Video instrukcijas.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Laba metode, apsveicam. Kāpēc jūs neizvēlējāties amfetamīna iegūšanas metodi, izmantojot 1-fenil-2-nitropēnu > 1-fenil-2-nitropropānu > ZINC + sālsskābi?
Apjomi ir lielāki, un temperatūra ir stabilāka.
Galaprodukta iznākums ir daudz lielāks

NaBH4 patēriņš propāna veidošanās laikā 0-5 grādu temperatūrā ir daudz mazāks, un gala propāna iznākums ir lielāks.

Vai jūs domājat, ka ar to pietiek, lai iegūtu amfetamīna bāzi izopropanolā bez papildu frakcionētās destilācijas?
Vai jūs domājat, ka galaprodukts nesatur borātus?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
vai tā ir tieši tā?


5000 ml kolbas ar trīs kakliņiem un plakanu dibenu. ievietotas ledus vannā un novietotas uz magnētiskā maisītāja. Uzstādām ar tekošu ūdeni dzesētu atgaisošu kondensatoru, pilinātāju ar spiediena kompensatoru un termometru.


Kolbā ievieto 70 g NaBH4, kas izšķīdināts 300 ml ūdens un 700 ml IPA maisījumā.
Iepilinām 108 g P2NP šķīdumu 200 ml. IPA caur piltuvi ar tādu ātrumu, lai reakcijas maisījuma temperatūra nepaaugstinātos virs 5 grādiem.

Pēc tam, kad kolbā ir pievienots viss propēns, kolbā izveidojusies balta putra ar nešķīstošiem borātiem, maisījumu atdzesējam līdz 0 grādiem un lēnām pievienojam 300 ml. atdzesētas 85 % etiķskābes, saglabājot temperatūru kolbā ne augstāku par 3 grādiem. Kad pievienota visa etiķskābe, borātiem vajadzētu izšķīst, un šķīdumam vajadzētu iegūt dzeltenīgi bēša nokrāsu.

Kolbā ieberam vienu porciju 270 g cinka putekļu un caur piltuvi ielejam 800 ml. 38% sālsskābes apmēram 50-60 ml minūtes laikā. Tad maisījumu atstājam maisīt 2 stundas.
Nogulsnes papildus filtrē, mazgājot tās uz filtra ar 2-3 porcijām IPA, pa 20-30 ml katrā. filtrātam jābūt pilnīgi caurspīdīgam. Ja ir kādi svešķermeņi, cietas daļiņas, filtrē vēlreiz.

Filtrātam pievieno atdzesētu 50 % NaOH ūdens šķīdumu, līdz virspusē parādās dzeltenīgas eļļas slānis, ko atdalīs, un ūdens slāni mazgā 3-4 reizes ar 100 ml. IPS. Sajauc atdalīto eļļas un spirta ekstraktu, pievieno 50 g smalki samalta nātrija sulfāta, maisījumu atdzesē zem 0 °C un šajā temperatūrā tur 2-3 stundas. Tad maisījumu filtrē, nogulsnes uz filtra 1-2 reizes mazgā ar 50 ml bezūdens IPS.
Filtrātam pievieno 200 ml bezūdens acetona, maisījumu uzstāda uz maisītāja un pa pilieniem pievieno 96 % sērskābi, līdz maisījuma skābums sasniedz 5,5 - 6 %. Jau pievienošanas laikā veidojas nogulsnes, maisījumu nepieciešams maisīt visā tilpumā. Ja maisīšana ir apgrūtināta, var pievienot nedaudz bezūdens acetona.

Pēc vajadzīgā skābuma sasniegšanas nogulsnes filtrē, mazgā uz filtra ar nelielu acetona daudzumu, līdz tās ir pilnīgi baltas, un žāvē gaisā (vai baterijās) līdz konstantam svaram. Iegūstam 100 + -10 g d,l-amfetamīna sulfāta.

Ja nepieciešams, no filtrāta var destilēt šķīdinātājus, nogulsnes var izšķīdināt 30-50 ml bezūdens acetona un iegūt vēl 5-15 g vielas. Tomēr šie atlikumi ir diezgan netīri, un, lai tos izskalotu caur filtru, būs vajadzīgs ilgs laiks, un, lai iegūtu tādu pašu tīrību kā sākotnējam produktam, var būt nepieciešama pārkristalizācija no etanola un ūdens sistēmas.
 

Attachments

  • JwzPysoRh3.jpeg
    JwzPysoRh3.jpeg
    50.5 KB · Views: 356

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jā, +- šī metode. Galvenais uzdevums propāna veidošanā ar lielu iznākumu.
Cinka maisīšanai izmanto arī augšējo maisītāju.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Man personīgi ļoti patiktu fenobarbitāla sintēzes video. Es to pat pieprasīju šajā forumā kādā tēmā, norādot dažas savas detaļas un neveiksmes.

