Efedrīna sintēze no propiofenona

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hei, G.patton, vai šajā reakcijā kā halogēna aizstājēju var izmantot jodu? Un broma vietā var izmantot HBr/ūdeņraža peroksīdu?
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Atvainojiet, ja šis ir atkārtots ziņojums. Kas šajā procedūrā ir reversais ledusskapis? Es nekad neesmu dzirdējis par to
 
  • Like
Reactions: T 3

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Es uzskatu, ka kaut kas ir pazudis tulkojumā! Pamēģiniet aizstāt vārdus "reversais ledusskapis" ar vārdiem "spiediena izlīdzinoša pievienošanas piltuve" un paskatieties, ko tad domājat :);):cool:! Tur ir vēl dažas citas vietas, pie kurām es vēl strādāju!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Šajā metodē ir neprecizitātes.
Mēs gatavojam videoklipu par šo tēmu, gaidiet to drīzumā.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Bet cik izdevīgi ir ražot efedrīnu ar šo metodi? Vai mēs varam pilnībā paļauties uz šo ražošanas metodi?
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, visi. Vai kāds var sniegt saiti par efedrīna, pseidoefedrīna izgatavošanu no d-l alananīna, metilananīna, vakar kāds to ievietoja, bet es nevaru atrast, lūdzu, palīdziet.
 
  • Like
Reactions: gmo

ilovelamp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 8, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Tēvoča Festera grāmatas The Secrets of Methamphetamine Manufacture 8. izdevumā ir nodaļa ar virsrakstu "Pagatavojiet savu efedrīnu". 8. izdevumā es jau kādu laiku esmu interesējies par šo metodi. Tas varētu revolucionizēt slepeno ķīmiju, ja tas ir tik vienkārši, kā izklausās. Es nevaru sagaidīt, kad redzēšu video soli pa solim.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pēc tam, kad biju izsmēlusi savus resursus, cenšoties iegūt pseidopreparātus, pieķēros tieši šai metodei, aplūkojot Festera grāmatu, un atkal kļuvu ļoti cerīga. Cik saprotu, tas ir vairāk vai mazāk līdzvērtīgs process, kā pagatavot savu dzērumu no nulles. Ūdens vārīšana, cukura (vai melases) un rauga pievienošana - šoreiz slepenā sastāvdaļa ir benzaldehīds, kas, cik saprotu, ir rūgto mandeļu eļļā nedaudz augstā koncentrācijā (atkarībā no zīmola). Vairāk vai mazāk nekā 90 % tīrības? To var atrast pārtikas veikalā utt. garšvielu/aromatizētāju sadaļā. Uz mazas mandeļu eļļas pudelītes burtiski būs uzraksts "satur benzaldehīdu". Nezinu, vai mandeļu eļļa pirms pievienošanas "rauga maisījumam" ir jāattīra, ja tiek piešķirta tās tīrība - es neredzu, ka piemaisījumi varētu potenciāli traucēt raudzēšanas procesu. Vai kāds zina? Vai kāds ir fermentējis benzaldehīdu un ar šiem līdzekļiem nonācis pie efedras? Lūdzu, informējiet mani.

Tiklīdz es to izdomāšu, ja kas, es dalīšos ar labajām ziņām. o7.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es nedomāju, ka BAE ir 90 % benzaldehīds. Es domāju, ka tas ir 90 % etanola. Tam noteikti būtu nepieciešama destilācija, un jūs zaudētu savu dupsi par cenu. Benzaldehīdu var iegūt lētāk. Es esmu pārliecināts, ka sviesta mandeļu ekstrakts nevarētu aizstāt benzaldehīdu bez attīrīšanas un koncentrēšanas. Es to padziļināti izpētīju un nolēmu, ka man tā nav laba izvēle. No 55 galonu mucas var saražot 20 g L-pak ik pēc 4 dienām. Ir daudz darba, lai iegūtu šos 20 g no 50+ galonu dūņām.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Es domāju, lai es labāk ieskatos, es vairāk vai mazāk atkāpjos no Festera SOMM#8. Iespējams, jums taisnība, ja tas kādreiz ir darbojies, tad, visticamāk, pirms 20 gadiem, pēc kādas apstrādes. Viņš liek tam izklausīties tā, it kā tā būtu atbilde uz visām mūsu lūgšanām, ja efedra ir aizliegta un nav citu iespēju. Man vajadzētu piemērot tādu pašu skepsi pret dažām no šīm lietām - piemēram, pret iespēju kaut ko darīt ar Levo no inhalatoriem. Man jau vajadzētu labāk zināt, ka, ja tas būtu tik vienkārši, to darītu vairāk, ja ne visi, un tas būtu GANDARĪGI. Es mācos diezgan daudz, lai gan liekot kājām, noskaidrojot šīs lietas.. grūti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas darbojas, tas ir darīts un darīts un darīts. Visu to " 20 gramu L-pac ekstrahēšanu no 50 galoniem šķidruma" esmu redzējis masīvās slepenās centrifūgās, 15 ml centrifūgas mēģenīšu vietā - 5 galonu spaiņi ar vākiem. Vai arī nepārtraukta procesa slinger. Tos var iegādāties par 10 tūkstošiem dolāru, tāpēc tagad jūs domājat par 3 fāžu 2 ZS motoru, metinātu karuseli un vismaz pagrabu vai garāžu. Jūs nevarat vienkārši nogulsnēt 50 galonus šķīdinātāja, jo bāze pie šāda daudzuma izmaksās tik dārgi. Google scholar parādīs jums 100 rakstīt ups par to. Es domāju, ka es varētu saražot fenilacetātu lētāk. Reakciju reiz lasīju Science madness. Puisim bija vajadzīgs bezūdens etanols. Viņš sadalīja etilacetātu, lai to iegūtu, un es domāju, ka tas ir neprāts, ja to var destilēt pats, bet, ziniet, viņš ieguva bezūdens etanolu mazāk nekā stundas laikā, un etilacetāts maksā 25 dolārus par litru, tāpēc, ja jums vajag tikai 150 ml. Tas. Izskatās. Daudz. pievilcīgāks
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
YT ir kāds NileRed video, kurā viņš no ebay iegūst relatīvi tīru "mandeļu ēteriskās eļļas" vai kaut kā tamlīdzīga paraugu un apgalvo, ka tas ir pietiekami tīrs, lai to izmantotu reakcijās, bet tik un tā turpina to attīrīt. Fester saka, ka dažas minūtes jāpalaiž vakuumā, lai atdalītu HCN. Ir minēts, ka BAE/benzaldehīds ir kontrolēta viela ASV, kas ir smieklīgi, jo es vakar tirgū burtiski paķēru nelielu BAE pudelīti, kurā kā vienīgā sastāvdaļa ir norādīts benzaldehīds. Es saprotu, ka uz papīra tas izklausās labāk.

