Jaunu d-metha ceļu testēšana (man) bez P2P vai P2NP

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tagad, kad man ir zināms laiks starp ražojumiem, es pārbaudīšu šos ceļus bez P2P vai P2NP, ko iepriekš nekad neesmu darījis, jo šie jaunie prekursori nebija pieejami vai es tos nemeklēju:

2-brom-4'-metilpropiofenons->2-brompropiofenons->Efedrons->d-ephedrons->d-sekundārais amīns->d-meths

2-brom-4'-metilpropiofenons->2-bromopropiofenons->2-bromopropiofenons->efedrons->l-efedrons->l-efedrīns->d-meth- mets

2-brom-4'-metilpropiofenons->2-bromopropiofenons->Efedrons->dl-efedrons->dl-efedrīns->d-meth- mets->d- mets->d- mets


Kā redzams, atkarībā no tā, kurš produkts izvēlēts enantiomēra izšķiršanai, var būt dažas variācijas.
Tomēr ir skaidrs, ka, jo ātrāk tas tiks izdarīts, jo mazāk reaģentu tiks izlietots, jo mazāks būs apstrādājamā produkta daudzums.
Ir svarīgi apsvērt šā procesa sarežģītību katram produktam un iespējamo ietekmi uz turpmāko procesu hiralitāti.
Es gaidu dažus pasūtītos reaģentus, lai pabeigtu maršrutus, bet tiem vajadzētu darboties pareizi.
Ja kādam jau ir pieredze ar kādu no tiem, būs apsveicami jebkādi ieteikumi vai padomi.
Paldies.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Šī shēma ir pareiza, pirms kāda laika šo pašu maršrutu saņēmu no poļu draugu avota, ar panākumiem izmantoju šos reaģentus.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Es samaksāju 220 eiro un iesniedzu @btcboss2022 ledus paraugu Ļaujiet drīzumā redzēt rezultātus, var aizņemt līdz 2 mēnešiem (paraugs ir ceļā)
 

Attachments

  • pFwWJgXy31.png
    pFwWJgXy31.png
    27.4 KB · Views: 114
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
propiofenons->2-brompropiofenons->Efedrons->Efedrīns->dl-metāls->d-metāls metāls
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jā, man šķita, ka tas izskatās pareizāk.

Jūs varētu arī veikt nelielu variāciju un veikt PPA un padarīt D amph, ja es atceros, vai 4-mar par thr uzlabotas
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pēc nelieliem izmēģinājumiem šķiet visvieglākais veids:

2-brom-4'-metilpropiofenons->4'-metilefedrons->Efedrons->dl-Efedrīns->dl-Mets->d-Mets.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kā jūs gatavojaties nogriezt 4-metilu no aromātiskā gredzena?

Arī racēmāta izšķiršana būtu labāk veicama uz efedrīna, Tas darbojas daudz labāk nekā tad uz Meth, otrais hirālais centrs dod lielāku pieķeršanos. Es domāju, ka šeit vīnskābe darbosies bez problēmām.
 
View previous replies…

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tātad 4metilmetamfetamīns būtu galaprodukts? tas ir diezgan vāja narkotika, salīdzinot ar metamfetamīnu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Naaa, viņš skaidri saka, ka vēlas d-metu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ak, paldies, es domāju, ka to grūtāk izdarīt efedrīnā atceros, ka kaut kur lasīju, tagad nezinu, kur hahah
Šķiet, ka jūs esat izlasījis manas domas hahaha par 4-metila jautājumu man ir dilemma šajā jautājumā.
Ideja bija oksidatīvā demetilēšana, lai selektīvi oksidētu metilgrupu uz metilēna grupu, bet es būtu tādā pašā situācijā, es domāju, ka nebūs vieglāk ar metilēnu, tāpēc no 3-4 dienas atpakaļ es domāju to noņemt no 2-Bromo-4'-metilpropiofenona, vienkārši sildot to ar NaOH šķīdumu, tāpēc jaunā shēma būtu šāda:

2-brom-4'-metilpropiofenons->2-bromopropiofenons->Efedrons->dl-Efedrīns->l-Efedrīns->l-Efedrīns->d-Metons.

Paldies.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Iegūstiet kādu propiofenonu (Polijā nav problēmu), brominējiet ar NBS 2- pozīcijā (ar tosīnskābi tas esot gandrīz kvantitatīvi), veiciet aizvietošanu ar metilamīnu (pievienojiet niecīgu daudzumu NaI, ja tas ir bitisks) un tad optisko izšķiršanu, kam seko keto grupas reducēšana ar NaBH4 līdz alkoholam. Vai arī vispirms reducēt līdz alc un tad izšķirt? Neatkarīgi no tā, kas darbojas vislabāk,
Viss izmēģināts un viegli un lielākoties ļoti augstas iznākuma reakcijas. Visas vajadzīgās ķimikālijas ir viegli iegūstamas. Izgatavot 4-MMC no 4-metila, tas ir lietderīgāk.
Izšķiršanai ir vajadzīga hirālā skābe, vispirms nāk prātā vīnskābe, bet senos laikos efedrīns bija vispopulārākais hirālās izšķiršanas līdzeklis skābēm. Literatūras meklēšana, KĀ tolaik tās izšķīra lielā stilā, noteikti parādīs dažas mūsdienās viegli pieejamas hirālas skābes. Tā kā tas, kas darbojās vienā veidā, jādarbojas arī otrādi.

veiksmes
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Liels paldies par informāciju atradu propiofenona un broma piegādi, tāpēc darīšu tā, kā jūs sakāt.
Par izšķirtspēju Es izdarīju simtiem no tiem ar d-tartarīnu ar racēmisko met, mdma un pirms dažām dienām es to izdarīju arī ar 4MMC.
Bet tagad es pasūtīju O,O-dibenzoil-2R,3R-vīnskābi, šķiet, visefektīvākā, un es to izmēģināšu ar racēmisko efedrīnu. Es jūs atjaunināšu.
Paldies.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
. 2022 May 13;27(10):3134.
doi: 10.3390/molecules27103134.

