Kādām īpašībām jābūt pasaules līmeņa tirgum?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kādas ir svarīgākās iezīmes, lai jūs varētu izvēlēties piemērotāko tirdzniecības platformu?
Jūs varat izvēlēties vairāk nekā vienu atbildi vai komentāros uzrakstīt savu variantu.
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Es no sirds ceru, ka tirgi sniegs pārliecību par pārdevēju profesionalitāti, profesionāli slēpjot produktus, jo esmu pamanījis vairākus pārdevējus, kuri nerūpējas par pircēja drošību, ar visu cieņu visiem pārdevējiem.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Tāpat ir ērti, ja ir nodrošināts ātrs ielādes ātrums.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Domāju, ka palīdz atsauksmes un "uzticama pārdevēja" statuss, kā arī depozīts. Vienmēr ir labi, ja ir vairāk iespēju pierādīt, ka saņemsiet tīru produktu, vai vismaz vairāk drošības tīklu.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Arī automātiska PGP šifrēšana ziņojumapmaiņai par pasūtījumiem
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kāda ir tā jēga? Tiesībaizsardzības iestādes tik un tā izlasīs visu nepieciešamo, ja atradīs serverus. Problēma ar datu šifrēšanu tiešsaistē ir tā, ka šifrētie dati tiek nosūtīti uz serveri jau šifrēti. Ja uz serveri nosūta nešifrētus datus un šifrē tos serverī, tas nozīmē, ka ikviens, kam ir fiziska piekļuve serverim, var pārtvert nešifrētās paketes.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Jūs minējāt labas lietas. Nezinu, kā tieši tas notiek, bet varbūt vispirms šifrēšana klienta pusē (pirms nosūtīšanas uz serveri), pēc tam šifrētos datus nosūta caur serveri. Jūs esat profesionāļi tho. Vai tas joprojām būtu neefektīvs?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Tas ir vēl viens solis, kas l*w e*force*entam ir jāiziet, lai saņemtu u. Domāju, ka tas ir tā vērts, jo tas ir bezmaksas.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
ko darīt, ja vienkārši izmantojat pakalpojumus, kas ļauj izveidot piezīmes, kuras pēc vienreizējas atvēršanas pašiznīcinās?
protams, nosūtīšanas datu nosūtīšanai
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ew! Nē! Tā ir slikta ideja. Tas prasa, lai jūsu privāto atslēgu glabātu trešā persona, kas nozīmē, ka gadījumā, ja šī trešā persona jebkad tiek uzlauzta (tiesībaizsardzības iestāžu rīcība, melnā cepure hakeri, pāridarītājs darbinieks u. c.), ikviena un ikviena, kas izmantoja šo pakalpojumu, privātā atslēga ir apdraudēta. Vienmēr VĒLKAT šifrējiet savu saziņu paši savā aparatūrā un izvairieties no visiem, kas to nedara (jo, ja viņi tiek kompromitēti, tiek kompromitēta arī jūsu saziņa ar viņiem.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
viņiem var būt piekļuve serverim un šifrētajam ziņojumam, bet ar manu privāto atslēgu un caurlaidi. es atšifrēju ziņojumu savā bezsaistes lietotnē. ziņojums, ko atšifrēju, nekad nenonāks līdz autoritātēm, jo tikai es varu redzēt ziņojumu vienkāršā teksta dokumentā, un es nekad nesaglabāju to savā pastāvīgajā atmiņā.
Iespējams, ka es to ļoti labi nesapratu, un es atvainojos .
Un es negribu ticēt, ka ir cilvēki, kas atšifrē savus ziņojumus tiešsaistē, un es arī negribu ticēt, ka kāds varētu izveidot savu PGP tiešsaistē.
Vienmēr izmantojiet Amnesia operētājsistēmu , es šajā gadījumā neesmu profesionālis, bet es domāju, ka, ja jūs pietiekami meklēsiet, lai izveidotu sev labu OPSEC, jūs atradīsiet daudz informācijas, kas var jums ļoti palīdzēt. BE Safe bros!
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
mans otrs ir:
laba meklēšanas iespēja
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Interesē mirušie pilieni, bet tur, kur es esmu, neviens tos nedara un arī nebūtu viegli pieņemami.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Piekrītu, nav iespējams mazpilsētās vai ir jāintegrē kaut kādā veidā esošajā tirgū.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Mani citi:
Uzticamie pircēji, es domāju atrast veidu, kā pasargāties no dažiem mistery klientiem, lai soli tirgū, tikai lai zinātu, kā visas lietas darbojas, un palīdzēt policijai apkārt strādāt vieglāk noskaidrot, kur iet. Klientiem ir nepieciešama zināma atsauce, lai pieteiktos pirms pierakstīties BB, tikai ierobežots pasūtījumu mēnešiem un zināt, kā viņi pārvietojas thru forumos, grupās, ja interesē kaut kas vai kāds cits..nevarēja redzēt visas lietas, kas pieejamas pirmajā dienā.
Lieliski noteikumi pret indes, fentalyn, ieroči un tā tālāk. Atjaunināts krāpnieku saraksts.
Tirgus ar drošu kodu interesē kvalitāti un anonīmi.
Viss varētu būt vienmēr labāk nākotnē, protams, nekas nav ideāls, bet šeit nedrīkst būt iela tīmeklī, bet draudzīga vieta, kur ikviens var justies labi.
BB ir uz pareizā ceļa!
Atvainojos par šo garo ziņu, bet ceru, ka tā nav maldinoša ;-).
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Produktu daudzveidība, eskrovas maksājums, dažādas maksājumu metodes, droša un konfidenciāla piegāde un labs pēcpārdošanas serviss.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Es domāju, ka eskrovs lieliski,es neredzu neko daudz sliktu ar to, ko jūs te esat ieguvuši, izņemot to, ko es uzrakstīju vispirms,bažas par sievietēm zilā krāsā, kas atrod ceļu šeit un netiek pamanītas par to, kas viņas ir.. 60 daži nepāra noziegumi padara cilvēku attaisnojoši(<zata vārds)paranoisku.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Jūs piedāvājāt "pastāvīga piegāde" kā variantu, bet (un, iespējams, tas ir tikai manas īpatnības attiecībā uz lietoto vārdu lietojumu) piemērotāka būtu frāze "pastāvīga piegāde", jo tā norāda uz vienotu pieejamību un kvalitāti.

