aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Naprawdę chciałbym, żeby do tego nie doszło, ale straciłem cierpliwość.

przez ostatnie kilka miesięcy prowadziłem interesy z aaronstevens.
W rzeczywistości aaronstevens był pierwszym sprzedawcą online, z którym kiedykolwiek robiłem interesy.
i zrobiliśmy sporo udanych transakcji.
Nawet gdy produkty się nie pojawiły, bez wahania wysłał je ponownie.

ale.
kilka tygodni temu złożyłem zamówienie na 1 kg speed z wysyłką track&trace
Nie otrzymałem śledzenia i śledzenia i pojawiła się tylko połowa produktu.
Złożyłem mu skargę i uzgodniliśmy ponowną wysyłkę brakujących 500g.
W piątek (29 września) złożyłem zamówienie na dodatkowy kilogram pasty speed, która miała zostać wysłana wraz z brakującymi 500g.
Kiedy dokonałem płatności, nie otrzymałem od niego wiadomości i próbowałem skontaktować się z nim na wielu platformach.

Poinformowano mnie, że wysłał wiadomość kilka dni temu.
Więc skontaktowałem się z nim na jego nowym koncie pocztowym proton dziś rano i otrzymałem odpowiedź, ale była to krótka rozmowa i od tamtej pory nie miałem od niego wiadomości

Zalecam wszystkim, aby na razie nie składali żadnych zamówień.
Mam nadzieję, że to jedna wielka pomyłka i uda nam się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji.
ponieważ miałem świetne doświadczenia z aaronstevens... aż do teraz.

Będę was informował na bieżąco
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Przyjacielu, wyślij nam kolejny e-mail, mieliśmy ogromny wzrost liczby nowych e-maili po aresztowaniu jednego z naszych członków, prosimy o cierpliwość, odpowiemy jak najszybciej. Dziękujemy za zrozumienie.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mojego zamówienia sprzed około 5 tygodni nadal nie ma, nie chcę nikogo oskarżać, ale ostatnie wydarzenia są bardzo dziwne, a zamówienia sprzed dłuższego czasu są nadal wielkim "?".
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Jak słyszałem, główny użytkownik konta aaronstevens został aresztowany, dlaczego nie ma jeszcze żadnego ogłoszenia na ten temat? Myślę, że Twoja społeczność powinna wiedzieć, a może chcesz ujawnić prawdę, aby wszyscy przestali zgadywać.

Ostrzegłeś swoją listę e-mailową, że twój stary e-mail jest zagrożony, ale na BB nie mówiłeś nic o tym fakcie. Czy zauważyłeś, że doxxed wszystkich swoich klientów do siebie, wysyłając e-mail do wszystkich odbiorców jednocześnie? Przynajmniej ich adresy pocztowe. Wygląda naprawdę źle na to, jak traktujecie wrażliwe dane swoich klientów.

Nie sądzę, aby niepewność przyczyniała się do takich sytuacji. Wyjdź i wyjaśnij, co się dzieje.

BB powinno wprowadzić zakazy handlu w takich sytuacjach, dopóki aaron nie wyjaśni sprawy!!!! Chociaż transakcje były poza depozytem, główny właściciel tego konta, który rzekomo został aresztowany, jest sytuacją, z którą nie należy się bawić
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Jestem ciekaw, jaką wspaniałą historię usłyszymy tym razem, szczerze mówiąc, obserwowanie, jak ten facet wciąż okłamuje swoją społeczność, staje się coraz bardziej irytujące i bolesne!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Świetnie, został aresztowany. Miejmy nadzieję, że nie będzie w stanie ujawnić wszystkiego, WTF. Zniknął na 4 tygodnie 25 gównianych tabletek kwasu później, nie mogę tego ogarnąć! Nadal potrzebuję sprzedawcy cid, który mnie nie oskubie! TYLKO DM
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Czekałem 4 tygodnie na moje i nic, zastanawiałem się, czy jestem jedyny. Chyba jednak nie
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ponad 5 tygodni dla mnie... wysłał mi nawet zdjęcie paczki z numerem przesyłki.
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Miły idiota akceptuje umowy, gdy wie, że nie może ich dostarczyć
Przynajmniej zrobiłem escrow i odzyskałem pieniądze pomniejszone o opłatę.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
gdzie jest moje zamówienie? zamówiłem 100g kokainy otrzymałem tylko 98,5g zamówiłem heroinę z kartelu valentino i nadal jej nie otrzymałem????? wysyłałem mu wiadomości na sesji. przez e-maile brak odpowiedzi!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Powinniśmy sporządzić listę wszystkich pieniędzy, które wyłudził do tej pory... Przykro mi bracie
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ten wątek będzie dobrym przykładem na to, dlaczego wymuszony escrow będzie kluczowy dla platform chroniących swoich użytkowników :) XMR sprawiłby, że wątpliwości dotyczące naruszonej prywatności stałyby się nieaktualne.

