2C-feniletilamīnu sintēze

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Pašlaik esmu 2c-b sintēzes izstrādes vidū, un esmu sastapies ar direktīvu, kurā teikts, ka

"250 ml RB kolba tika uzpildīta ar 16,6 g 2,5-dimetoksibenzaldehīda,
1,6 g NaOAc un 50 ml nitrometāna. Pēc 4 h ilgas refluksēšanas tika iegūti 14,4 g atbilstošā nitrostirēna [1] pēc pārkristalizēšanas.
Pie 4,0 g nātrija borohidrīda šķīduma 100 ml izopropanola pievienoja 5,0 g 2,5-dimetoksilfenil-2-nitroetēna. Tika iegūti 4,2 g dzeltenas eļļas.
pēc liekā borohidrīda sadalīšanās, kam sekoja parastā apstrāde (B).
2,5-dimetoksifenil-2-nitroetānu izšķīdināja 100 ml izopropanola ar 8 molāriem Zn ekvivalentiem un 3,5 molāriem HOAc ekvivalentiem (attiecībā pret Zn daudzumu). Tika iegūti 2,0 g 2,5-dimetoksifenilamīna vāji dzeltenas eļļas (C) veidā.

Man vajadzīga palīdzība ar pasvītroto teikumu. Ko tieši tas nozīmē. Pirms es sāku, es sapratu, ka tas nozīmē, ka eļļu mazgā ar etiķskābi un atdala ar sep piltuves palīdzību. Tagad, kad esmu sintēzes procesa vidū, neesmu tik pārliecināts. Būšu pateicīgs par jebkuru palīdzību, ko man var sniegt kāds, kas ar to nodarbojas.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
parasti liekais borohidrīds tiek sadalīts ar skābi, un sāļi tiek atfiltrēti.

Mani uztrauc, kāpēc Henrija kondensācijā izmanto nātrija acetātu, un es nesaprotu, kāpēc vispirms atjauno dubultsaiti un pēc tam atsevišķi atjauno nitrogrupu. Stireni tiek reducēti uz cinka sālsskābē (dubultā saite un nitrogrupa), nitropropēniem tas nedarbojas.

vai arī var izmantot nātrija borhidrīdu ar vara katalizatoru.
 
Last edited:
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ei, w2x3f5, paldies par atbildi. Tā bija viena no tām lietām, par kurām man vajadzēja pārliecināties. Un es novērtēju rūpes. Neesmu pārliecināts, ko tieši jūs domājat ar "atjaunot dubultsaiti un nitro atsevišķi". NaBH4 reducē dubultsaiti, un tad cinka etiķskābe reducē nitro grupu. Varbūt, tā kā tā ir atšķirība, tāpēc nenotiek dubultsaišu atjaunošana, t. i., oksidācija. Es ļoti cenšos pievienot failu, bet man tas neizdodas. Ja jums ir wickr konts vai proton mail, es varu jums to nosūtīt šādi. Es arī varu jums ziņot, kā tas izdodas. Man ir arī citi work ups, bet es gribēju izmēģināt šo, jo tas teorētiski dod tikai aptuveni 2 gramus gala produkta, un es domāju, ka būtu interesanti, ja tas darbotos. Es saprotu, ka es neizmantoju LAH, un tas ir apzināti. Manuskripts sākas ar anīsa eļļu, ar ko es arī sāku. Grūtākais ķīmiskais preparāts, ko bija jāsagatavo šai darba daļai, bija kālija dihromāts. To nācās pasūtīt no Ķīnas. Tas nav lēts un ir ļoti bīstams. Dodiet man zināt, ja ur interesē
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Stirēnu var reducēt ar cinku un sālsskābi vienā reakcijā. šī reakcija darbojas tikai attiecībā uz stirēniem.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Jautājums jums, kungs, jo, šķiet, jūs zināt vairāk nekā es un esat bijis izpalīdzīgs. Man arī ir palādijs uz oglekļa %10. Es pieņemu, ka arī šis varētu būt saprātīgs ceļš, bet man dažreiz rodas nepatikšanas, kad es pieņemu. Cinka un hcl vietā.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Arī neesmu pazīstams ar šo konkrēto sintēzi, bet redzēju, ka K2CrO4 tiek pārdots kādā populārā mājas zinātnes tīmekļa vietnē. Neesmu pārliecināts, vai tas ir tas, ko jūs meklējat.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
No kurienes jūs iegādājāties 2,5-dimetoksibenzaldehīdu?
 