Attiecībā uz "citi" es uzskatu, ka, ja vien tas nepārsniedz juridiskās robežas, par prioritāti būtu jānosaka pēc iespējas lielāka pārraudzība gan pār piegādātājiem, gan klientiem. Šo jautājumu minēja arī vairāki citi respondenti. Ieteikumi / kāda cilvēka apliecinājums ir labi, bet video kvalifikators (piem., lietotājvārds un datums, kas pierakstīts kopā ar administratora pieprasītu frāzi, kas parādīta videoklipā, kurā pieteikuma iesniedzējs lieto savu izvēlēto(-ās) narkotiku(-as). No pārdevēju puses - nulles tolerances politika attiecībā uz nepatiesiem/neprecīziem produktu aprakstiem. Turklāt, lai gan tas, visticamāk, lielā mērā ir atkarīgs no konkrētā pārdevēja, būtu iespējams pasūtīt noteiktas preces lielos daudzumos, nevis mazo daudzumu daudzkārtējus piedāvājumus.

Vēl viens "cits" aspekts man ir papildu pārbaudītu ASV vietējo pārdevēju iekļaušana, ideālā gadījumā ar iespēju nodrošināt reģionālu pārstāvniecību. Turklāt es gribētu redzēt visu pārdevēju piedāvāto produktu pašreizējos laboratorisko testu (GCMS) rezultātus.

Visbeidzot, un tas, visticamāk, jau ir kaut kur publicēts, lai gan man vēl nav izdevies to atrast, - prasību saraksts, kas jāizpilda lietotājam, lai saņemtu atļauju kļūt par pārdevēju.

Pēdējais, ko es teikšu, ir viedoklis, un tas ir šāds: Man ir milzīga cieņa pret šo vietni un principiem, uz kuriem tā tika izveidota. Vai dažas vienkāršas lietas varētu uzlabot, lai uzlabotu klientu pieredzi? Protams. Tikai trešās puses iekļaušana, kas glabā darījuma maksājumu depozītā līdz piegādāto materiālu saņemšanai un apmierinātībai ar tiem, ir izcils risinājums. Turpiniet lielisko darbu! Turpiniet censties pilnveidot un dot klientiem iespēju ietekmēt pozitīvas pārmaiņas. Tas, ko jūs darāt, ir iespaidīgi, un es ar nepacietību gaidu, kas gaidāms nākotnē!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Es domāju ne tikai acīmredzamo, kas jau ir minēts.
"uzticamiem pārdevējiem" vajadzētu būt kaut kādā veidā veiktiem laboratorijas darbiem ar saviem produktiem, ja tas ir piemērojams.
Ne fent vai jo īpaši analogiem. Ne katrai apmaiņai ir jābūt ar ķīmiskām vielām, kas saistītas ar kara noziegumiem.
Lielāka kontrole pār ziņojumu dzēšanu.
Kāds veids, kā saglabāt dīleru produktu sarakstu saitē galvenajā navigācijas joslā. Es nevaru noticēt, cik maz tirgos atkārtotu uzņēmējdarbību pie dažiem pārdevējiem ir viegli.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Domāju, ka viens no tiem, kas tur nav iekļauts, ir pastāvīga produkta testēšana. Cilvēki, kurus pērk, vēlas zināt, ko tieši viņi saņem.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Vajadzētu būt vismaz prasībai, lai iegūtu uzticama pārdevēja statusu.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA vai FIB ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Jā, protams, tas s kāpēc pārdevējiem ir atsauksmes , jūs esat no policijas teātra, jums ir nepieciešama infirmation par produktu un pārdevēja personīgo veidu, kā darīt savus darbus. Tas nav jautājums, ko cilvēkiem vajadzētu uzdot (veids, kā tas ir iepakots vai paslēpt vai varbūt sliktāk daži cilvēki vēlas bildes no laboratorijas, ko viņi izmanto (ja izmanto)? Produktiem ir apraksts un atsauksmes . es neticu, ka, ja jums ir 10 atsauksmes, visi klienti ir stulbi un jūs viņiem neticat. Absolūti neviens pārdevējs, kam ir pieredze, nekad to nedarīs, jo DEA mūs novēro, atcerieties, jo mēs nepārdodam džordānus :)).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Manuprāt, tas būtu lieliski. Varbūt piešķirt pārdevējiem, kas piekrīt testēšanai, kādu nozīmīti vai ko tamlīdzīgu? Esmu pamanījis, ka daudz presētu tablešu tiek pārdotas kā īstas. Lielākā daļa vai adderall ir gatavojas būt mets tiešsaistē. Tas ir pietiekami tuvu, bet nosaukt to, kas tas ir
 
Top