Pasaule ugunsgrēkā

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lai gan Ukrainai patiešām ir nopietnas parādu problēmas, kas pastāv jau kopš pirms kara, parāds, ko viņi uzkrāj ar palīdzības un aizdevumu palīdzību, neietekmēs karu, kurā viņi uzvar.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ukraina uzvarēs tikai tad, ja viņus uzturēs ar labu triecienieroču lādiņiem, kuru viņiem divtik daudz vairāk tiek piegādāts. Un trakais Putins var uzspridzināt Ukrainu, ja viņš zaudēs okupēto teritoriju! Slava Ukraina🇺🇦
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ukraiņu bēgļi šobrīd ir daudz lielāki ASV patrioti nekā paši amerikāņi. Agri vai vēlu viņi spēs saprast Amerikas valdības merkantilismu. Ir muļķīgi domāt, ka valsts, kas nav kodolvalsts, var globāli uzvarēt kodolvalsti. Tā var domāt tikai fanātiķi un cilvēki, kas dzimuši pirms atombumbas radīšanas, kas ir novecojuši, iekrituši marasmā, aizmirsuši, ka kaut kas tāds pastāv, bet joprojām pārvalda veselu valsti.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Es jūtos pietiekami droši, kad 🇺🇸ASV un NATO🇪🇺 aizsargā mani 🗽 ar pārliecinošiem ieročiem un intelektu. 🧪
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
"Es jūtos pietiekami droši, kad 🇺🇸ASV un NATO🇪🇺 aizsargā mani 🗽 ar pārliecinošiem ieročiem un intelektu 🧪".

Es jūtu sarkasma pieskārienu? Haha
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Brāļiem visā pasaulē nav ko ēst🥺, bet viņi atrada 800 miljonus eiro Notre dame renovācijai. Es ceru, ka to ir apstiprinājis viņu dievs... Mani tas ir uzjautrinājis
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Pēdējam vēstījumam es saku, ka tā ir varžu vēlme, un es to respektēju, tā ir viņu labi nopelnītā nauda un kultūra, un uzskatu, ka tas ir labāk nekā uzturēt neveiksmīgu valstu DNS murgaino.

Uz nākamo pēdējo ziņu es saku NĒ! Es runāju nopietni. Es nāku no russie austrumu bloka un mīlu US of fucking A. 🪐
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Es esmu amerikānis un nesaprotu jūsu uzskatus. mēs finansējam karus. mēs maksājam naudu, lai skatītos, kā cilvēki sadeg līdz nāvei, un mēs dejojam pelnos. man tas nepatīk. es labprātāk izvēlētos ameriku, nevis dzīvot kaut kur citur, jo dzīves kvalitāte ir labāka, bet mūsu pamats ir veidots uz masu kapiem un katakombām. katrai valstij ir savi plusi un mīnusi, bet ir svarīgi atzīt abus.

attiecībā uz pēdējo ziņu - ir nežēlīgi valstis, kas dzīvo nabadzībā, saukt par "neveiksmīgām valstīm", jo tās cieta neveiksmi sabotāžas dēļ. tās nav cietušas neveiksmi pašu spēkiem, tās tika piekautas un apzagtas, līdz tām nekas nepalika. tā nav viņu pašu vaina. ja kas, tad mēs esam tām parādā palīdzību. Es saprotu, ka bagātie vēlas paturēt savu naudu, bet vai tas, ka dažas valstis būvē debesskrāpjus, kamēr citas badojas dubļu būdās, neatstāj sliktu garšu mutē? varbūt tas ir nedaudz pārspīlēts, bet tomēr. tas ir satraucoši, ka tik daudziem cilvēkiem ir tik ierobežots skatījums.

no otras puses, man, kur nu vēl, nepatīk, ka ASV piegādā naudu valstīm, kurām tā patiesībā nav vajadzīga, piemēram, Izraēlai. mums jāfinansē pārtikas avoti un tīrs ūdens, nevis raķešu triecieni. pretīgi. jā, Amerika ir spēcīga, un jā, tai ir tehnoloģiskas priekšrocības, bet mums šī vara ir jāizmanto DARBIEM. Amerika neaizsargā nevienu, izņemot plutokrātus un kara vadoņus. Amerikai rūp tikai mamona.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Paldies ^__^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
ASV labās puses ir daudz lielākas nekā tās trūkumi. ASV pirmām kārtām aizsargā brīvību. Valstis, kas ir brīvības ienaidnieki, piemēram, sarkanie(zaļie) sociālisti komūnisti anarhisti antifa un fašistiskie laupītāji, kā arī džihāda un ultrakonservatīvo reliģiju ietekme. ir jālikvidē, jo tās ir ļaunums. Norādiet piemērus par kādām neveiksmīgām valstīm: tās lielākoties ir nabadzīgas ar vai bez ASV, un tas ir tāpēc, ka valstī valda vairākums, kuram tas ir gēns viņu kalpībā. Cilvēki attīstās dažādi, jo viņu valsts iekārta un ģenētiskā iekārta utt. tas nav piemērots BBgate apspriešanai. Pie velna ar Izraēlu, man nepatīk reliģija. Bet Baidens, kurš valdīs ASV tuvākajos gados, viņš mīl Izraēlas reliģiju, jo viņi ir tik gudri uzvarētāji.