Łatwo jest powiedzieć, że bez escrow nie ma odpowiedzialności, ale czas pokazuje, że ludzie wykorzystują społeczności i platformy, kiedy tylko mogą!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Oto czat między dystrybutorem a mną. Może on również to zweryfikować, jeśli ma konto
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Czy po dodaniu testu laboratoryjnego możesz również dodać dowód zamówienia? Czyli zrzut ekranu z zamówieniem bezpośrednio od aarona (TXID, adres portfela)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
To był błąd po stronie zespołów pakujących, przepraszamy za to, ale ludzie czasami popełniają błędy. H został wysłany, ale wygląda na to, że został przechwycony, odpowiedzieliśmy na Twój e-mail i powiedzieliśmy, że możemy zaoferować Ci 50% zwrotu, ale nie odpowiedziałeś. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Rozumiem @aaronstevens, ale obiecano mi śledzenie, którego nigdy nie otrzymałem. pytałem codziennie, po prostu powiedziano mi, że dostanę to dziś wieczorem przez 1 tydzień z rzędu. wtedy koks był krótki, wysłałem ci wiadomość o tym, a ty powiedziałeś, że jest to część metody ukrywania się, a następnie 3 dni później dostałem 7g i wysłałem ci wiadomość ponownie, że jest krótka, a następnie nie odpowiedziałeś przez kilka dni i powiedziałeś "więc jego 3.5g w dół" po tym nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. ciągle prosiłem cię o numer śledzenia wysyłki dla H, ignorowałeś to pytanie. 50% zwrotu? Powiedziano mi, że 50% zwrotu lub 100% zwrotu, jeśli nie dotrze. Po raz pierwszy mam do czynienia z tobą, ufam ci. jeśli możemy rozwiązać tę kwestię, nie mam nic przeciwko spróbowaniu drugiej próby. jak powiedziałeś, jesteśmy ludźmi, popełniamy błędy. wysłałem ci e-mail z powrotem.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 uncje metaamfetaminy nigdy nie pokazały, że ludzie byli za dobrze, powiedzmy
Przynajmniej to się stanie, że moja głowa zostanie wbita w kikut, a co gorsza
zabiją mnie, .2cartel mail bs wraca jako niedostarczalny
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Wyślij mi prywatną wiadomość tutaj, jeśli e-mail nie działa, przedstawiając wszystkie swoje problemy
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Mój pojawił się w NZ zamówiony oz of md 4 września, dotarł 8 października to moje drugie zamówienie i wszystko dotarło, kiedy zważyłem, było 30 gramów... więc nie ma tu żadnych skarg, tylko czas, jaki to zajmuje. ale tak się dzieje, gdy mieszkasz na dnie świata................ dzięki Aaron VC, kurwa, czy naprawdę został aresztowany, patrząc na składanie kolejnych zamówień... zauważyłem, że jego poczta protonowa wróciła jako zagrożona.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Dziękujemy bro doceniamy wsparcie ze strony klientów takich jak Ty.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Czy Aaron już tu nie sprzedaje, nie mogę go znaleźć?
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Jego wpisy i wątek zostały usunięte z powodu ostatnich podejrzeń, ale jego konto pozostaje niezbanowane
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top