Sakratīšanas un cepšanas metode 4mmc

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
2-brom-4-metilpropiofenons in
DCM
Solis 1
 

Attachments

  • rNpd3n4QRC.png
    rNpd3n4QRC.png
    592.6 KB · Views: 576

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
lai pilnībā aiztaisītu burciņu. Kad es ieleju metilamīnu, gāze nevar izplūst, tad papildus aiztaisu burku ar lentu.
 

Attachments

  • eDiU7AoM9V.png
    eDiU7AoM9V.png
    346.4 KB · Views: 515

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai efektīvāk ir aizvērt trauku, lai gāzes no metilamīna 40% ūdens šķīduma neizplūst, vai atstāt trauku atvērtu, lai gāzes brīvi izplūst?
Paldies!!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Jūs saņemat 4mmc frībāzi dcm virsū jums ir monometilolamīns
Jūs izņemat monometilolamīnu un pilat ūdeni, un pēc tam mazgājat, un mums ir
4mmc freebase eļļa
 

Attachments

  • jPqtwu5mBZ.png
    jPqtwu5mBZ.png
    880.3 KB · Views: 534
  • hAud5bm3OF.png
    hAud5bm3OF.png
    516.2 KB · Views: 486

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Man ir jautājums, kāpēc jūs lietojat šķīduma augšējo daļu, lai to uzsildītu? apakšējā daļa ir 4mmc brīvā bāze? Tad kāpēc jūs lietojat augšējo daļu?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Video krata un cep

 
View previous replies…

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Vai es to varu izdarīt ar NMP ? Ja es varu, vai NMP proporcijas ir tādas pašas kā DCM?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Vai Krievijā nepārdeva komplektus ar visām nepieciešamajām ķimikālijām un šo metodi, lai cilvēki paši varētu pagatavot 4-MMC, veikli apejot narkotiku likumus?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
jā, viņi to dara, bet viņi padarīja sūdi nav mmc xD
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
viņi saka, ka uz tā debk 2b4m un benzen bija 9% 2b4m
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Es piekrītu iepriekš minētajām ziņām. Video ir jāieliek kaut kur, kur mēs varētu skatīties. Tad nākamais solis ir tīrības analīze.
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Vai jūs domājat, ka to kādreiz izdosies noskatīties? Mani tas ļoti interesē, tas izklausās satriecoši.
 
View previous replies…

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Šī viela jau ir aizliegta daudzās valstīs.
Ja jūs atsaucaties uz Being skatījās kā video, lai būtu izdomāts... absolūti! Daudzi cilvēki dzīvo, vērojot vielu sintēzi. Es esmu viens no viņiem! 👍
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Nē, es domāju, vai kāds augšupielādēt video, lai es varētu to redzēt, vai atsūtīt man saiti, kur tas ir, lai es varētu to pārbaudīt , Es mīlēju 4mmc 4emc un 4mec Es mēdzu sajaukt tos visus kopā ar metilonu un izpletni to twas a wonderful time to be alive :) Es domāju, ka es tiešām gribu redzēt, ja Ill varēs piedzīvot šo vielu vēlreiz, es nekad nevaru atrast to pārdošanai jebkur un.. es gribētu kaut ko kompaktu un vienkāršu kā metodi,

Uz sānu piezīmi, kāpēc uz fuck visi turpina teikt, ka 4mmc smaržo kā kaķu čurāt? Es, piemēram, nekad neesmu redzējis 4mmc vai kādu no tā analogiem, kas smaržotu kā kaut kas kaut nedaudz līdzīgs kaķu čurkām, tas vairāk smaržoja kā puķupodīgi, kā dīvainā veidā, kā kokaīnam ir puķupodīgi stipra smarža, ? Vai kāds zina atbildi uz šo jautājumu, un, ja jums ir video, lūdzu, paldies un paldies!
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Es jums piekrītu Attiecībā uz smaržu. Arī man tas šķiet nedaudz ziedu aromāts.
Man bija daži draugi, kuriem šis aromāts ļoti patika! Intravenozo narkotiku lietotāji. Kad es viņus pieķēru, viņi skrēja uz tualeti, lai sūtu! Domāju, ka tas iedarbināja viņu GI uz augsto pārnesumu! Lol

Dodiet tam laiku. Kāds sāks to izspiest. Diemžēl, visticamāk, par augstāku cenu, nekā tā bija 2000. gadu sākumā.
Tas bija viens no lielākajiem jaunpienācējiem, kad tas bija pieejams. Es nekad neesmu mēģinājis Metilons, dzirdēju, ka tas arī bija labs, bet mans ķīmiķis draugs man teica, ka 4MMC ir viņa mīļākais blakus MDMA, GHB un Mescaline.
 
Last edited:

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ticiet man bro klausieties, kad jūs lietojat 4mmc jūs saņemsiet lielu skriešanās, bet tas izzūd ātri, tas ir, kad jūs dozēt bkmdma tas būs kā jūs tikko ielēca ūdens baseinā bloooooshhhhh Un jūs būsiet iegremdēts atkal vēl vairāk perfektu eiforija vēl ilgāk, tad ņemt tos abus laikus pēc tam
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai esat kādreiz sintezējis bk-MDMA?
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Man arī patika maisījumā iemaisīt butilonu 4emc 4mec un metoksetamīnu un vai 2cd atkarībā no tā, kā es gribēju, lai tas izdotos , 4emc 4mec sajaukts kopā cilvēki krīt atpakaļ uz grīdas zobiem mežonīgi čalojot omg omg omg omg metoksetamīns dod lēnu platas acis whoah lietas izskatās lielākas, un 2cd sajaukts ir vienkārši vienkārši vecs seksīgs. :)
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Dude tas pilnīgi nav tas pats, ja jūs varat izmēģināt 4emc !!! Tas ir gandrīz tieši tas pats
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Labi, man būs jāpatur acīs, lai dotu tai iespēju izmēģināt.
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Man tas ir jāatdzesē, kad es pievienoju metiloamīnu, vai tikai tad, kad es ieleju hcl skābi?
 

dr.zee

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Es biju darīts šo ceļu jautri haha ir daudz mazie soļi šajā ceļā un dcm u nepieciešams siltums nav krata hah hah
 
Top