Najbardziej poszukiwany!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Szorstka cena za podjęcie ryzyka zamówienia z Chin, poza tym jest to dobra firma z dobrym i komunikatywnym personelem!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
W Polsce mogę dostać metyloaminę hcl 40% w wodzie
2 bromo 4-metylopropiofenon
2 bromo 4 chloropropiofenon
P2np
I inne chemikalia, jeśli ktoś potrzebuje
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Ile kosztuje kg P2NP?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Na przykład
2000 litrów miesięcznie CAS 96-48-0. Mam metodę wysyłki, która działa. Jeśli możesz to zrobić, będziesz bogaty?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Mam dostawcę w Indiach!
Napisz do mnie!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy znasz
w którymś z tych małych miejsc, które sprzedają GBL i wysyłają do USA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butanodiol jest całkowicie legalny w Chinach (legalność może być związana z szerokim zakresem zastosowań przemysłowych), chińscy sprzedawcy mają mnóstwo towaru i niskie ceny, musisz poprosić chińskiego dostawcę o ukrycie go i wykonanie prostego przygotowania w kuchni, aby uzyskać GBL
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Syntetyczny Noidz? Masz na myśli HGH z komórkami macierzystymi? Mam ten ładunek przeznaczony dla szpitala Kaiser, jest najnowocześniejszy, ale pozbądź się go, jeśli znasz kogoś, kto by go chciał, daj mi znać, że zajmuje dużo miejsca w lodówce. Naprawili mi mankiet rotatora, a włosy moich przyjaciół powróciły do pierwotnego koloru, co jest cholernie niesamowite. Sprawia, że czujesz się jak niezwyciężony, wykonując 3-tygodniowy zestaw, myślałem, że znów mam 20 lat.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Witam,
Mam bardzo dobre doświadczenia ze sprzedawcą z Chin Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) szybka wysyłka (Europa Środkowa), dobra cena. Dostępne są tam również inne produkty.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Zostali niedawno zamknięci, byli częścią żądła dea, Stany Zjednoczone oszukały ich, myśląc, że będą uczyć gotować i aresztowały ich na Fidżi, cóż, zostali wydaleni z Fidżi, a następnie aresztowani na Hawajach, zdecydowanie nie zamawiam od nich.
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrze wiedzieć, czy możesz mi powiedzieć, skąd to wiesz? Czy dotyczy to innych dostawców?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wszędzie jest mnóstwo bdo, ludzie wydają się myśleć, że bdo jest legalne, ale jest tuż nad GBL na liście harmonogramu 1 z DEA. Więc dziękuję, ale nie dziękuję, nie mam żadnego pożytku z bdo. Dlaczego Chiny nie dodadzą czegoś do GBL, co technicznie czyni ją inną substancją chemiczną, ale nie wpływa na nią w żaden sposób, mogliby zacząć wysyłać ją ponownie z nową nazwą i numerem CA i nadal być na dobrym gruncie prawnym?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Korzystam z redhim,com od ponad pięciu lat z siedzibą w Rosji dobry wybór i wysyłka WYDAJE SIĘ nie mieć wpływu na sytuację w regionie
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Mogę polecić Skyechem na wickr dla chińskich chemikaliów i perkursorów oraz organicchemistrypoland.pl (sklep internetowy, wystarczy zajrzeć). Ja nie zamawiam w sklepie tylko przez maila o tej samej nazwie @proton.me. Jak zawsze w przypadku Polaków, należy zachować szacunek i dodać kilka przyjaznych słów, ale poza tym bardzo krótko, ich angielski jest zwykle dość ograniczony. Lepiej też powiedzieć, że potrzebujesz go bardzo dobrze zapakowanego i zaoferować za to kilka € więcej. Co jest w porządku, ponieważ ceny są naprawdę świetne, szczególnie w przypadku rozpuszczalników, takich jak metanol 2,20 € za litr jako przykład.
S3, https://shop.es-drei.de - to również dobre miejsce, niemiecki dostawca chemikaliów z doskonałymi cenami na takie rzeczy jak żel krzemionkowy, ziemia okrzemkowa, środki suszące i inne popularne rzeczy oraz tania wysyłka na terenie Niemiec.
Również w Niemczech znajduje się Aurelio.de, dostawca dla artystów i restauratorów z bardzo dobrymi cenami rozpuszczalników, takich jak octan etylu i aceton.
Wszyscy niemieccy dostawcy potrzebują dowodu wieku, powiedzmy zdjęcia dowodu osobistego dla większości interesujących rzeczy. Sugerowałbym wysłanie im tego bez pytania, jak tylko zarejestrujesz się w sklepie, z kilkoma przyjaznymi liniami i będzie to gładkie żeglowanie przez cały czas.

Jeśli chodzi o szkło/sprzęt laboratoryjny, w tym duże rzeczy: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - mili ludzie, najlepsze ceny, trochę pogadać, umówić się na spotkanie, pojechać do ich magazynu i odebrać to, czego dusza zapragnie, zapłacić gotówką i gotowe. Czego chcieć więcej?
Oczywiście nigdy nie pytaj o prasy do tabletek. To jedyny naprawdę problematyczny element wyposażenia, który najlepiej kupić w Chinach jako części zamienne i wysłać zdemontowany w kilku mieszanych przesyłkach "Zestaw naprawczy do jednostki produkcyjnej 77545ATd-B".
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Cześć, prosimy o poświęcenie czasu na dodanie tych stron do katalogu linków.
 
Top