Zestawy do syntezy 5cl chiny

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Może

(2-bromoetylo)benzen CAS: 103-63-9 może być użyty zamiast 5-bromo-1-pentenu?

 

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Czy masz na myśli, że

2-bromoetylo)benzen CAS: 103-63-9

może być również użyty, ale będzie trochę słabszy? A może dużo słabszy? Dziękuję
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Nikt nie wie, przypuszczam, że 10-50% mocy związku macierzystego. Spróbuj znaleźć oryginalny artykuł na temat pochodnych 5Cl, być może testowano pochodną fenyloetylową.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Czy ktoś może potwierdzić, że jest to główny ingridient?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Tak, ale będziesz mieć niską moc substancji.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
więc z tymi 4 materiałami/składnikami.
ta metoda będzie działać, aby zrobić 5cladb?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Myślę, że jest to główny składnik cas# 946343-59-5, który należy sprawdzić z ekspertami.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Witam, po poważnej awarii wracamy ponownie. Myśląc o dokonaniu zakupu, aby wypróbować dokładnie tę ścieżkę / przepis, zastanawiałem się, czy 5-bromo-1-fluoropentan (CAS nr 407-97-6) może zastąpić 5-bromo-1-penten (CAS 1119-51-3). Ty z góry za odpowiedź.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
powiedziałbym ge
chemikalia do produkcji jwh18 i ur144 są znacznie łatwiejsze do zdobycia.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Ale czy te jwh18 i ur144 są silniejsze niż 6cl-adb-a lub nawet 5cl-adb-a?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3

Dokładnie, według mojego 7-8 letniego doświadczenia królem był 5F-SGT-151. Super trudna synteza. 5F-ADB i 5F-MDMB-2201 były nieco niższe, ale nadal bardzo silne. A z noidów trafiających na rynek w zeszłym roku 6cl-adb-a jest najsilniejszy, a następnie 5cl-adb-a. Mimo to oba nie dorównują królowi 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE). Dla tradycyjnego 10-letniego palacza noidów ta ADB-Butinaca, którą wszyscy teraz sprzedają, jest bardzo łagodna i ma niską moc, i nie wrócą po nią, tak jak po 6cl-adb-a. Musisz podwoić ilość stosowanej butinaki na swoich "środkach", aby uzyskać połowę efektów 6cl-adb-a. Obecnie próbujemy znaleźć ten prekursor cas. 1971007-89-2 - IUPAC - Methyl (S)-2-(1H-indazole-3-carboxamido)-3,3-dimethylbutanoate, aby wypróbować obecny przepis, albo z 1-bromo-5-pentenem (prawdopodobnie da to 5cl-adb-a), albo z 1-bromo-5-fluoropentanem (prawdopodobnie da to coś mocniejszego). Znajdujemy wszystkie składniki w kraju (UE), ale z jakiegoś powodu, podczas gdy nawet fluoropentan ma normalną cenę (drogi jak cząsteczka, ale normalny, myślę, że to "płyn tłuszczowy"), penten jest super drogi. Właśnie zostaliśmy ponownie oszukani na prekursorze opisanym powyżej. I podczas gdy zamówiliśmy część materiałów w kraju, zaczęliśmy ponownie szukać prekursora. Przepraszam, jeśli naruszam zasady dotyczące "pozyskiwania", ale jestem bardzo sfrustrowany...
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Popełniłem błąd w cas, chodziło mi o numer pozycji 27248 w cayman
 

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
W tym przypadku jest to bardzo ważne.
Zebrałem wszystkie przedmioty. Ale nie mogłem znaleźć głównego składnika. Czy mogę użyć tego składnika jako indolu? Czy potrzebuję więcej informacji na temat głównego artykułu. Czy główne przedmioty mają numer cass?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Nie znalazłem żadnych numerów CAS dla żadnego z prekursorów. Nawet niektórzy Chińczycy sprzedający cały zestaw lub sam prekursor wydają się być detalistami i nie podają nawet IUPAC. Albo nawet o tym nie wiedzą. W clearnet caymanchem jest produktem / pozycją 27248
 
Top