Sakratīšanas un cepšanas metode 4mmc

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Labi, vai es to pareizi sapratu?

1. solis: tiek sagatavoti divi šķīdumi:
šķīdums: 100 g 2b4m izšķīdina 500 ml DCM.
šķīdums: 200 ml 40 % metilamīna šķīduma.

Abus šķīdumus apvieno traukā, kuru pēc tam aiztaisa un krata 30 minūtes.

posms: Maisījumam pievieno aptuveni 200 ml ūdens un sakrata.
Ūdens fāzi izvada. Šo soli atkārto 2-3 reizes.
Tagad apakšējā fāze sastāv no DCM un 4 mmc brīvās bāzes.

posms: Sagatavo šķīdumu, kas sastāv no 55 ml HCL un 500 ml acetona.
Šo šķīdumu pievieno dcm/4-mmc maisījumam, līdz pH līmenis sasniedz 5,5-6,0.

posms: šķīdumu iztvaicē, līdz 4 mmc izgulsnējas kā sāls.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
hidrohlorīdam vajadzētu nogulsnēties pēc paskābināšanas, un daļēja iztvaikošana ir neizbēgama, bet es neesmu 100% pārliecināts, ka jums nevajadzētu tērēt laiku, mēģinot iztvaicēt (drīzāk koncentrēt) suspensiju, tā vietā ievietojiet to uz dažām stundām saldētavā un pēc tam filtrējiet to, ieteicams ļaut filtrātam (atlikušajam šķidrumam) vēl nedaudz iztvaikot un tad atkal sasaldēt, lai iegūtu otru mazāk kvalitatīvu ražu (ņemot vērā, ka visi vēlas redzēt lielus kristālus, pārkristalizācija ir obligāta, varat apvienot cietās vielas vai pārkristalizēt atsevišķi, ja otrajai ir acīmredzams kvalitātes kritums).
 
View previous replies…

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Ei,

Komentārā, uz kuru jūs atbildējāt, norādīts, ka jāpievieno 550 ml acetona un 55 ml skābes šķīduma.

Kad es izmantoju šo sintēzi, es vispirms pievienoju skābi un pēc tam auksto acetonu.

Vai tas ir nepareizi, ja jā, tad kāpēc?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Labs jautājums! Amfetamīna iegūšanai es izmantoju H2SO4 atšķaidījumu acetonā 1:10, un, lai sasniegtu labus rezultātus, brīvbāzes šķīdumam pievienoju vairāk acetona (skābes acetona maisījumu pēc lietošanas vienmēr jāizmet vislabāk ir vispirms notīrīt kaut ko patiešām netīru un hidrofobu). Katinonu gadījumā es pievienoju diezgan lielu daudzumu auksta acetona, kas ir auksts, un pievienoju koncentrētu skābi pilienveidīgi, ļoti uzmanīgi un izmantojot pH papīru (bija gadījumi, kad, tiklīdz pH samazinājās līdz neitrālam, es pilienveida piltuvē pievienoju 1-3 reizes vairāk acetona nekā skābes, un pēc tam to apmainu (ņemiet vērā, ka tas ir a.q. HCl 37 %), jo acetona un skābes tilpuma attiecība ir liela, tāpēc ūdens, kas nonāk kopā ar skābi, mazāk izšķīdina jūsu produktu. Uz filtrpapīra paturiet arī ievērojamu daudzumu 3 līdz 5 mazgāšanas reizēm, lai nevajadzētu veikt atkārtotu pārkristalizāciju (sagatavojieties vismaz divām, ja pēc mazgāšanas materiāls nav balts), kā arī ļaujiet tam atdzist līdz saldētavas temperatūrai pirms un pēc skābes pievienošanas (ieskaitot skābi), ja partija ir ievērojama, var rasties arī hlorūdeņraža gāze (es nekad nepievienoju visus 55 ml HCl, lai pH nebūtu pārāk zems), bet mani ieguvumi nebija tik labi, kā norādīts līdz nesen, kad atklāju trūkumu un tā novēršanas metodi. Arī mans NMP ir ceļā, es strādāju ar AcOET, DMF un DCM, tie visi darbojas, bet tagad es zinu, ka sagatavošanai jānotiek nedaudz citādi, kā tas ir piemērots šķīdinātājam (mazāk ūdens acetātam un daudz vairāk DMF, kam seko a.q. fāzes ekstrakcija ar 2 x ne daudz DCM). Kā jau teicu, jūs nedarāt nepareizi, pat es to daru līdzīgi, tomēr acetona sasaldēšanas temperatūra pirms skābes arī sasaldēšanas temperatūrā ir jēgpilnāka, kā arī skābes atšķaidīšana ar acetonu, jo jūs tuvojaties neitrālai temperatūrai, lai nejauši nepievienotu lieko daudzumu.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Liels paldies par jūsu detalizēto atbildi.
Tomēr tas tikai rada vēl vairāk jautājumu. Teiciens, jo vairāk zini, jo mazāk saproti, manuprāt, ir spēkā.

