aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Miły idiota akceptuje umowy, gdy wie, że nie może ich dostarczyć
Przynajmniej zrobiłem escrow i odzyskałem pieniądze pomniejszone o opłatę.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
gdzie jest moje zamówienie? zamówiłem 100g kokainy otrzymałem tylko 98,5g zamówiłem heroinę z kartelu valentino i nadal jej nie otrzymałem????? wysyłałem mu wiadomości na sesji. przez e-maile brak odpowiedzi!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
To był błąd po stronie zespołów pakujących, przepraszamy za to, ale ludzie czasami popełniają błędy. H został wysłany, ale wygląda na to, że został przechwycony, odpowiedzieliśmy na Twój e-mail i powiedzieliśmy, że możemy zaoferować Ci 50% zwrotu, ale nie odpowiedziałeś. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Rozumiem @aaronstevens, ale obiecano mi śledzenie, którego nigdy nie otrzymałem. pytałem codziennie, po prostu powiedziano mi, że dostanę to dziś wieczorem przez 1 tydzień z rzędu. wtedy koks był krótki, wysłałem ci wiadomość o tym, a ty powiedziałeś, że jest to część metody ukrywania się, a następnie 3 dni później dostałem 7g i wysłałem ci wiadomość ponownie, że jest krótka, a następnie nie odpowiedziałeś przez kilka dni i powiedziałeś "więc jego 3.5g w dół" po tym nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. ciągle prosiłem cię o numer śledzenia wysyłki dla H, ignorowałeś to pytanie. 50% zwrotu? Powiedziano mi, że 50% zwrotu lub 100% zwrotu, jeśli nie dotrze. Po raz pierwszy mam do czynienia z tobą, ufam ci. jeśli możemy rozwiązać tę kwestię, nie mam nic przeciwko spróbowaniu drugiej próby. jak powiedziałeś, jesteśmy ludźmi, popełniamy błędy. wysłałem ci e-mail z powrotem.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Powinniśmy sporządzić listę wszystkich pieniędzy, które wyłudził do tej pory... Przykro mi bracie
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Gdybyśmy chcieli wykorzystywać naszych klientów, nie odpowiadalibyśmy im teraz, gdy pytają o status swojej przesyłki. Jesteście klientami, z którymi nie chcemy robić interesów, wyjaśniłem sytuację naszej organizacji, wyraźnie stwierdziliśmy, że e-mail .2 jest jedynym sposobem skontaktowania się z nami w przyszłości. Prosimy o nie rzucanie oskarżeń o to, że jesteśmy oszustami, gdy w przeszłości przeprowadziliśmy niezliczone transakcje. W chwili obecnej pokonywanie tych przeszkód jest na pierwszym miejscu na naszej liście do zrobienia, jak możemy ponownie wysłać produkty, jeśli nasze magazyny zostały zamknięte i zagrożone. Wszystkich klientów prosimy o cierpliwość.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nie musisz mi niczego tłumaczyć, koleś, nie dam się nabrać na twoje kłamstwa :D Tyle pieniędzy stracili ludzie, którzy mieli do czynienia z czymkolwiek związanym z twoim nazwiskiem. Nie bądź tu teraz, mówiąc o ponownej wysyłce, jeśli potrzebny był pieprzony publiczny post, abyś wyszedł po tym, jak przez tygodnie nękałeś swoich rzekomo "ukochanych" klientów. Usuń swoje konto i miej to już za sobą.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 uncje metaamfetaminy nigdy nie pokazały, że ludzie byli za dobrze, powiedzmy
Przynajmniej to się stanie, że moja głowa zostanie wbita w kikut, a co gorsza
zabiją mnie, .2cartel mail bs wraca jako niedostarczalny
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Wyślij mi prywatną wiadomość tutaj, jeśli e-mail nie działa, przedstawiając wszystkie swoje problemy
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Mój pojawił się w NZ zamówiony oz of md 4 września, dotarł 8 października to moje drugie zamówienie i wszystko dotarło, kiedy zważyłem, było 30 gramów... więc nie ma tu żadnych skarg, tylko czas, jaki to zajmuje. ale tak się dzieje, gdy mieszkasz na dnie świata................ dzięki Aaron VC, kurwa, czy naprawdę został aresztowany, patrząc na składanie kolejnych zamówień... zauważyłem, że jego poczta protonowa wróciła jako zagrożona.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Dziękujemy bro doceniamy wsparcie ze strony klientów takich jak Ty.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg, jeśli ktoś jest na tyle głupi, by kupować od tego gościa, zasługuje na to, by zostać oszukanym. Myśli, że jest sprytny ze swoimi fałszywymi reklamacjami typu "zamówiłem 100 g, a otrzymałem tylko 98,5". Łatwo zauważyć, że używa wielu kont