Es esmu kapitālists viegllibertārietis bez sentimenta sliktām galējībām kā lielākā daļa sarkano, jo esmu pilnīgi pret sarkanajiem, man patīk tikai liberāls/anarhijas kapitālisms ar saprātīgu valsts iejaukšanos un bez sociālistiskiem sentimentiem ar brutālu multikulturālismu, un man patīk daudz kas no konservatīvisma un tā cilvēkiem. Es esmu turīgo uzvarētāju pusē: (Puertoriko, Taivāna, Japāna u.c.) un NATO. ASV stabilizē pasauli un kontrolē ļaundarus. Šodien mums steidzami ir ļoti vajadzīgas ASV, jo pasaules ļaunums cenšas radīt haosu, jo īpaši ar vienu reliģiju. Kaut arī ASV policija noteikti lielākoties ir kompetenti profesionāļi, kas ziedo savas dzīvības, lai apturētu bandu džihādu, tāpat kā visi ASV karavīri, kas gāja bojā av svešzemju ļaunuma. Sempeer fi, De opresso liber, Vienīgā vieglā diena bija vakardiena. 🗽 🇺🇸:unsure:
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
atvainojiet, "brutāls multikulturālisms"? es esmu jauktās rases pārstāvis. nav nekas slikts, ja vienā valstī tiek aptvertas daudzas kultūras. man nepatīk viltus liberālā "daudzveidība" ("visi ir vienādi", jo mums vajadzētu svinēt to, cik UNIKĀLA ir katra kultūra, nevis vienkārši apzīmēt visus kā cilvēkus un atstāt to kā tādu), tāpat kā ikvienam citam, bet faktiskā daudzveidība ir svarīga. mēs visi būtu inbredi un atpalikuši, ja visi būtu vienas rases pārstāvji. daudzveidība patiesībā stiprina genofondu.

"Baidens, kurš vadīs ASV vēl daudzus gadus" id būtu šokā, ja viņš tiktu līdz gada beigām. kādam šis nabaga puisis ir jālikvidē no ciešanām. viņš nespēj pat uzstāties ar runu, nemaz nerunājot par valsts vadīšanu.

jā, ASV aizsargā brīvību, un man tas patīk. mēs visi zinām, ka brīvība ir laba, bet līdzekļi, lai to panāktu, ir asiņu upe. tik daudzi cilvēki ir atdevuši savas dzīvības par šo brīvību. jā, mums tā ir jāciena, bet mums ir jāstrādā pie sistēmas uzlabošanas. mēs esam tik daudz progresējuši daudzās jomās; tehnoloģiski mēs esam vieni no labākajiem pasaulē... bet mēs vispār neesam daudz uzlabojuši savu valdību. tas patiešām nomāca.

man arī nepatīk komunisms, bet ASV valdībai ir daudz jāstrādā, jo īpaši ar tiesībaizsardzības iestādēm. policija šeit būtībā ir tikai legalizēta valsts mēroga banda. viņi medī cilvēkus ar atkarību no narkotiskajām vielām un garīgi slimos. viņi mūs uzskata tikai par naudas govīm un boksa maisiem. policija šeit absolūti nevēlas mums palīdzēt. vienīgais, ko viņi aizsargā un kam kalpo, ir nauda.

lūdzu, uzmeklējiet "kelly thomas".
viņš ir tikai viens piliens policijas brutalitātes okeānā.