Ļaujiet pāriet pie tēmas.
Kas liek produktam izšķīst? Un tas ir noderīgs padoms.
Kāds bija trūkums?
Tātad jēgpilnāk būtu pagatavot šķīdumu acetons / HCI un pirms paskābināšanas uzglabāt to saldētavas temperatūrā. Es to izmēģināšu.
Nu, kad es runāju ar citu cienījamu šī foruma locekli, un viņš teica, ka darīt to manā veidā ir nepareizi. Tavs ir pareizs.
Bet es gribu zināt, kāpēc, vienkārši kopējot citu cilvēku metodes var darboties, bet es mēģinu saprast, kāpēc tas darbojas. Lol.

Man ir arī jautājums par DCM ideālo temperatūru.
Pašlaik es pusstundu pēc metilamīna pievienošanas sildīju līdz 37 C un ļāvu šķīdumam maisīties 4 stundas.

Vai jūs vai kāds cits šī foruma dalībnieks ir sniedzis padomu par ideālo karsēšanas temperatūru un laiku metilamīnam uz DCM, attiecība 1:5 ar ketonu?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
jūs varat pievienot visu metilamīnu uzreiz tas ir absurds, jums nav jāpievieno to stundu xD
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Sakratiet un cepiet
 

Attachments

  • i8AZJmMCLN.jpg
    i8AZJmMCLN.jpg
    3.8 MB · Views: 200
  • DA2H3u9pNS.jpg
    DA2H3u9pNS.jpg
    3.8 MB · Views: 199
  • 2JtgYvM0OF.jpg
    2JtgYvM0OF.jpg
    3.3 MB · Views: 185
  • wJ9T70YPaU.jpg
    wJ9T70YPaU.jpg
    3.7 MB · Views: 195

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Vakar bija
 

Attachments

  • mgbFEjNzSG.jpg
    mgbFEjNzSG.jpg
    4.6 MB · Views: 183
  • 9TUfnSyOr4.jpg
    9TUfnSyOr4.jpg
    5.1 MB · Views: 502
  • 6vB5UDYNgW.jpg
    6vB5UDYNgW.jpg
    3.8 MB · Views: 172
  • SpWAVOvUju.jpg
    SpWAVOvUju.jpg
    3.9 MB · Views: 176

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Kas netīrs sitē, jums iznāca zils produkts
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Nē visas krāsas izkļūt šodien. Ir pilnīgi balta, ja u zina, ko u darīt, tad u dont nepieciešams mazgāt to :p
 

Attachments

  • Z5lhsirdfX.jpg
    Z5lhsirdfX.jpg
    4.7 MB · Views: 199
  • asKOwbCD78.jpg
    asKOwbCD78.jpg
    4.6 MB · Views: 188

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Turklāt, kamēr esam šeit, vai kāds zinātu, vai metilaminēšana ir vienāda visiem fenoniem? Vai, piemēram, heksafenona gadījumā procedūra būtu atšķirīga? Vai tas būtu jāhalogenē?
 

