Video instrukcijas.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, Heizenbergs
Es cienu un novērtēju to, ko jūs darāt. Man ir daži jautājumi, uz kuriem, cerams, jūs varētu man palīdzēt ar atbildēm.

Mani jautājumi ir Ŕādi
1. Vai mets, kas nav atrisināts, kristalizēsies
2. Vai neŔķīstoŔā metamfetamÄ«na kristāli smēķējot niez vai aizrÄ«vo kaklu?

Draugs dabÅ«ja kādu metamfetamÄ«na eļļu nezinu, kur viņŔ to dabÅ«ja, zinu, ka tā nav sintezēta ar pseidoefedrÄ«nu. Es nezinu, vai tika veikta izŔķirÅ”ana, bet es zinu, ka izkristalizējies mets smēķējot sāpina/dusina kaklu.

Vai ir kaut kas, ko es varu darÄ«t, lai apturētu niezi/dusmu. Esmu mazgājis kristālus ar acetonu un veicis arÄ« skābes/bāzes ekstrakciju, bet tas joprojām nenovērÅ” niezi/dusmu smÄ“Ä·Ä“Å”anas laikā.

Es būŔu pateicīgs par palīdzību
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Video patieŔām ir kaut kas tāds, kas BB forumu padara daudz inovatÄ«vāku salÄ«dzinājumā ar iepriekÅ” pastāvējuÅ”ajiem forumiem. Agrāk mēs uzskatÄ«jām zemas izŔķirtspējas attēlus par kaut ko forÅ”u. Tad parādÄ«jās BB videoklipi, un tie ne tikai bija cita formāta, bet tiem netrÅ«ka arÄ« kvalitātes ziņā.

Skaidrs, ka pirms videoklipu filmÄ“Å”anas tika veikta stohimetrijas optimizācija. GodÄ«gi sakot, es esmu pārsteigts, ka forums vēl joprojām pastāv lÄ«dz Å”ai dienai. Komanda acÄ«mredzami par to ļoti rÅ«pējas.

UzjautrinoÅ”i, kā YouTube sāka dzēst videoklipus, tāpēc jÅ«s pārgājāt uz Ä«sformāta videoklipiem, atsaucoties uz faktisko forumu šŸ˜†. SmieklÄ«gākais ir virsraksti, kurus burtiski varētu meklēt tikai cilvēki, kas zina, ko viņi meklē :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Atklāti sakot, esmu pārsteigts, ka youtube bija nepiecieÅ”ams tik ilgs laiks, lai to izdarÄ«tu. Domāju, ka nodroÅ”ināt, lai viss viņu saturs atbilstu oficiālajai valdÄ«bas apstiprinātajai domai, prasa daudz darba.

Tomēr, ja runājam nopietni, manuprāt, tas ir interesants lēmums. Ir citi ar video par narkotiku, sprāgstvielu un citu lietu izgatavoÅ”anu, bet tie, kurus esmu redzējis, skaidro, kā kaut ko darÄ«t, viņi to faktiski nedara. Tas ir lÄ«dzÄ«gi kā Monty Python "kā darÄ«t suņu stilu"; tev ir atļauts to skaidrot televÄ«zijā, bet tev nav atļauts to rādÄ«t televÄ«zijā.

Kā ir ar ziņu publicÄ“Å”anu Rumble? Viņi sevi reklamē kā alternatÄ«vu youtube cenzÅ«rai.
 
View previous repliesā€¦

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
SmieklÄ«gi, ka es nopirku Uncle Fester grāmatu no kāda puiÅ”a no Etsy, viņŔ man norādÄ«ja uz vienu no videoklipiem YouTube, un tā es atradu BBGate. (Tā bija mÄ«lestÄ«ba no pirmā acu uzmetiena šŸ’•)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jauki atklāt Ŕādu pārsteidzoŔu forumu!
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Es gribētu redzēt 4 ACO DMT, DMT un MDMA/MDA no PMK etilglikamÄ«da. MDA un MDMA sintēzes ir ļoti izglÄ«tojoÅ”as iesācējiem, jo Ä«paÅ”i, ja jÅ«s izskaidrojat *atŔķirÄ«gos ceļus*--- Redukcijas aminācija, caur strirēnu, caur oksÄ«mu, augstspiediena, elektroÄ·Ä«miskais. Ak... te ir labs ceļŔ: mikroviļņu krāsns Ä·Ä«mijas asistēta (mazāk laika un Ŕķīdinātāju). Ir miljons veidu, kā izcept kÅ«ku.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk glikācijas
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
mums ir pieejams video par BMK glicidāta sintēzi. PMK tiek izgatavots līdzīgi no piperonāla kā prekursora
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Vai būtu interesanti uzzināt, cik ārpusbiržas varētu būt benzilpiperazīna sintēze?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Vau... priecājos to dzirdēt
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
285
Reaction score
82
Points
28
MDA forma helional
2c-b forma 2c-h
 
Top