Najbardziej poszukiwany!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Czy zamawiałeś już stamtąd?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
W Polsce mogę dostać metyloaminę hcl 40% w wodzie
2 bromo 4-metylopropiofenon
2 bromo 4 chloropropiofenon
P2np
I inne chemikalia, jeśli ktoś potrzebuje
 
View previous replies…

jacks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, jestem zainteresowany
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hello Constantylious i Nitrochems to moim zdaniem prawdziwi i wiarygodni dostawcy! Różnica polega na tym, że Nitrochems jest nieco tańszy, ale opakowanie jest również wyraźnie oznaczone naklejką firmową, która wyraźnie wskazuje zawartość!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Tymczasem przesyłka od Nietrochems jest poważna i niepozorna, bez żadnego widocznego z zewnątrz odniesienia do treści lub nadawcy!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy mógłbyś zająć się wysłaniem mi 2000 litrów GBL miesięcznie i wysłać go do mnie. Mam licencję biznesową, która jest z tym związana, ale chciałbym otrzymać ją jako coś innego z ewentualnie dodanym barwnikiem spożywczym, aby upewnić się, że nie jest postrzegana jako GBL. Byłbym na zawsze twoim dłużnikiem i obiecałbym postawić ci pomnik w najbliższej przyszłości?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wszędzie jest mnóstwo bdo, ludzie wydają się myśleć, że bdo jest legalne, ale jest tuż nad GBL na liście harmonogramu 1 z DEA. Więc dziękuję, ale nie dziękuję, nie mam żadnego pożytku z bdo. Dlaczego Chiny nie dodadzą czegoś do GBL, co technicznie czyni ją inną substancją chemiczną, ale nie wpływa na nią w żaden sposób, mogliby zacząć wysyłać ją ponownie z nową nazwą i numerem CA i nadal być na dobrym gruncie prawnym?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Przykro mi, że jesteś w Skandynawii, ale musiałbyś zamówić mi 1.4 z Chin? Czy nie jest to bardzo podstawowa substancja chemiczna? W Skandynawii nie produkuje się rozpuszczalników?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Czy ktoś zna dostawcę, który ma NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Cześć, sprawdź moje oferty, wysyłka w poniedziałek / wtorek w przyszłym tygodniu.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Witam, dzięki! Jeśli mogę zapytać, skąd wysyłacie? Czy wysyłka do NL jest w miarę bezpieczna?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tak, wszystkie kraje UE nie stanowią problemu, wysyłałem też bez problemu do Holandii.
Jestem również w UE, nie ma żadnych kontroli.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mam źródło, które sprzedaje każdy proszek sterydowy, fiolki i tabletki, sprzedają PMK, BDO, helional i BMK (nie testowałem prekursorów, ale dla sterydów są największym sprzedawcą, jak sądzę, wiele źródeł kupuje od nich i są bardzo tanie).

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Cześć, czy to tylko adres e-mail, czy jest też strona internetowa? Czy faktycznie złożyłeś u nich zamówienie? Jeśli tak, byłoby interesujące wiedzieć, jak dobra jest ich niewidzialność i wysyłka? dzięki
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Zamówiłem 10g turinabolu i 10g clomidu, wszystko idealne, stealth był ok, jakość jest najwyższa, ale jeśli chcesz mieć jakieś opinie, wejdź na rx meso US / FR lub eroids ;) znajdziesz wiele opinii bro ;)

Sprzedają też pigułki i fiolki.

Ale jeśli chcesz kupić sterydy bezpośrednio, masz goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... to zależy od tego, gdzie mieszkasz
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Cóż, to zależy od tego, jakich krajów potrzebujesz.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Bloom tech China Król 100%% dostaniesz to, co zamówiłeś, a nie cięte gówno, co robią inni chińscy sprzedawcy, to kupowanie bloomtech, cięcie produktu, a następnie sprzedawanie go tobie, gdy kupujesz tonę i wrzucanie 200 ml p2p z glicynianu bmk do kieszeni, co zamierzasz zrobić, gdy otrzymasz produkt nic za twoje pieniądze musisz popełnić słodkie lub przejść dalej, ale za pieniądze, za które to się dzieje, po prostu trzymaj się, ponieważ to okno możliwości wkrótce się zamknie, ponieważ Amerykanie wywierają presję na Chiny, aby powstrzymały to wszystko, ponieważ jest to prowadzone kup chiński rząd za fundusze slush i ro.zanieczyszczają świat fentanylem i prekursorami metamfetaminy.
Alex Vivi sprzedaje ci to, co produkt jest oznaczony, bez cięć w oszukiwaniu ludzi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mój sąsiad płaci najwyższą cenę za
4m-propriofenon
2b-4m-walerofenon
Bromek fenylomagnezowy i inne grignardy
chlorowodorek dimetokainy
Wiele innych chemikaliów,
ale muszą być wysyłane tylko z kraju, Us-2-Us. Nic z Chin lub Polski. Nic przez urząd celny. Ktoś odważny mógłby importować je na kilogramy, rozkładać i odsprzedawać z ogromnym zyskiem.
Na tej stronie są ogłoszenia za 125 USD/kg d-kainy HCl z Chin, mój sąsiad zapłaciłby 10 razy tyle
 
Top