Video instrukcijas.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! noteikti labā ol rp / i / e .. un viss (acīmredzot!) pārējais.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Noteikti šis!!!! kā arī RP sagatavošana no sērkociņu grāmatiņām, jo tieši no turienes to iegūtu lielākā daļa slepeno ķīmiķu, un tas ir visekonomiskākais veids, kā iegūt tīrus I2 krišrus. kas, manuprāt, noved mani pie mana nektā ieteikuma, ko kāds cits jau ierosināja : prekursoru sintēze, izmantojot ceļu, kas ir vistuvāk tam, uz ko būtu spējīgs vidējais mājas ķīmiķis.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Domāju, ka daudziem noderētu DOM (STP), DMT (no triptamīna) vai DXM sintēze.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Nē, PMK un BMK etilglicidāts vai jaunāki šeit būtu noderīgi daudziem lietotājiem, tāpēc daudzi cilvēki, kuriem ir problēmas ar to konvertēšanu, un tiktu atrisināta arī visa pretrunīgā informācija šajos pavedienos.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B no nitrostirēna, izmantojot NaBH4 un Cu vai Al un Cu katalizatorus
2C-E
Dmt no triptamīna vai triptathola
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Un, protams, MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK etilglicidāts! Tas tas ir jebkurš organisks savienojums, ir taukskābes. Šī prasība augstas kušanas temperatūras stadijā, lai saglabātu šo taukskābes šķidrā formulā. Tas ir pētījums par farmaceitisko produktu, tas ir vislabākās kvalitātes pēc tam, kad tas ir gatavs produkts. Lūdzu, pārtrauciet publicēt bezjēdzīgas reklāmas vai jautājumus. Ja jūs neesat BioTech vai doktora grāds nozares pētījumā. Nekā jūs varētu būt no veiksmes, mēģinot padarīt MDMA, lai attīrītu uz citu posmu, kā kristalizēt jums būtu zaudēt uz ražas, kā arī.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Labdien, mister profesors,

nesaprotiet mani nepareizi, bet tik uzpūtīga ziņa, ka es nevaru atturēties atbildēt. Tātad jūs apgalvojat, ka tikai labi izglītoti ar universālo grādu subjekti ir privileģēti mēģināt sintezēt mdma.?

Es ceru, ka es esmu sapratis jūs nepareizi un ka es esmu tikai impulsīvs dīkdienis, kurš nav desirve pat mēģināt un sākt eksperimentēt un būtu laimīgs, ka varu tērēt savu nopelnīto naudu, par kuru es piegādāju smagu darbu.
Ja nē .. es gribētu teikt ...

Kas tu, kurva, domā, ka esi? Un ko tu, kurva, esi saražojis, mans draugs ? Tas ir labākais, ko tu vari izdarīt? Un tik laimīgs, ka jūtat vajadzību garām savu sūro vielu un stāstīt pasaulei, kā tas darbojas un kas ko var darīt un kas ne?
Es domāju, ka tev pilnīgi nav ne jausmas, kāda ir visa ideja aiz šādas platformas ... tas ir tāpēc, ka tu visu savu dzīvi pavadi savā istabā, mācoties, staigājot rindā un dzīvo briesmīgu liekulīgu dzīvi.

Mans draugs, pirms 3 mēnešiem es zināju tikai h20 P un Au... tagad es esmu pilnīgi pārliecināts, ka esmu atradis tiešu ceļu no glicidāta uz mdma stikla kristālu. Droši vien, kā visi cilvēki ar kaut kādām pamatzināšanām, tu man neticēsi. Tas ir labi, jo man ir vienalga.
Jautrība, ko es saņemu no tādiem idiotiem kā jūs, ir daudz vairāk vērta nekā viegla nauda vai apgalvojums, ka esmu jaunais visvarenais mdma sintezators...

atkal es ceru, ka esmu pārāk impulsīvs, bet kaut kā man šķiet, ka ne...

es ceru, ka jūs jutīsieties labi, kad sāksiet džerkstēt, kad skatīsieties uz sevi spogulī 🪞

riebīgs 🤢 domāšanas veids jums ir bleh

rūpējieties par sevi.
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kas, lūk, ir? Man šķiet, ka tu esi apmaldījies, puisītāj. Universitātes bibliotēka atrodas blakus. Ej studē savu doktorantūras sūdus un klusē. Atceries, ka tā ir bibliotēka... Bibliotēkā nerunā.

Nē, bet nopietni, ja tu esi gudrāks par mums visiem šeit, kāpēc tu pats to nedari? Kāpēc jūs vispār lasījāt šos ziņojumus, ja jūs varat to izdarīt pilnīgi labi pats?

Ļaujiet man atklāt jums noslēpumu par ķīmiju. Patiesībā runa nav tik daudz par grāmatām, ko tu lasi, cik par praktisko pieredzi, kas tev ir laboratorijā. Tas, ka tu izlasi par kādu procedūru, nepadara tevi spējīgu to izpildīt reālā vidē. Es noliedzu šo muļķību. Kāds slepens ķīmiķis, kurš finansē savu laboratoriju, var zināt ķīmiju daudz labāk tā vienkāršā iemesla dēļ, ka ir veicis daudz vairāk procedūru, kas aktīvi palīdz apgūt zināšanas, nekā ķīmijas studenti, kuri tik tikko ienāk reālā laboratorijā (runāju no pieredzes).