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ei, C.M., es to nedarīju. Es sāku ar anīsa eļļu. Lasiet manu atbildi iepriekš. Ja vēlaties, es varu jums arī kaut ko nosūtīt, izmantojot protonu pastu vai kādu citu anon platformu.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Nekādu joku puisis. Anīsa eļļa(anetols) līdz anizaldehīds līdz o-formālais-4-metoksifenols līdz 4-metoksifenols līdz 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehīds līdz 2,5-metoksibenzaldehīds. Kā jau iepriekš minēju, šķiet, ka nevaru pievienot failus, bet, ja jums ir protonmail konts, varu jums nosūtīt. Tas var būt šeit, cik es zinu. Es to neesmu saņēmis no šejienes. Tas ir no Nīderlandes pētniecības ziņojuma.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Bet jūs domājat, ka ir izdevīgi veikt visus šos soļus? es nezinu, vai jūs ražojat 2-CB izklaidei vai lai to tālāk pārdotu.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Izdevīgi? Atkarībā no jūsu peļņas aizsardzības, manuprāt. Vissvarīgākais? Pieredze. Kļūdīties un mācīties. Šai lietai ir nepieciešams daudz no visa. Naudas. Zināšanas. Pieredze. Laika. Enerģija. Man tas gandrīz vienmēr sagādā prieku. Varbūt kādu dienu peļņa. Bet tā, kā jūs teicāt...kur jūs varat saņemt 2,5 bnzldyd? Kādam tas ir jādara, kas nav korporatīvs. Man nav pietiekami daudz, lai pārdotu rn, bet varbūt kādu dienu. Pēc tam, kad esmu to darījis pāris gadus, es varu jums pateikt, ja jūs to darāt tikai peļņas gūšanai, atmetiet to tagad un ietaupiet sev laiku un naudu. Man trūkst dažu kredītpunktu, lai iegūtu bakalaura grādu bioķīmijā, un es tikko esmu ieskrāpējis šo lietu virsmu.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Es atvainojos, cilvēk. Es tikai tagad izlasīju dažus no jūsu iepriekš minētajiem ziņojumiem. Nezinu, ko jūs šeit darāt, ja jums nav nekāda priekšstata par ķīmiju. Jūs nezināt, cik daudz 2-cb jūs iegūsiet no 100 g beta-nitrostirēna? Tas gandrīz vienmēr ir jebkuras apstrādes beigās, pēc kuras jūs vadāties. Ir vairāk nekā viens veids, kā iegūt galīgo 2c-b produktu. Neviens no tiem nav viegls vai nav jāveic kādam, kam "nav ne jausmas par ķīmiju". Sāciet ar metamfetamīnu. Izlemiet, vai tas ir kaut kas tāds, ko, jūsuprāt, varat vai pat vēlaties darīt. Tad turpini no turienes. Nav priekšstata par ķīmiju. Sheesh guy.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es jautāju organiskās ķīmijas profesoram, vai kāds, kam nav priekšstata par ķīmiju, varētu sekot ķīmiskās sintēzes receptei, un viņš teica, ka jā, tāpēc es pievienojos šim forumam, Es esmu pazudis, es nezinu, ar kādu sintēzi sākt, un es to daru Lai gūtu peļņu, es varu ieguldīt laiku un naudu, lai mācītos, mans mērķis ir ražot lielā mērogā un pārdot vairumtirdzniecībā, bet es redzu, ka šī nozare ir ļoti sarežģīta, ne tikai veikt ķīmisko sintēzi, bet arī iegūt nepieciešamos ķīmiskos reaģentus un prekursorus, Jebkādi ieteikumi par to, kādu sintēzi darīt? paldies!!!
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Wut. Ja jūs to darāt tikai peļņas gūšanas nolūkā, kāpēc vispār gribētu nodarboties ar 2c sēriju... Nav atkarību izraisošas, nišas narkotikas. Jums būs lielāka peļņa, audzējot nezāles.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Vai kādam ir kāds labs nitrometāna piegādātājs ASV, kas neziņo? Es esmu ekstrahējis no sacīkšu degvielas, bet tas kļūst garlaicīgi. Visi pārdevēji sludinājumu sadaļā, ar kuriem esmu sazinājies, ir ārpus ASV.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Es atradu vienu, kas pārdod virkni dažādu degvielu un apgalvo, ka tajā ir 100% NitroM. Vēl neesmu pasūtījis, un šķiet daļēji legit. Bet kas zina. Domājams, ka ir tikai viens veids, kā to noskaidrot.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Man ir šaubas par 2CB sintēzes pēdējo soli. Tur ir teikts: "Reakcijas maisījumam ļāva atgriezties istabas temperatūrā, filtrēja un cietās vielas saudzīgi izskaloja ar aukstu etiķskābi." Kamēr es zinu, ka etiķskābe kļūst cieta 16-17C temperatūrā, tad ko tieši nozīmē auksta etiķskābe?
Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. es pieņemu, ka aukstā skābe nozīmē istabas temperatūrā, jo ir paskaidrojums, ka reakcijas laikā izdalās siltums.
 
View previous replies…

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es saprotu, ka atlikušais elementārais broms no produkta, tāpat kā jebkurš šķīdinātājs, iztvaikos gaisā, tāpēc ar laiku nepaliks saprātīgs daudzums. HCL izgatavošana bez HBr žāvēšanas - veiksmes, lai iegūtu tīrāku produktu, jo var nākties saskarties ar broma sāļiem broma/GAA šķīdumā un pašu bromu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Es neredzu nekādas problēmas broma atliekas pārspēt ar tiosulfātu, pēc tam ph novest līdz sārmainai videi un savākt eļļu ar šķīdinātāju.
 
Top