4-MMC i to, co faktycznie otrzymujesz.

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
To forum jest niesamowite, właściwie zrezygnowałem z poszukiwań, ale widzę tu nadzieję.
I tak, Darknet z ostatnich dwóch lat to było gówno. Wiemy.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
W 3h forma 2b4m do kryształu mmc HCl
Nie trzeba używać acetonu IPA alkohol dcm nie trzeba filtrować go na lejku Buchnnera.
Wstrząsnąć i upiec.
 

Attachments

  • NVy0iz8pQL.jpg
    NVy0iz8pQL.jpg
    383.5 KB · Views: 41
  • 9bWp8FJsgt.jpg
    9bWp8FJsgt.jpg
    422.7 KB · Views: 43

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Bardzo smutne jest to, że w dzisiejszych czasach nie dostaje się nawet tego, o co się prosi. Rynki leków nie są tym, czym były.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
Bulshit, jeśli wiesz, jak zrobić, to masz prawie za darmo wszystkie leki
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Zgadzam się, ale mówię o rynku ulicznym, a nie o samodzielnej syntezie. Najpierw sformułuj moją wiadomość, a potem działaj mądrze.
 
  • Like
Reactions: $!$

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Bardzo się cieszę, że natknąłem się na ten wątek. Wielkie dzięki za udostępnienie! Szukałem wszędzie dokładnie tego, co podałeś, czyli w zasadzie tylko listy tego, czym te rzeczy "naprawdę" są. Z pomocą An AI udało mi się stworzyć załączony wykres, który zawiera listę wszystkich odczynników wymienionych na początku wątku.
Od AI:
Kolumna siły opiera się na subiektywnych raportach i może się różnić w zależności od indywidualnych reakcji i dawek. Kolumna wydatków przedstawia koszt odczynników potrzebnych do syntezy związku.Kolumna "Czystość" określa, jak bardzo związek jest zbliżony do rzeczywistego mefedronu pod względem czystości.
Wciąż mam problemy z nakłonieniem AI do podania jaśniejszych opisów każdego związku, ale sposób, w jaki to teraz wygląda, uważam za całkiem pomocny. Nasunęły mi się jednak pytania: Dlaczego chlorometkatynon jest wymieniony jako "najwyższa" czystość, najniższy koszt, ale "słabe" efekty? To samo dotyczy N-cykloheksylometylonu? ('cept for cost)

@BevItUp " Wygląda też na to, że wszyscy sprzedawcy są w UE. Wydaje się, że jest to produkt, na którym ktoś mógłby się szybko wzbogacić w USA. Zwłaszcza jeśli stworzyliby produkt wysokiej jakości, aby ludzie wiedzieli, jaki powinien być..."
Nie mogę się z tobą bardziej zgodzić!!! Tak wielu ludzi prosi tutaj o prawdziwą ofertę i zamierzam im ją dać. Ale mocny... Nie słaby? lol

Naprawdę doceniam wszystkie twoje spostrzeżenia @Gordon Ramsay!
 

Attachments

  • qtzGQpAO0i.png
    qtzGQpAO0i.png
    221.3 KB · Views: 15

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
3cmc jest jak speed lub meta to twardy sen następnego dnia
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
To jest 3cmc dużo laboratorium nie może zrobić jak to szkło dużo jest brudne Brązowy żółty jeśli go zrobisz możesz zarobić milion $ 100kg może zrobić około 1 dnia
 

Attachments

  • Yto7VeRW9z.jpeg
    Yto7VeRW9z.jpeg
    1.1 MB · Views: 15

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
🤑🤤🤑

Może najpierw spróbuję 3CMC???
 
  • Like
Reactions: $!$
Top