Mani kaitina nevis tas, ka jūs nosaucat par sliktu produktu, bet gan tas, ka jūs nosaucat cilvēkus par to, ka viņi nav studējuši ķīmiju. Jūs taču zināt, ka ķīmija ir dabas zinātne. Par ķīmiķi var kļūt jebkurš, ja viņš izprot likumus un pareizi tos piemēro praksē.

Es nesaku jūsu mātei, ka viņai nevar būt bērni, jo viņa nav pietiekami gudra, lai to darītu "pareizi".

Vislabākais ir tas, ka es pat neesmu "izkritušais" kā uz ego balstīts indivīds, kā tu to nosauktu, tomēr joprojām tu, spēlējot varoņa karti, man kaut kādu iemeslu dēļ izklausās super augstprātīgi... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Es, iespējams, esmu pēdējais, kurš pamanīja, ka phd patiesībā ir lietotājvārds.

Slepenā ķīmija ir kā sarkanā inženierija. Viņiem viss ir jādara pašiem, lai viņi saprastu, kā lietas darbojas. Viņiem ir padziļināta izpratne par aprīkojumu un satraucoša ticība pārtaisītiem virtuves piederumiem, skavām un līmlentei. Lielākā daļa prekursoru, kas viņiem nepieciešami, ir tikpat nelegāli kā viņu galaprodukti, tāpēc viņiem pašiem jāsintezē reaģenti no legāli pieejamajiem. Lai to izdarītu, ir nepieciešama dziļa izpratne par to, kā manipulēt ar organiskajām struktūrām, un daudz radošuma viņu metodēs.

Tā ir kā atšķirība starp bioloģijas profesora darbu universitātē vai pētnieka darbu teltī Amazones lietus mežu vidū.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Un ar jūsu stāstu par glicidātu... nejauši mans piegādātājs man nosūtīja pmk, nevis bmk paraugu... tas bija pirms 3 mēnešiem, tāpēc es sāku visu šo piedzīvojumu darīt no nulles!
Vaks ļoti ātri kļūst ciets, salīdzinot ar bmk glicidātu, kas paliek šķidrs... 1. reizi es izmantoju elektrisko metāla griezēju, lai izķidātu iepakojumu un atdalītu vasku... Ja jūs saglabāsiet mieru, kas man ir grūti, ideja nāks. Tāpēc vienkārši ielieciet pudelīti karstā ūdenī vai mikroviļņu krāsnī, pirms sākat gatavot ēdienu, un tas ir nepieciešams šķidrā veidā..

Liels paldies.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Pašlaik mēs rediģējam video par fenilacetona iegūšanu no BMK glicidāta.

Laboratorijā mēs izstrādājam optimālus fenilacetona reducēšanas variantus, labākais veids tiks nofilmēts videoklipam.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Būtu lieliski, ja tiktu sniegts video par P2P sintēzi no benzaldehīda.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Video patiešām ir kaut kas tāds, kas BB forumu padara daudz inovatīvāku salīdzinājumā ar iepriekš pastāvējušajiem forumiem. Agrāk mēs uzskatījām zemas izšķirtspējas attēlus par kaut ko foršu. Tad parādījās BB videoklipi, un tie ne tikai bija cita formāta, bet tiem netrūka arī kvalitātes ziņā.

Skaidrs, ka pirms videoklipu filmēšanas tika veikta stohimetrijas optimizācija. Godīgi sakot, es esmu pārsteigts, ka forums vēl joprojām pastāv līdz šai dienai. Komanda acīmredzami par to ļoti rūpējas.

Uzjautrinoši, kā YouTube sāka dzēst videoklipus, tāpēc jūs pārgājāt uz īsformāta videoklipiem, atsaucoties uz faktisko forumu 😆. Smieklīgākais ir virsraksti, kurus burtiski varētu meklēt tikai cilvēki, kas zina, ko viņi meklē :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Atklāti sakot, esmu pārsteigts, ka youtube bija nepieciešams tik ilgs laiks, lai to izdarītu. Domāju, ka nodrošināt, lai viss viņu saturs atbilstu oficiālajai valdības apstiprinātajai domai, prasa daudz darba.

Tomēr, ja runājam nopietni, manuprāt, tas ir interesants lēmums. Ir citi ar video par narkotiku, sprāgstvielu un citu lietu izgatavošanu, bet tie, kurus esmu redzējis, skaidro, kā kaut ko darīt, viņi to faktiski nedara. Tas ir līdzīgi kā Monty Python "kā darīt suņu stilu"; tev ir atļauts to skaidrot televīzijā, bet tev nav atļauts to rādīt televīzijā.

Kā ir ar ziņu publicēšanu Rumble? Viņi sevi reklamē kā alternatīvu youtube cenzūrai.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mums ir kanāli visās alternatīvajās video hostinga vietnēs. Bet es neesmu dzirdējis par rumble, darīsim to.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Smieklīgi, ka es nopirku Uncle Fester grāmatu no kāda puiša no Etsy, viņš man norādīja uz vienu no videoklipiem YouTube, un tā es atradu BBGate. (Tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena 💕)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Profesors ... hahaha ...
 
Last edited:
Top