pamrz

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kā jūs to iztīrāt? Šodien es iznācu ar viegli zaļu... Bet arī man ir pH- 4-5 :(
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Jo bija par dcm.Acetona mazgāšana
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Šodien mēs saņemam. Made safe be smart guys
 

Attachments

  • lKjBw2b7Yo.jpeg
    lKjBw2b7Yo.jpeg
    6.1 MB · Views: 598
  • Tr160iZyWC.jpeg
    Tr160iZyWC.jpeg
    5.8 MB · Views: 594
  • j1GWgDXoqu.jpeg
    j1GWgDXoqu.jpeg
    5.2 MB · Views: 588

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Pirmais mēģinājums
 

Attachments

  • 4Yibrpzn6Q.jpg
    4Yibrpzn6Q.jpg
    1.5 MB · Views: 265
  • gq2lcNvkWe.jpg
    gq2lcNvkWe.jpg
    922.9 KB · Views: 254
  • rxbsdvc5a8.jpg
    rxbsdvc5a8.jpg
    340.1 KB · Views: 244

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs varētu pastāstīt, kā tas izkristalizējās... vai jūs sajaucāt acetonu ar hcl un tas pilēja?
 
View previous replies…

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Vai esat mēģinājis meklēt citās sadaļās?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
37 nav tālu no DCM b. p. un neesmu pārliecināts, ka sildīšana ir obligāta, varbūt r. t. un MeNH2 šķīduma pievienošana pa daļām, lai ļautu tam reaģēt un samazinātu gāzveida izplūdi, bet nav tā, ka viss jāgaida, vienkārši labi samaisa un sāk pievienot mazas porcijas ar pārtraukumiem gaidot.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Ko jūs domājat ar "r.t"? Tātad jūs domājat, ka metilamīna šķīdumu labāk pievienot pa daļām. Jūs varat to darīt aukstā veidā, bet tas nav NMP, jūs iegūsiet zemu iznākumu. Un vislabāk ir izvairīties no vārīšanas uz DCM.

Kādu trūkumu jūs atklājāt savā sintēzē? Ziņkārīgs.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
r. t. apzīmē istabas temperatūru, tā ir aptuvena standarta laboratorijas apstākļiem, kas nozīmē 20C temperatūru un 760 mm\Hg apkārtējā spiediena. MeNH2 ir gāze, tāpēc, jo lēnāk un porcionālāk to pievienosiet, jo mazāk izdalīsies kā gāze (neuztraucieties, to vienmēr pievieno ar pārpalikumu), bet būtība ir tāda, ka vajadzīgais daudzums ir obligāti nepieciešams, lai reaģētu ar substrātu. Plūsma bija saistīta ar apstrādes optimizāciju, kas ir atkarīga no precīzas procedūras, ko veicat, tāpēc es varu palīdzēt tikai tad, ja sniegsiet man detalizētu procedūras aprakstu par to, ko darījāt un kāds bija rezultāts, un es, pamatojoties uz to, varēšu izvērtēt un sniegt ieteikumus.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
r. t. apzīmē istabas temperatūru, tā ir aptuvena standarta laboratorijas apstākļiem, kas nozīmē 20C temperatūru un 760 mm\Hg apkārtējā spiediena. MeNH2 ir gāze, tāpēc, jo lēnāk un porcionālāk to pievienosiet, jo mazāk izdalīsies kā gāze (neuztraucieties, to vienmēr pievieno ar pārpalikumu), bet būtība ir tāda, ka vajadzīgais daudzums ir obligāti nepieciešams, lai reaģētu ar substrātu. Plūsma bija saistīta ar apstrādes optimizāciju, kas ir atkarīga no precīzas procedūras, ko veicat, tāpēc es varu palīdzēt tikai tad, ja sniegsiet man detalizētu procedūras aprakstu par to, ko darījāt un kāds bija rezultāts, un es, pamatojoties uz to, varēšu izvērtēt un sniegt ieteikumus.
 
Top