Pasaule ugunsgrēkā

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tik daudz lietu visā pasaulē turpina izskanēt. Es uztraucos, ka, iespējams, tuvojas liels karš. Es domāju, ka bunkurs nav slikta ideja. Labāk uzkrājieties savas izvēlētās narkotikas. Jūs varat uz kādu laiku palikt savā slēptuvē.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Bunkurs ir laba ideja. Pirms sākas karš, mēs varam tajā pagatavot mefedronu :);)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jā, un daži mūžīgie od-komas hipiju ādas ceļojumi kā 5meoDMT & NBOMB & downer Noids. Es cenšos roll pa kilogramiem mīlestību 💉:alien: 🗽
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Pasaule ir degusi tūkstošgades un degs vienmēr, līdz cilvēce iznīks uz visiem laikiem.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
dude, tas deg pat dabā. dzīvnieki nogalina citus dzīvniekus. dzīvnieki izvaro citus dzīvniekus. pat ne plēsonīgā veidā, daži to dara ar savu sugu. daži cilvēki apgalvo "ak, viņi nezina", bet ir daži cilvēku sērijveida slepkavas, kuri neredz problēmu tajā, ko viņi dara. vai tas padara viņus attaisnotus? ej aiznes savu mizantropisko "es" atpakaļ uz to alu, no kuras esi nācis. Cilvēki nav problēma, problēma ir dzīvība. nesaku, ka mums visiem būtu jāmirst, tikai saku, ka katrai radībai ir negatīvas īpašības, un mums ir jāstrādā ar tām, nevis jāsūdzas par to vai jāvēl nāve kaut kam. pīļu tēviņi ir izvarotāji, vai tas nozīmē, ka mums jāīsteno pīļu genocīds? nē. tās vienkārši dara. tās dara citas labas lietas. samierinieties ar to.

Ja jūs varat to labot, labojiet. mūsu visu nogalināšana neko nedos. pasaule turpinās griezties. ja jums nepatīk izvarotāji, ziedojiet organizācijām, lobējiet pārmaiņas. nepatīk slepkavas? atbalstiet upuru ģimenes. nepatīk cietumu sistēma? apmeklējiet ieslodzītos, rakstiet vēstules (gan ieslodzītajiem, gan politiķiem). nepatīk bezpajumtnieku problēma? gatavojiet sviestmaizes un daliet tās, runājiet ar viņiem, izturieties pret viņiem kā pret cilvēkiem. es varētu turpināt bezgalīgi. nāve nav un nekad nebūs risinājums.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Lūdzu, skandiniet savas muļķības kaut kur citur, nevis manā komentārā. Paldies!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Es esmu transhumanists, tāpēc sagaidu, ka tehnoloģijas digitalizēs cilvēci, lai tā būtu dievbijīga, izmantojot mākslīgo intelektu robotu nanoķīmijas kvantu kosmosa ilgmūžību labi supercilvēki ir tas, ko mēs galu galā, cerams, būsim.👨‍🎓⚕️🧪
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Lai gan ir skaidrs, ka mēs dzīvojam nemierīgā laikā, un, domājot par to, var šķist, ka viss notiekošais ir daļa no lielāka mēroga sazvērestības teorijas, cilvēkiem jāatceras, ka pasaulē ir bijuši daudz nemierīgāki laiki, turklāt ne tik sen (saprātīgi). Sešdesmito gadu sākums, tad astoņdesmito gadu sākums, tad īpaši 1991. gada augusts (lai gan par to tik bieži netiek stāstīts - drošības un izlūkošanas aģentūras savulaik bija disciplinētākas attiecībā uz izlūkdatiem atšķirībā no mūsdienām). Tagad mums visa šī informācija ir pieejama 24/7. Eksperti runā un sniedz "iekšējo informāciju", kur vien paskatās. Cilvēki, iespējams, ir mazāk inteliģenti, mazāk kritiski domājoši (spriežot pēc veiktajiem pētījumiem). Savulaik jūs no rīta lasījāt avīzi un vakara ziņās redzējāt, ka ''Padomju Savienība nosūtīja kodolieročus uz Kubu, sūdi ir nopietni'', vai līdzīgu informāciju padomju medijos. Tagad jūs pamostaties, un tūkstoš dīvainu anonīmu Telegram un Youtube kanālu jūs pārpludina ar visdažādākajiem pretrunīgiem, virsrakstus un klikšķus vajājošiem rakstiem un video. Šai parādībai ir daudz, daudz pozitīvu pušu, ka mums ir visa šī piekļuve un iespējas, ja vēlamies sekot informācijai un dalīties ar to, bet tas ir neprāts, ja runa ir par karu. Īpaši Krievijas dezinformācija. Un ne tikai viņu valsts plašsaziņas līdzekļi, bet arī viņu slepenās dezinformācijas kampaņas. Un tas ir tas, kas daudziem rada apjukumu, bailes, pat paranoju, neuzticēšanos savai valdībai un dažkārt pat saviem ģimenes locekļiem, kuri ir citādā viedoklī.

Jums vajadzētu sekot līdzi uzticamiem informācijas avotiem, tomēr palikt veselīgi kritiskiem. Saprotiet, ka lielākā daļa lietu notiek organiski - es zinu, ka sazvērestības teorijas ir ļoti saistošas un interesantas, bet tikai muļķis dod priekšroku saldai fantāzijai, nevis rūgtai realitātei. Neviens nevēlas, lai pasaule beidzas. Varbūt pāris psihopātu, kuriem ir vara nodarīt šādu ļaunumu. Bet pat viņiem nav iespēju burtiski uz sevi, vienatnē, izvietot kodolieročus un ķīmiskos ieročus. Katrā valstī, kurā šīs lietas ir, tās tiek īstenotas stingrā kārtībā. Absolūtais vairākums šo psihoātu pakļautībā esošo cilvēku patiešām vēlas dzīvot. Visas pasaules izlūkdienesti, īpaši MI6, CIP, Mossad, pastāvīgi uzrauga šo briesmīgo ieroču arsenālu darbību. Pastāv arī tiešas telefona līnijas, ja tā var teikt, starp vairuma pasaules valstu drošības aģentūrām (tām, kas ir radniecīgas), lai izvairītos no pārpratumiem un nesaprašanās.

Pasaulē notiekošie kari mūs ietekmē, jo īpaši Krievijas agresija Ukrainā ir ļoti jūtama visām Eiropas un citām valstīm, Tuvo Austrumu kari vienmēr ietekmē jūras tirdzniecību un naftas cenas, kas savukārt ietekmē visa dārdzību. Tomēr jāatceras, ka vienmēr notiek kari. Mums vienkārši ir daudz vairāk informācijas: karš Ukrainā ir vislabākais piemērs tam, cik tiešraidē pārraidīta ir mūsu pasaule. Pirms trim gadiem es nekad nebūtu iedomājies, ka varēšu vērot, kā ar FPV droniem reāllaikā un bez cenzūras uzspridzina cilvēkus. Bet mēs esam šeit.

Palieciet veseli, rūpējieties par savu tuvāko ģimeni un sievu, bērniem. Mīliet savu tautu, neatstājiet savu valsti grūtībās. Tas ir viss, ko jūs varat darīt.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
slikti, bet fakti
 
Top