Vienkāršākā metamfetamīna sintēze no amfetamīna

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Es nezinu, kas ir noticis nepareizi, bet es zaudēju gandrīz 20 g tīra amfetamīna, es mēģināju to neitralizēt ar NaOH un ekstrahēt ar petrolēteri, iztvaicējot nekas nepaliek, mēģināju vēlreiz ar DCM, iztvaicējot atkal nekas nepaliek, puiši, vai kāds ir izmēģinājis šo metodi, ja kāds gatavojas mēģināt, izmantojiet nelielu daudzumu...
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20 grami ir daudz, es domāju, ka jums vajag vairāk prakses, bet doint zaudēt vēl 20 gramu mate, jūs varat sākt 1 gramu skala
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Es mēģināju ar to 4-5 reizes, tāpēc es zaudēju kopā 20 gm.
 

Wael

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3

Es nesaprotu 6. soli skābes bāzes ekstrakcijā. Mums ir jāpadara šķīdums sārmains un jāekstrahē, bet vispirms jāpievieno skābe. Kāpēc man ir jālūdz ekspertam izskaidrot šo soli?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, lūdzu, lietojiet Eng valodu publiskajā amatā.
Lai iegūtu metamfetamīnu.
 

Wael

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Atvainojiet, kungs, vai es kļūdos, publicējot šo ziņojumu? Es negribēju kaitināt, bet es gribēju dalīties savā balsī ar ekspertu, lai saprastu šīs sintēzes izvilkšanas jēgu.
 

Raxd

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vai to pašu principu var izmantot MDMA no MDA brīvās bāzes ? Ja formaldehīda šķīdums ir ūdens bāzes šķīdums,vai tas varētu būt problēma ? Un, ja tā, tad, pievienojot vairāk bezūdens EtOH, tiktu atrisināts ūdens satura nelīdzsvarotības jautājums?
 

Wael

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Labdien, es domāju, ka ūdens neietekmē reakciju. Svarīgi, lai formaldehīds būtu augstas tīrības pakāpes un tā koncentrācija būtu 40% vai 37%.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ar amalgamas aizstāšanu ar LAH, Erowid lapā, kas ir saistīta ar šo pavedienu. Tehnoloģija Nr. 3, manuprāt, ir Šulgina, kurā, izmantojot skudrskābi un LAH THF, no MDA uz MDMA.
Vai D-amf var izmantot MDA vietā, lai iegūtu D-metu, izmantojot skudrskābes procedūru?
 

oneimone

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2023
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Raney niķeli var izmantot al/hg amalgamas vietā? vienmēr problēma ar dzīvsudraba sūdīšanu
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Vai būtu iespējams arī metilēt imīnu, kas veidojas no p2p un amonjaka, ar ch3cl, lai iegūtu metamfetamīnu?.
C8LRl0bMiZ
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
View previous replies…

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Kurš imīns nepastāv, 1. vai 2., jo es lasīju par reduktīvo amināciju/alkilēšanu erowid un tur parādīja šos imīnus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es stāstīju par pirmo. Šis temats par citu sintēzi. Izveidojiet jaunu tēmu, ja vēlaties apspriest šo jautājumu.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
ja jūs nevarat metilēt imīnu, es domāju, ka tas ir bezvērtīgs
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Vai to pašu principu var izmantot 6MAPB/5MAPB no 6APB/5APB ?
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
@G.Patton Uzskatu, ka viens no šajā sintēzē (un no oriģinālā rodija raksta) ievilktajiem starpproduktiem ir nepareizs.

(3), amfetamīna-formaldehīda imīna starpprodukta attēlojumam piemīt tāda pati struktūra kā citur redzamajam fenilacetona-metilamīna imīnam.

man tas nešķiet pareizi divu iemeslu dēļ: pirmkārt, zīmējot standarta mehānismu imīna veidošanai uz substrāta, rodas imīns, kurā dubultsaite ir starp N un metamfetamīna iespējamo metilgrupu, nevis starp N un alfa oglekli, kā tas ir uzskaitītajā struktūrā. un padomājiet par to: dubultā saite rodas, kad amīna vientuļais pāris atdalās no formaldehīda skābekļa kā atstājošās grupas, kas veidojas uz formaldehīda skābekļa, un tam ir jānotiek formaldehīda (iespējamās metilgrupas) pusē.