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Było to dla mnie oczywiste od samego początku, a jednak sprawił, że większość dała się nabrać na jego kłamstwa. Ukrywa się również za profilami innych "sprzedawców" tutaj i jest dla mnie widoczne, kim są profile, które w rzeczywistości są obsługiwane przez dokładnie tę samą osobę.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legalnie zamówiłem 100g otrzymałem 91,5g następnie powiedziałem mu o tym i powiedział, że ponownie wyśle resztę. 2 dni później dostałem 7 g pocztą, więc wysłałem mu wiadomość, mówiąc, że brakuje mu 1,5 g, więc nigdy do mnie nie wrócił.
Zamówiłem 100g H, które nigdy nie dotarło. miało być śledzone, nigdy nie otrzymałem śledzenia. ciągle wysyłałem mu wiadomości bez odpowiedzi. nie chcę brzmieć jak pizda, ale tak, w sumie na koksie brakowało 1,5 g, brzmi to jak fałszywa skarga, ale taka jest prawda. otrzymałem dziś e-maile od kartelu Valentino, ale chcę zwrotu pieniędzy. chcą zrobić 50% reship, ale nie stoję na to. nie mam gwarancji, że ponowna wysyłka dotrze. to mój pierwszy raz, kiedy robię z nim interesy. moje konto wygląda na fałszywe, ponieważ jestem tu nowy. nie sądzę, żebym kupował od nich, dopóki nie rozwiąże problemu, a jeśli to zrobią, to dlaczego nie spróbować z nimi ponownie? błędy się zdarzają, rozumiem to. nie możesz ufać ciemnej sieci, ale każdy może być za ekranem.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Zdjęcia jego H wyglądały bardzo dobrze, ale na szczęście przestał mi odpowiadać
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Osoba, która oszukuje innych, jest po prostu gorszym rodzajem szumowiny. Wyjdź i zarabiaj pieniądze, wykonując uczciwą pracę. Tacy ludzie są narcystyczni i nawet nie czują wyrzutów sumienia z powodu zła, które wyrządzają... jakby świat był im coś winien. Albo są wściekli na świat, bo ich życie jest do dupy. To twoja WŁASNA WINA, że twoje życie jest do dupy, pieprzony frajerze
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Całkowicie się z tym zgadzamy, staramy się jak najlepiej wykorzystać wszystkie nasze zasoby, aby naprawić te kwestie, uważaj bracie.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Chodzi o moje zlecenie, które było obarczone... Dalsze dowody od mojego klienta i jego klienta zostaną wysłane jutro, ponieważ wszyscy śpią.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Chyba nie zadajesz tego pytania retorycznie? Bibuła nie może wyrządzić żadnej szkody, bez względu na to, co na nią nałożysz!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
o cholera ok, ponownie wysłałem do facetów z protonu e-mail i powiedział, powiedz kim jesteś i jakie otrzymałem zamówienia, ..... to brzmiało podejrzanie, więc wyszedłem stamtąd!!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Widzieliśmy ten e-mail, myślałem, że pytasz o status swoich starych zamówień. Moje przeprosiny, jeśli zostałeś wstrząśnięty.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Prosimy o cierpliwość, staramy się wrócić do wszystkich, straciliśmy ogromny sektor naszej działalności z powodu LE, wiele paczek zostało przechwyconych i staramy się jak najlepiej wrócić do wszystkich i rozwiązać problem, w którym obie strony są zadowolone. Prowadzimy działalność od ponad 10 lat, a tutaj od 2022 roku, przeprowadziliśmy wiele transakcji i transakcji, które przebiegły idealnie. Nie jesteśmy oszustami, po prostu mieliśmy kilka poważnych niepowodzeń. Jeśli jesteśmy winni Ci przesyłki, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected], w wiadomości e-mail podaj , jaki produkt jesteśmy winni, ile z niego wynika, a następnie dowód transakcji i historię poprzednich wiadomości. Dziękujemy wszystkim za zrozumienie. Mam nadzieję, że uda nam się dojść do porozumienia z osobami, które czują się zdradzone. Bądź bezpieczny i trzymaj się wysoko.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
DO WSZYSTKICH, KTÓRZY UWAŻAJĄ NASZĄ ORGANIZACJĘ ZA OSZUSTÓW