Divu farmaceitisko bāzu ar dažādiem vīnskābes atvasinājumu un to nātrija sāļu izmantošanas veidiem optiskā izšķirtspēja: Rakēmiskā efedrīna un hloramfenikola bāze


Lūk, šeit jūs varat! Raksts ir brīvi pieejams pub-med šeit:
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Es samaksāju 220 eiro un iesniedzu @btcboss2022 ledus paraugu Ļaujiet drīzumā redzēt rezultātus, var aizņemt līdz 2 mēnešiem (paraugs ir ceļā)
 

Attachments

  • 8ZeSEnk6hr.png
    8ZeSEnk6hr.png
    27.4 KB · Views: 99

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Un, ja jums ir pareizais metikationa stereoizomērs, vajadzētu būt iespējai veikt reducēšanu līdz d-metamfetamīnam tieši, pirms tam nesagatavojot (pseido)efedrīnu. Tam arī vajadzētu uzlabot kopējo iznākumu.

Tomēr, manuprāt, vislabākais veids būtu BMK -> P2P - reduktīvā aminācija ar (S)-(-)-α-metilbenzilamīnu un NaBH4 -> d-N-benzilamfetamīns -> debenzilēšana un monometilēšana vienā katlā ar Pd/C un paraformaldehīdu, ko veic kā CTH tipa reakciju ar formāta sāļiem kā ūdeņraža donoriem -> d-metamfetamīns.
Trūkums ir Pd/C augstās izmaksas, bet tas tomēr ir tā vērts, ņemot vērā produkta vērtību.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tiešā veidā?
Kamēr es zinu, vajadzētu būt šādi:
Propiofenons->2-brompropiofenons->Efedrons->d-efedrons->d-ekspedicionālaisamīns->d-mets.
Vai ne?
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Propiofenons->2-brompropiofenons->Efedrons->d-efedrons->d- mets
efedrons ir metkations, un es uzskatu, ka to var tieši reducēt uz metamfetamīnu. Tas nozīmē, ka vienu reizi reducējat līdz efedrīnam un tad reducējat vēlreiz? Es to apskatīšu, bet esmu pārliecināts, ka to varētu izdarīt ar bērzu (litiju vai nātrija metālu šķidrā amonjakā). Kādu reducēšanas sistēmu jūs domājāt efedrīna reducēšanai?

Kāpēc jūs rakstījāt sekundārais amīns, nevis efedrīns? Gan metikations, gan efedrīns, gan metamfetamīns visi ir sekundārie amīni, jo tiem ir metilgrupa uz amīna.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Labi, paskatījās, un nav problēmu, H3PO2/H3PO3/sarkanais fosfors + jods reducē karbonilus līdz ogļūdeņradim, teiksim, ka tiks noņemts =O no metakationa. Tā kā tā ir dubulta reducēšana, fosfora savienojuma un joda daudzums būs jāpielāgo, bet tas ir viss.

Un btw. pat H3PO4 kopā ar NaI vai KI darbojas, lai gan ar samazinātu iznākumu.

H3PO3/I vai H3PO2/I ir labākais veids, RP/I ir diezgan vardarbīgs, bet H3PO4/NaI vai KI ir ar zemākiem iznākumiem.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Agrāk es domāju, ka reduktīvā aminācijā ar nabh4 un metilamīnu no metkatinona varētu iegūt N-metilamfetamīnu.
Teorētiski reaģējot ar metilamīnu, metkatinona ketona grupa tiek aminēta, ieviešot N-metilgrupu, kas nepieciešama N-metilamfetamīnam.
Reducējošā viela nabh4 veicina ketona reducēšanu līdz sekundārajam aminam.
Taču šajā procesā iegūtais sekundārais amīns nav tieši N-metilmetamfetamīns, bet gan N-metil-2-amino-propān-1-ons.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Es tikko sapratu, ka efedronam ir tendence uz ketoenola tautomēriju un, iespējams, tas šķīdumā racemizējas. Tas izklausās slikti, bet patiesībā jūs, iespējams, šeit esat pieķēries kaut kam patiešām veiklam. Tā kā jūs joprojām varat panākt, ka d-izomērs kristalizējas no šķīduma, jo, ja tas nav izšķīdināts, racēmizācija nenotiks. Un, kad d-izomērs ir izkristalizējies, jūs varat izmantot Viedmas nogatavināšanu vai līdzīgu metodi, un galarezultātā iegūsiet 100 % d-eferona sāli.

Un šo sāli pa porcijām varat iemest tieši H3PO3/I reakcijā, kur tā uzreiz reducējas līdz d-metam bez laika racēmizācijai, un to palīdzēs novērst arī stipri skābie apstākļi. Tas nozīmē, ka, atdalot d-, jūs nezaudēsiet nevienu produktu, viss tiks pārvērsts d-.

Un nē, tas nedarbojas metamfetamīnam vai amfetamīnam, tas darbojas tikai tādiem savienojumiem, kas racemizējas paši vai ko var racemizēties, pievienojot šķīdumam kādu vielu (īpaši spēcīgu bāzi vai tml.).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tātad tādā gadījumā, lai d-ephedrons būtu cietā daļā, man ir jāizmanto l-tartarīns, un es domāju, ka tā bija pārrakstīšanās kļūda, bet būtu H3PO2/I reducēšana.
Liels paldies par palīdzību.
 
Top