Tad jautrs (ko neviens ar veselo saprātu nepamēģinātu....) būtu 2,6-diizopropilfenols (pazīstams arī kā propofols). Tā ir salīdzinoši vienkārša procedūra:
  1. H2SO4 reaģē ar fenolu, lai pievienotu sulfātgrupu 4 vietā (kā aizsardzības grupu).
  2. Reaģē ar IPA, lai pievienotu divas izopropilgrupas 2. un 6. vietā.
  3. Reaģē ar NaOH, lai atdalītu sulfonāta grupu 4. vietā, tādējādi iegūstot propofolu.
Sīkāku informāciju par sintēzi var atrast šeit.

Daži iemesli, kāpēc, manuprāt, ir vērts par to uzņemt video:
  1. To ir ļoti grūti lietot pašam, tas ir jāievada ar lidokaīnu, jo injekcijas vietā tas velnišķīgi dzelo, un tas nešķīst ūdenī, tāpēc tas jāemulģē ar sojas pupiņu ekstraktu.
  2. Tas ir pilnīgi likumīgi. Tā nav iekļauta nevienā no DEA uzskaitīto narkotisko vielu sarakstos.
  3. Lai gan pēc pagatavošanas neviens to nemēģinātu, manuprāt, ir glīti, ka manā zāļu kolekcijā ir tik plaši izmantota dzīvību glābjoša viela. :)
Bet es cerētu, ka vispirms jūs izveidosiet video par fenobarbitālu (vai citu barbiturātu)! Tas ir tas, ar kuru man patiešām ir grūtības :-(
Vai ziedojums palīdzētu paātrināt fenobarbitāla sintēzes video? :-D lol Ja jā, tad rakstiet man.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Domāju, ka daudziem cilvēkiem būtu interese par videoierakstu;
Metamfetamīna enantiomēru izšķiršana, izmantojot D-vīnskābi vai ko tamlīdzīgu. Es nevaru iedomāties, ka nevarētu veikt šo papildu attālumu, lai pievienotu par 50 % lielāku iedarbību.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Kad es varu saņemt video par P2P sintēzi no benzaldehīda
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Lielisks saturs kā vienmēr.

Tas man patiešām palīdzēja daudz labāk izprast amf. frībāzes sintēzes pēdējos posmus, izmantojot P2NP un NABH4.

Ar nepacietību gaidu vairāk satura no jums puiši
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, Heizenbergs
Es cienu un novērtēju to, ko jūs darāt. Man ir daži jautājumi, uz kuriem, cerams, jūs varētu man palīdzēt ar atbildēm.

Mani jautājumi ir šādi
1. Vai mets, kas nav atrisināts, kristalizēsies
2. Vai nešķīstošā metamfetamīna kristāli smēķējot niez vai aizrīvo kaklu?

Draugs dabūja kādu metamfetamīna eļļu nezinu, kur viņš to dabūja, zinu, ka tā nav sintezēta ar pseidoefedrīnu. Es nezinu, vai tika veikta izšķiršana, bet es zinu, ka izkristalizējies mets smēķējot sāpina/dusina kaklu.

Vai ir kaut kas, ko es varu darīt, lai apturētu niezi/dusmu. Esmu mazgājis kristālus ar acetonu un veicis arī skābes/bāzes ekstrakciju, bet tas joprojām nenovērš niezi/dusmu smēķēšanas laikā.

Es būšu pateicīgs par palīdzību
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jauks video.

Vai būs video

N-formilamfetamīna hidrolīze no BMK-P2P

N-formilamfetamīna hidrolīze ar NaOH metodi

Es domāju, ka daudziem cilvēkiem tas būs noderīgs, jo daudzi cilvēki izmanto BMK-P2P un tā kā tur ir video par to, kā sintezēt BMK.

/Pateicība
 

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Video par p2p uz meth
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
MDA forma helional
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
MA no fenilefrīna. Paceltu dažas uzacis.
 

Tames1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Video instrukcijas ir populārs saziņas veids, ko izmanto, lai demonstrētu, kā izpildīt kādu uzdevumu vai veikt konkrētu darbību. Tās nodrošina skatītājiem vizuālu un audiālu pieredzi, atvieglojot sekošanu līdzi un sarežģītu jēdzienu izpratni. Video instrukcijas var atrast dažādās platformās, tostarp sociālajos plašsaziņas līdzekļos, izglītības tīmekļa vietnēs un e-mācību platformās.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ja, teiksim, peldēt rediģē kādu video materiālu, vai tas jānosūta jums pārskatīšanai un galu galā postprodukcijai, pirms oficiāli tiek augšupielādēts kopā ar darba protokolu un visu pārējo?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs noteikti noskatīsimies videoierakstu. Ja tas būs veikts labi un bez faktoloģiskām kļūdām, mēs labprāt to publicēsim visās platformās, kurās publicējam savus videoklipus.
 
Top