Mówi szef całej organizacji

Po pierwsze, chciałbym podziękować wszystkim, którzy okazali Valentino Cartel wsparcie w tym trudnym okresie i chcieliśmy, abyście wiedzieli, że wasze wsparcie nie pozostaje niezauważone, naprawdę doceniamy każdego z was.

Ostatnio widzieliśmy kilka nienawistnych, negatywnych komentarzy na temat naszej organizacji, co nas denerwuje, rozumiemy wszystkie wasze frustracje, jednak nie jest przyjemnie widzieć, jak nasi lojalni klienci zwracają się przeciwko nam po jednym złym uczynku.

Aby wszystko wyjaśnić, członek, który prowadził ten sektor działalności, został aresztowany, a jego sesja, prototnmail i telegram zostały naruszone. Dane na jego urządzeniu są zaszyfrowane, więc nie obawiajcie się, nie jesteście zagrożeni, jednak w przyszłości uważamy, że najlepiej jest używać innego adresu e-mail. Ze względu na utratę usług przesyłania wiadomości nowy członek, który został przydzielony do zajmowania się tym sektorem, nie ma żadnych wcześniejszych informacji, więc wszystko, co teraz robi, jest dla niego nowe. Oznacza to, że nie zna żadnego ze starych klientów ani żadnego z ich zamówień, dlatego prosi ludzi o dowód płatności i historię wiadomości ze starym członkiem. Każdej osobie, która złożyła zamówienie, przydzielono numer zamówienia, który został zarejestrowany w jego telefonie. W ten sposób, gdy rozmawiał z zespołem pakującym, mógł odpowiednio podać numery śledzenia. Po aresztowaniu tego członka straciliśmy bardzo dużo informacji i obecnie staramy się zebrać jak najwięcej, aby móc je naprawić. Innym problemem są konfiskaty, wiele naszych paczek, które zostały wysłane, zostało ostatnio zajętych, a nasze główne magazyny we Francji i Niemczech zostały zamknięte, co dodatkowo utrudnia naszą organizację. Jeśli mam być z wami szczery, to ostatnie trzy tygodnie były wyjątkowo popieprzone.

Wielu z was komentowało, że jesteśmy oszustami, dlatego jestem z wami przejrzysty. Wszyscy klienci, którzy pomogą temu nowemu członkowi w poruszaniu się po tej stronie, będą bardzo wdzięczni. Chociaż właśnie zobaczyłem, że zostaliśmy pozbawieni naszych praw do sprzedaży, co jest wstydem. Prosimy o kontakt mailowy w przypadku jakichkolwiek pytań. Najważniejszą rzeczą jest przywrócenie zaufania, które zostało zbudowane wcześniej. Dążymy do tego, dając każdemu maksymalnie 75% reship w zależności od jego sytuacji. Prosimy o przesłanie nam e-mailem dowodu transakcji, oryginalnego zamówienia, ilości, jeśli w ogóle dotarło, oraz adresu dostawy. Czekamy na wszelkie nowe możliwości biznesowe, które pojawią się na naszej drodze.

Informacje o zamówieniach złożonych między 25 września a 2 października zostały utracone na czas nieokreślony. Wszystkie nowe zamówienia złożone od 5 września, kiedy wznowiliśmy działalność, zostały przetworzone, chyba że zostały złożone za pośrednictwem strony bbgate. Dziękujemy za zrozumienie. Bądźcie bezpieczni.

Szef
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ty i 5 innych kont, których używasz do fałszowania korespondencji
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top