Zestawy do syntezy 5cl chiny

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5c材料

①. G艂贸wny sk艂adnik, 1 kg
②. dmf, 2,5-3 litry (68-12-2)
③. Węglan potasu, 700g (584-08-7)
④. 5-bromo-1-penten, 514 g (1119-51-3)

Krok:
Dodać ①②③ do kolby reakcyjnej, zamieszać, podgrzać do 60-70 stopni,
Powoli dodawać ④, reagować przez 2-3 godziny, schłodzić do temperatury pokojowej.

Jak uzyskać gotowy produkt:
1. Dodać roztwór reakcyjny do lodowatej wody podczas mieszania i dodawać go powoli. Otrzymany proszek jest gotowym produktem.

2. Roztwór reakcyjny ekstrahowano dwukrotnie dichlorometanem i wodą, zatężono do sucha, dodano 1,5 kg etanolu, umieszczono w lodówce na 1-2 dni i otrzymano krystaliczny proszek, który jest gotowym produktem.

Pierwszy rodzaj gotowego produktu nie jest tak dobry jak drugi.

sprzęt:
①. 50-litrowy reaktor,
②. 20-litrowa wyparka obrotowa,
③. zamrażarka,
④. Filtr ssący (wirówka),
⑤. Beczki do ekstrakcji i krystalizacji o pojemności 60 litrów, 4 sztuki,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Czy wyparki obrotowe lub destylatory są trudne w użyciu?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Masz szczęście z tym tłumaczeniem? Czy znalazłeś dostawcę?
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Załadowałem oryginalny dokument od chińskiego dostawcy
 

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 569

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Dokładnie zgadzam się z tym, co mówisz. Wierzę, że mam prekursor, o którym mówisz i wydaje mi się, że jest taki sam jak 5cl. Masz rację, że reakcja z 5-bromo-1-pentenem daje 5cl, niemożliwy do krystalizacji, i zgłosiłem, że reagowałem z tym samym prekursorem z 1-bromo-5-fluoropentanem i otrzymałem silniejszy produkt, i przypuszczam, że jest to 1971007-89-2, izomer S (lub prawdopodobnie mieszanina racemiczna, cas 1715016-75-3?). Po kilku testach byłem w stanie zauważyć zwiększoną wydajność zarówno w przypadku suszonego, jak i świeżo destylowanego DMF, świeżo wysuszonego węglanu i prowadzonego pod strumieniem argonu. Nie jestem w stanie określić o ile dokładnie, ale tradycyjna maszyna do analizy noidów wydrukuje wyniki z niepodważalnymi danymi, takimi jak "DUUUUUUUUUDE I CANT MOVE", po których nastąpi typowy strumień zrzutu pamięci wskazujący na co najmniej 21,75% wzrost wydajności*.
Kolejna uwaga i pytanie, wygląda na to, że MDMB-5br-inaca krąży jako prekursor, być może w celu obejścia przepisów. Wygląd wydaje się być inny, mocno żółty. Czy ktoś o tym słyszał lub wie? Jakieś sugestie dotyczące praktycznego testu lub metody określania obecności Br? Przez praktyczne rozumiem nieposiadanie FTIR, HPLC-MS, NMR lub podobnych w garażu obok tokarki, gdzie powinien znajdować się samochód.

* ten dokument służy wyłącznie celom rozrywkowym, żadnych informacji nie należy traktować poważnie, chyba że jesteś idiotą**.
** jeśli jesteś idiotą, nie traktuj tego dokumentu poważnie
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Witaj przyjacielu i dziękuję za odpowiedź i poświęcony czas. Mam ten prekursor. 5BR-INACA (ADB-INACA) i czekam na alkilohalogen, aby rozpocząć eksperymenty. (Tak trudno go znaleźć). Z pewnością będę na bieżąco informował w tym wątku o wszelkich eksperymentach i wynikach z tym prekursorem. Załączam jego nomenklaturę. Ale... Trochę sceptycznie podchodzę do tego atomu bromu w pozycji 5 pierścienia. Podgrzewanie mieszaniny w temperaturze 70° - 75° C zdecydowanie NIE spowoduje rozerwania tego wiązania węgiel - brom. Tak więc mam pewien pomysł, podczas gdy 5-bromo-1-fluoropenten, pentan lub bromobutan zmieni wodór połączony z azotem na pierścieniu, nadal produkt końcowy zachowa ten atom bromu. Niezależnie od nazwy, która może być czymś w rodzaju 5BR-ADB-5FLUORO... (coś), ten atom bromu może zmniejszyć siłę działania. Zobaczymy, jak sądzę. Mam również prekursor 5br inaca (lub adb-incaca) z 2 różnych partii i mam dostęp do NMR. Tak więc wszystkie prekursory i powstałe kryształy lub substancje stałe (jeśli oczywiście mi się uda) zostaną szczegółowo wyjaśnione tutaj lub w filmie.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 342

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Właśnie natknąłem się na dostawcę, który chciał mi sprzedać główny prekursor 5cl i pozostałe chemikalia, ale jestem nieco sceptyczny. Ryzyko oszustwa jest zbyt duże...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Tak, przepis jest prawdziwy, ale jaki produkt końcowy powstaje w wyniku reakcji? Czy ktoś wie, czy był on analizowany w laboratorium?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Jaka substancja powstaje w wyniku powyższej reakcji?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Czy ktoś wie, jaka substancja powstaje z powyższej receptury i jej syntezy? analizowane w laboratorium?


Czy ktoś zna wzór chemiczny produktu końcowego lub jego nazwę?
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Próbowałem ostatnio tej syntezy, chociaż produkt był aktywny, zauważyłem, że po mieszaniu przez 5 godzin pozostało dużo surowca. Czy były nieprzereagowane? Nie wiem.
Gdyby tak było, wydaje się, że wpłynęłoby to na moc produktu.

Jakieś wskazówki?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Ten numer sprawy jest nieprawidłowy
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
5cl Precursor, prawda?
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Kupiłem zestaw i mam oleisty produkt, który nie zawiera stałych dawek, czy ktoś wie, jak doprowadzić go do gotowego produktu?
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Witam wszystkich,
Interesujące jest, czy komuś udało się przeprowadzić prostą syntezę wymienioną powyżej, aby uzyskać MDMB-INACA
Produkt końcowy MDMB-4en-PINACA?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Tak
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Czy wystarczy podgrzać prekursor w DMF z 5-bromo-1-pentenem i węglanem potasu przez 3 godziny w temperaturze 60-70 stopni, jak napisano na początku wątku, czy wymagane są dodatkowe kroki w syntezie?
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Zapraszamy do składania zapytań!
 
Top