 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Esmu eiropā un rūpējos par ASV ārpolitiku. Tas, ko ASV dara ASV, ir mazāk(ne)interesanti apspriest.

fidelis: pirmā daļa: Nepiekrītu jūsu leņķim. Nevar šeit diskutēt. Sliktā imigrācija uz eiropu ir saplosījusi veco labo eiropu, jo vairāk sliktās imigrācijas - jo vairāk noziedzības. Eiropa, kas rūpējas par imigrāciju, ir pilnīgi citāda nekā ASV. Es esmu nevērīgs pret koloniālisma grēkiem un pamatiedzīvotājiem. Mani interesē mūsdienīga dzīve un tās uzlabošana. Iestrēgušas primitīvas kultūras nevienam nepalīdz. Gēni un kultūra ir dažādas būtnes, un ASV indiāņu ceļš man nav noderīgs. Es nekomentēšu nekādu eigeniku. I
Protams, es esmu laimīgs, ka esmu no tiem cilvēkiem, kas uzcēla Eiropu. Tas noteikti man der, un es nevēlos rūpēties par svešinieku problēmām. Tad lai viņi ir svešinieki, kamēr viņi ir cienījami manās zilajās acīs. Cilvēka setrupa čaumalai ir maza vērtība, dominējoša vērtība ir indivīda rīcībai. Visi var uzvesties, labi, nāciet, tad dariet to vai fuckoff uz wimsyland. Tagad jums ir jūsu iespēja.

2: Baidens labi vada ASV. 3: Es nezinu, ko uzlabot ASV, f.e. skaidrs, kāpēc ASV neleģitimizēt vairāk narkotikas, labi, tas prasa laiku, bet mani aizsargā NATO karavīri, lai mani ne mocītu, atcerēsimies, cik daudz amerikāņu puišu gāja bojā eiropas alkatīgo karu jucekļos. Es dzīvoju un izbaudu savu dāvāto mierīgo dzīvi uz milžu pleciem, kur ASV ir priekšnieks, kam bučoties, Džo Baidens personīgi, kas mani negrauž.

4: man pēc noklusējuma nepatīk traki un narkomāni, kas atkarīgi no vielām. Šiem cilvēkiem pārāk bieži nav iespējams palīdzēt, tās ir pūles uz leju. Jums ir izvēle nedarīt narkotikas kaitīgas. Izvēlei ir sekas, un tās nevajadzētu labticīgi finansēt, es esmu kapitālists, un trakie narkomāni lielākoties nav ienesīgi, un izvēle ir par narkotikām. Es vairs neļausimies apmānīt tādiem zemo ļaužu. Protams, var būt daudz labu narkomānu, piemēram, šeit BBgate. Ne tā kā tie, kurus satieku uz ielas, viņi ir untermensch-likeness iznīcina normālus lietotājus un tirgu. Es esmu antisociālists, vieglais liberālismam raksturīgs transhumanists. Visu manu "lieko" empātiju ir izrāva slikta pieredze. Es koncentrējos tikai uz labajiem poeple notikumiem ar kapitālistisku domāšanu; kas no tā iznāk man? un kas no tā iznāk tev, mans draugs. Ļaujiet gūt peļņu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@vis es nemēģināšu mainīt jūsu viedokli par jūsu spriedumu, jo uzskatu, ka tas ir veltīgi. Jums vienkārši ir jādzīvo ASV noteiktu gadu skaitu, lai jūs personīgi būtu vīlies.
 

Saviour_666

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Tas ir laika jautājums. Karš ir cilvēces sastāvdaļa jau gadsimtiem ilgi. Mums labāk sagatavoties visļaunākajam - kodolkaram, jo ANO ir muļķības un neko nevar darīt, ja tas notiktu. Tāpat kā tas, kas tikko notika Ukrainā un Palestīnā.
Vai jūs visi nesaprotat, ka ir vajadzīgs tikai viens stulbs līderis, lai pieņemtu vienu stulbu lēmumu un uzsāktu šo kodolkaru?.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tik daudz lietu visā pasaulē turpina izskanēt. Es uztraucos, ka, iespējams, tuvojas liels karš. Es domāju, ka bunkurs nav slikta ideja. Labāk uzkrājieties savas izvēlētās narkotikas. Jūs varat uz kādu laiku palikt savā slēptuvē.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Bunkurs ir laba ideja. Pirms sākas karš, mēs varam tajā pagatavot mefedronu :);)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jā, un daži mūžīgie od-komas hipiju ādas ceļojumi kā 5meoDMT & NBOMB & downer Noids. Es cenšos roll pa kilogramiem mīlestību 💉:alien: 🗽
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fidelis, jūs piedalāties!!! Es atvēlēšu vietu.

Man šķiet, ka nevaru atbildēt uz citu cilvēku ziņojumiem. Varbūt tāpēc, ka man nav ieslēgts JS?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Uzņemiet visu laboratoriju HEISENBERG! Iespējams, ka mēs tur uz kādu laiku būsim. Mums ir nepieciešams kaut kas, kas nodarbinātu mūsu prātus :)
 
Top