Kādām īpašībām jābūt pasaules līmeņa tirgum?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Arī automātiska PGP šifrēšana ziņojumapmaiņai par pasūtījumiem
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kāda ir tā jēga? Tiesībaizsardzības iestādes tik un tā izlasīs visu nepieciešamo, ja atradīs serverus. Problēma ar datu šifrēšanu tiešsaistē ir tā, ka šifrētie dati tiek nosūtīti uz serveri jau šifrēti. Ja uz serveri nosūta nešifrētus datus un šifrē tos serverī, tas nozīmē, ka ikviens, kam ir fiziska piekļuve serverim, var pārtvert nešifrētās paketes.
 
View previous replies…

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Domāju, ka viens no tiem, kas tur nav iekļauts, ir pastāvīga produkta testēšana. Cilvēki, kurus pērk, vēlas zināt, ko tieši viņi saņem.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Manuprāt, tas būtu lieliski. Varbūt piešķirt pārdevējiem, kas piekrīt testēšanai, kādu nozīmīti vai ko tamlīdzīgu? Esmu pamanījis, ka daudz presētu tablešu tiek pārdotas kā īstas. Lielākā daļa vai adderall ir gatavojas būt mets tiešsaistē. Tas ir pietiekami tuvu, bet nosaukt to, kas tas ir
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Informācija par kaitējuma samazināšanu.

Pirms dažiem mēnešiem es uzrakstīju tālāk minēto rakstu. Ja esat tirgus administrators vai ja jums pieder sīpolu katalogs, lūdzu, izlasiet to. Tas var būt tik vienkārši, kā pievienot saiti uz PDF dokumentu, taču tas ir ļoti būtiski. Tas glābj dzīvības. Ja vēl neesat pievienojies, lūdzu, palīdziet. [Piezīme: BB jau ir iesaistījies].

NARKOTIKAS, DARKNET UN PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻI [MANS STĀSTS]
Darknet narkotiku tirgi tagad sniedz lietotājiem vairāk informācijas par kaitējuma mazināšanu nekā valdība un pazīstamie plašsaziņas līdzekļi. Kā radās šāda situācija un kāpēc par to netiek ziņots?

--

Nodrošinot cilvēkus ar informāciju par viņu izvēlēto narkotiku drošību, samazinās traģēdiju un nāves risks. Tā ir pašsaprotama patiesība. Citiem vārdiem sakot, izmantojot populāro mantru: nezināšana nogalina, izglītība glābj dzīvības.

main-qimg-f667b4f6475fb6105b8aa7577776d0b7

Šī skarbā un diezgan acīmredzamā premisa virzīja projektu, kas pirms gandrīz 15 gadiem sākās vairāk cerībā nekā cerībās. Tas bija 2009. gada vasarā, kad es spēru pirmos soļus, lai uzrakstītu to, kas galu galā kļuva par Narkotiku lietotāju Bībeli, bestselleru, 638 lappušu garu kaitējuma mazināšanas grāmatu.

Tas vienmēr bija nopietns un ilgstošs pasākums. Es apņēmos ne tikai dokumentēt visas plaši lietotās narkotikas - gan ķīmiskās, gan augu izcelsmes -, bet arī pats tās izmēģināt. Es uzskatīju, ka, lai iegūtu uzticību narkotiku patērētāju vidū, tas ir būtisks priekšnoteikums. Kā kāds man toreiz skarbi teica, ja es to nedarītu, es būtu kā mūķene, kas piedāvā seksuālo izglītību.

Sākumā es vēl nezināju, ka galu galā es pati lietošu 182 dažādas narkotikas, dodoties ceļojumā, kurā man būs milzīgs pacēlums, bet pārāk daudz šausminošu un traumatisku kritumu. Neraugoties uz pēdējiem, es galu galā nonācu līdz galam, un biju vairāk nekā apmierināts ar galīgo rezultātu. Tas, bez šaubām, palīdz tūkstošiem cilvēku mazināt risku un pieņemt apzinātākus lēmumus par narkotiku lietošanu.

main-qimg-92a94b4341e66bbdb6888053c61747b9

Tomēr prātā vienmēr bija kāds neapmierinātības elements, kas izpaudās jautājuma formā: bet kā būs ar cilvēkiem, kuri grāmatas nepirka vai kuri nevarēja tās atļauties? Līdz 2023. gada vasarai mana iztēle darbojās, cenšoties atrisināt šo satraucošo un mulsinošo jautājumu.

IEDOMĀJIETIES, KĀ SASNIEGT TOS, KAM TAS VISVAIRĀK NEPIECIEŠAMS

Iedomājieties, ka visā pasaulē narkotiku iegādes vietā bez maksas tiek sniegta būtiska kaitējuma mazināšanas informācija. Iedomājieties, kādu potenciālu ietekmi tas varētu atstāt uz lietotāju drošību.

Vai šī vīzija patiešām ir tik tālu? Apmeklējot ārstu vai aptieku, informācija par drošumu tiek sniegta regulāri, un parasti tā sniedzama ne tikai par devu, lietošanas biežumu un ilgumu.

Kāpēc tas pats nevarētu attiekties uz izklaides narkotikām? Vai ir veids, kā integrēt kaitējuma mazināšanu piegādes ķēdē, neraugoties uz narkotiku kara nerimstošo brutalitāti?

Atbilde uz pēdējo jautājumu izrādījās apstiprinoša, vismaz daļēji.

DARKNET UN TĀ TIRGI

Narkotiku izplatīšanā aizvien lielāka nozīme ir darknet un jo īpaši darknet tirgiem. Gan patērētāji, gan pārdevēji izmanto šo slēpto un anonīmo alternatīvu redzamajam internetam, ko pazīst lielākā daļa cilvēku.