Atvainojiet, mans draugs, Frit, es nespēju saprast, ko jūs sakāt. Tas, ko tu esi redzējis un nolēmis, ka tas bija vai nebija praktiski piemērots tev vai kam citam, ne vienmēr būs piemērots visiem. Es mēģinu izveidot ražošanu, brāli, ja tu saproti, ko es domāju, un pagaidām mani kavē noteiktas sastāvdaļas trūkums. Pagaidām man ir Ma Huang kā pēdējā iespēja , bet es pat nemēģinu iet šo ceļu, ja tas nav nepieciešams. Mana galvenā prioritāte šobrīd un arī turpmāk ir nepievērst uzmanību un neatstāt nekādas pēdas.

Fester saka, ka, ja kāds vēlētos palielināt ražošanu, tā ir dzīvotspējīga alternatīva tablešu iegādei vai augu ekstrakcijai. Ja kāds gribētu sākt 5Gal spaini vai divus benzaldhīda raudzēšanai, pastāvīgi, nekas no aprīkojuma, par ko jūs runājat, nav nepieciešams, un melases/cukra/raugu/BAE izmaksas man nav būtiskas. Lai gan destilācijas/refluksa aparāts utt. būtu jauki un noderīgi, es vēl neesmu tur nonācis.

L-PAC ekstrahēšana ir salīdzinoši vienkārša (saskaņā ar šo izklāstu sommā). Filtrējiet misu un izmantojiet toluola vai ētera skalošanu, lai to izvilktu un iztvaicētu. Es cenšos šo procesu pabeigt līdz efedrai, tāpēc nākamais solis ir metilamīna izmantošana reducēšanai. Ja tas ir darīts un darīts, tad neviens par to īsti nerunā vai, šķiet, daudz ko zina, ko es spēju atrast. Piedodiet, ka meklēju precizējumus un visu uztveru ar sāls graudiņu, neskatoties uz visu elastību un ielas kredītu. Kā jau teicu, jebkurā gadījumā es daudz ko uzzinu, to visu šķirojot. Paldies par jūsu laiku un ieguldījumu. o7
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Tas ir norefedrīns, es to izmēģināju, ieguvu baltu pulveri, kas rūgts kā efedrīns un reaģē kā efedrīns, bet tas ir norefedrīns un to nevar izmantot metamfetamīna ražošanai
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ne administrācija, ne arī kāds cits nav atbildējis man, norādot, ka ķīmisko vielu attēlos beigās nav attēlots ne efedrīns, ne efedrīns vai pseidoefedrīns. Mani arī intriģē, kāds mehānisms pārvērta šo hirālo molekulu par kādu citu ar specifisku 2 hirālo ogļūdeņražu stereo izkārtojumu. Parasti tas prasa hirālu reaģentu vai rada racēmisku produktu. Lūdzu, man jāzina šis burvestības
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lūk, ko es izdomāju, sviesta mandeļu ekstrakta sastāvdaļas: Ūdens, spirts (36%) un rūgto mandeļu eļļa.
Štata un federālie likumi nosaka, ka mandeļu ekstraktā jābūt vismaz 1 % rūgto mandeļu eļļas. Tātad ūdens, vairāk nekā 36 %, jo tas ir uzskaitīts pirmais, 36 % etanola, tas ir vismaz 73 %.
 
Top