Otrkārt, sintēze ir aprakstīta kā stereospecifiska, pamatojoties uz izejas substrātu. tas ir, reducējot d-amph, tiks iegūts d-meth, un tas pats attiecas uz l-izomēru. struktūrai, kā parādīts (3), nepiemīt hirālie centri, un tās reducēšana ir līdzvērtīga fenilacetona standarta reduktīvai aminācijai, kuras rezultātā rodas racēmisks produkts. manis piedāvātajai starpprodukta struktūrai piemīt hirāls centrs, kas būtu tāds pats kā izejas materiālam un tādējādi atbilstu novērotajai reakcijas stereospecifitātei.

ja es esmu rīkojies pareizi, tas atrisinātu iepriekš šajā tēmā minētos jautājumus par reakcijas stereospecifiskumu. ja es esmu kaut kur kļūdījies, atvainojos, bet man bija interesanti, kāpēc nehirālās (3) reducēšanas rezultātā, ja izmanto nehirālu izejvielu amfetamīnu, veidojas nerakēmisks produktu maisījums.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. pirmkārt, a ogleklim ir lielāks elektronu blīvums nekā metilogleklim. Tipisks mehānisms noved pie šāda starpprodukta (paslēpts zem Breaking Bad ūdenszīmes, sry):
MEbZ1GwD3P

Otrkārt, vai jums ir kādi ticami dati par šīs sintēzes stereo specifisko rezultātu?
 
View previous replies…

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Kā jūs teicāt, es nevaru saskatīt mehānisma galaproduktu, jo attēlā redzams logotips, bet no mehānisma diagrammas izskatās, ka dubultsaite veidojas starp N un oglekli C1. Ja mans minējums par attēlu ir pareizs, tad jūsu dotais attēls apstiprina manu hipotēzi, ka reakcijā starp amfetamīnu un formaldehīdu imīna starpproduktam ir dubultā saite starp N un metila oglekli, nevis starp N un alfa oglekli.

Ja jūsu sniegtajā mehānisma attēlā zem aizsedzošā logotipa ir redzams kaut kas cits, lūdzu, atsūtiet saiti, kur es varu redzēt shēmu bez logotipa, jo es gribētu to redzēt, tomēr šķiet, ka tā apstiprina to, ko es teicu iepriekš.

Tomēr mana mehānikas izpratne nav visaugstākā līmeņa, un tai noteikti trūkst zināšanu. Vai jums ir kāds priekšstats par to, kā iepriekšminētajā mehānismā var rasties dubultsaite starp N un alfa oglekli, ņemot vērā, ka O, kas veido H2O atstājošo grupu, ir pievienots formaldehīda C1 ogleklim no mehānisma diagrammas?

Kas attiecas uz "ticamiem datiem" par stereospecifiskumu, man nav citu datu, kā vien tas, ka oriģinālajā Rodija rakstā apgalvots, ka sintēze ir stereospecifiska, kā jau kāds cits dalībnieks minēja sākumā šajā tēmā 1. atbildes lapā, šeit: https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/amphetamine.methylation.html.

Iepriekš minētajā rakstā teikts, ka, veidojot imīnu ar d-amfetamīnu un reducējot, iegūst d-amfetamīnu. Ņemot vērā, ka pašlaik parādītā struktūra (3) ir identiska fenilacetona-metilamīna imīnam, kuru reducējot iegūst racēmisku produktu, ir skaidrs, ka vienam no šiem diviem ir jābūt nepareizam, vai ne?

Vai nu amfetamīna-formaldehīda imīns atšķiras no fenilacetona-metilamīna imīna, vai arī reakcija nav stereospecifiska, kā norādīts Rhodium avotā.

Iespējams, kāds, kam ir pietiekami resursi, varētu pārbaudīt reakciju ar dažādiem amfetamīna optiskajiem maisījumiem un ziņot par to, tomēr es nevaru savākt šos datus.

Paldies par atbildēm.
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Diemžēl no attēla joprojām nesaprotu, kā amfetamīna un formaldehīda reakcijas rezultātā rodas struktūra (3). Jūsu attēlā redzams metilamīns, kas uzbrūk acetonam, kas ir daudz analogāks fenilacetona-metilamīna imīna veidošanai nekā, manuprāt, amfetamīna-formaldehīda imīna veidošanai, lai gan tajos tiek izmantots tas pats mehānisms. Es nesaprotu, kā mūsu gadījumā dubultsaite veidojas ar C2, ja tai jāveidojas ar C1, lai izvadītu H2O atstājošo grupu, kas ir savienota ar C1 (formaldehīda oglekli, kas kļūst par metilgrupas oglekli).

Aicinu jūs uzzīmēt visus imīna veidošanās mehānismus gan no fenilacetona-metilamīna, gan no amfetamīna-formaldehīda, lai salīdzinātu un pārliecinātos. Iespējams, es pieļauju elementāru kļūdu, bet, kad es to daru, man uz papīra parādās divi dažādi produkti. Lai šie produkti būtu identiski, pēc H2O atstājošās grupas zuduma ir jābūt kādam solim, kurā N dubultsaite pāriet no C2 uz alfa oglekli, kas nav attēlots standarta imīna veidošanās mehānismā, bet varbūt tas ir tas solis, ko es izlaižu.

Es ceru, ka jūs vismaz piekrītat, ka vai nu dotā imīna (3) struktūra ir nepareiza, vai arī sintēze nav stereoselektīva.
 

NexusPrime

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Rodijs ir kļūda, tur nav dubultās saites, skat. piemēru ar benzaldehīdu tālāk tekstā
 
Top