Saistībā ar iepriekš minētajiem jautājumiem mani pārsteidza brīdis, kad es uzzināju, kas būtu, ja būtu.

Ko darīt, ja es radītu bezmaksas Narkotiku lietotāju Bībeles PDF versiju? Kas būtu, ja es patiešām varētu sazināties ar tirgu īpašniekiem? Ko darīt, ja viņi šo PDF formāta dokumentu bez maksas izsniegtu klientiem? Vai tas bija iespējams? Vai viņi vispār ieklausītos?

Es uzreiz sapratu, ka, lai gan izredzes šķita niecīgas, man bija jācenšas: pat ar ierobežotiem panākumiem kāds kaut kur varētu no PDF formāta izlasīt kaut ko tādu, kas izglābtu viņu dzīvību. Bet ar ko man būtu jāsāk?

RADĀS DARKNET KAITĒJUMA MAZINĀŠANAS PROJEKTS

Par laimi, tāpat kā internetam, arī darknetam ir sociālo mediju slānis. Tajā dominē Reddit līdzīga platforma ar nosaukumu Dread. Tas bija acīmredzams sākumpunkts.

Es sazinājos ar tās darbiniekiem, izskaidroju savu redzējumu un vienkārši lūdzu palīdzību. Saņēmis entuziasma pilnu atbildi "jā", es zināju, ka tam ir izredzes. Projekts tika sākts. Dread kļuva par pirmo darknet uzņēmumu, kas izvietoja PDF, un viņi to uzsāka ar tādu sparu, ka par to uzzināja pat daži tirgi. Tagad bija skaidrs, ka man bija jāizmanto šis brīdis.

Tādējādi es sāku apzināt visus nozīmīgākos tirgus. Es sagatavoju savu scenāriju un sāku ilgstošu saziņas līdzekļu izveides procesu. Vienu pēc otra es tos uzrunāju, izskaidrojot misiju un lūdzot vai nu izvietot PDF dokumentu, vai arī nodrošināt saiti uz to, lai klientiem (zāļu patērētājiem) būtu iespēja iegūt savu kopiju.

main-qimg-e3ea7c917ffbc227c6f8102f91d962ec


Tas prasīja pacietību un neatlaidību, kā arī vairākus mēnešus ilgu darbu, bet galu galā man tas izdevās. Gandrīz visi nozīmīgākie tirgi tagad ir pievienojušies, tādējādi papildinot to iedzimto regulatīvo funkcionalitāti (piemēram, nodrošinot eBay līdzīgu pārdevēju vērtēšanas sistēmu, kas palīdz aizsargāt patērētājus pret viltotu piedāvājumu). Vēl viens negaidīts pavērsiens ir tas, ka arvien vairāk individuālo pārdevēju piedāvā PDF arī tirdzniecības vietās.

(NEZIŅOTĀ) KONKRĒTĀ REALITĀTE

Jo vairāk narkotiku patērētāju saskaras ar informāciju par kaitējuma mazināšanu, jo efektīvāks kļūst šis projekts. Tātad, ņemot vērā visus rādītājus, projekts ir pārspējis visas cerības un turpina to darīt. Tagad tas rada pārmaiņas reālajā pasaulē.

Tomēr plašsaziņas līdzekļi (ar goda izņēmumu BBC World Service) nekad nepārstāj vilties. Mans Reddit citāts turpmāk, iespējams, ir radies neapmierinātības dēļ, tomēr tas ir saprātīgs situācijas kopsavilkums:

Par laimi, šī atcelšana nemaina konkrēto realitāti uz vietas.

KAVALĒRIJA NEPARĀDĪSIES

Pašā sākumā es ierāmēju grāmatas un projekta kontekstu ar šādu komentāru:

Lai gan drošības dati, kurus es tik daudzus gadus apkopoju un pētīju, tagad ir burtiski pieejami neskaitāmiem tūkstošiem cilvēku, tas joprojām ir aktuāli. Turklāt nekāda kavalērija labdabīgas valdības vai filantropijas iestādes veidā neparādīsies un pēkšņi nenodrošinās šādu izglītības veidu.

Tomēr šis ir projekts, kurā ikviens var palīdzēt. Tāpēc, ja jūs pazīstat kādu, kurš varētu būt apdraudēts vai kurš vienkārši varētu novērtēt papildu informāciju par narkotiku drošību, lūdzu, nekautrējieties to pārsūtīt viņam vai viņai. Lejupielāde ir pieejama visos lielākajos mākoņtīklos, kas uzskaitīti šajā lapā: https: //www.drugusersbible.com/2018/01/pdf.html.

Neraugoties uz sabiedrības vienaldzību kopumā un daudzajiem šķēršļiem in situ, mēs kā kopiena varam mazināt neziņu: mēs varam izglītot. Kopīgiem spēkiem mēs varam glābt vairāk dzīvību. Lai gan tas nav visaptverošs visaptverošs risinājums ciešanām un nāvei, ko pēc būtības izraisa karš pret narkotikām, tas ir vismaz kaut kas. Darīsim to.

Dominiks Miltons Trots,
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Kā pareizas pareizrakstības un gramatikas propagandiste es vienkārši nevarēju nesapņot (savā veidā) par jūsu rakstīto. Paldies, ka nodevāt neticami svarīgu vēstījumu un darījāt to tādā veidā, kas labi kalpo valodai, kurā tas tika rakstīts.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
vai BBgate glabā datus par darījumiem no iebūvētā BB maka? (txid un tamlīdzīgi)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jā. Visu, ko mēs uzglabājam, jūs varat redzēt sava konta darījumu vēsturē.
 
Top