 un cik daudz nātrija bikarbonāta šķīduma?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
🤦‍♂️Neticami
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022, lūdzu, palīdziet, es ievēroju jūsu recepti pmk 28578-16-7 pulvera sintēzei līdz mdp2p un pēc refluksēšanas notiek eļļas atdalīšana, bet eļļā joprojām bija daži balti duļķaini sīkumi, un, eļļai atdziestot, baltie duļķainie sīkumi kļuva biezāki kā slapji graudaugi un man palika ļoti maz eļļas.
Vai kādam ir gadījies, ka tā notiek?
Ko es darīju nepareizi btcboss2022?
Vai kāds var man palīdzēt?
Es esmu pievienojis dažus fotoattēlus.
 

Attachments

  • koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 227
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 209
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 200
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
OMG! Vajadzētu būt liktenis vai kaut kas līdzīgs hahhaah
Man vairāk nekā gada laikā ar šo procesu nekad nav bijušas nekādas problēmas, un pagājušajā nedēļā man gadījās tas pats ar 15 kg pulvera partiju (bija pēdējie 15 kg no lielas partijas, tātad tas pats produkts).
Es esmu 99% pārliecināts, ka tas ir saistīts ar uzglabāšanu un uzglabāšanas laiku, manā gadījumā es uzglabāju spainī ar vāku apmēram 6 mēnešus.
Es izdalīju šo cieto vielu, kas, šķiet, ir sava veida sākotnējā materiāla polimerizācija.

Es pārbaudīju, ar kādu produktu tas izšķīst:
Ūdens: Nē:
Skābā ūdenī: Nē:
Sārmains ūdens: Praktiski nekas
DCM: Nē
Metanols: Praktiski nekas
Acetons: Nē

Dīvaini, vai ne? Tas kļūst šķidrs tikai augstā temperatūrā vai ar karstu ūdeni, līdzīgi kā oriģinālajā materiālā, tāpēc vienīgās 2 iespējas ir:
- Nepārstrādāts produkts (ļoti maz ticams pēc simtiem reižu, kad tas pats process veikts arī ar to pašu partiju, un tas ir jārisina arī sārmainā ūdenī).
- sava veida polimerizācija uzglabāšanas laika un apstākļu dēļ.

Jūs varat mēģināt ilgāk uzglabāt 90C temperatūrā ar HCL, bet domāju, ka tas nedarbosies.

Tas, ko es darīju (tas nenozīmē, ka tas ir pareizais risinājums vai ka jums jādara tas pats).

Es pievienoju ūdeni, samaisīju to un vēlāk DCM, un visu ieliku dalāmajā piltuvē.
Augšējā slānī būs ūdens, vidējā slānī cietā viela un apakšējā slānī DCM+PMK eļļa, vēlāk vēlāk DCM iztvaicēs.
Tā ir lēna atdalīšana, un es to darīju 3 reizes ar DCM.
Protams, iznākums ir daudz mazāks nekā parasti, bet labāk tā nekā neko.

Atvainojos, ka nevarēju jums palīdzēt vairāk, man bija tāda pati problēma, un es mēģināju to atrisināt, kā vislabāk zināju, izmantojot veselo saprātu un savu iepriekšējo pieredzi.

Iespējams, ķīmiķis varētu jums palīdzēt labāk.
 
Top