aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
gdzie jest moje zamówienie? zamówiłem 100g kokainy otrzymałem tylko 98,5g zamówiłem heroinę z kartelu valentino i nadal jej nie otrzymałem????? wysyłałem mu wiadomości na sesji. przez e-maile brak odpowiedzi!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Powinniśmy sporządzić listę wszystkich pieniędzy, które wyłudził do tej pory... Przykro mi bracie
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jeśli dana osoba może publikować, poproś ją, by udała się na forum i opublikowała swoje roszczenie, szczegółowo opisując okoliczności.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Czy Aaron już tu nie sprzedaje, nie mogę go znaleźć?
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Osoba, która oszukuje innych, jest po prostu gorszym rodzajem szumowiny. Wyjdź i zarabiaj pieniądze, wykonując uczciwą pracę. Tacy ludzie są narcystyczni i nawet nie czują wyrzutów sumienia z powodu zła, które wyrządzają... jakby świat był im coś winien. Albo są wściekli na świat, bo ich życie jest do dupy. To twoja WŁASNA WINA, że twoje życie jest do dupy, pieprzony frajerze
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Całkowicie się z tym zgadzamy, staramy się jak najlepiej wykorzystać wszystkie nasze zasoby, aby naprawić te kwestie, uważaj bracie.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Czy odpowiedziałeś mi przez przypadek? Myślę, że to było dedykowane aaronowi, co powiedziałeś.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Chodzi o moje zlecenie, które było obarczone... Dalsze dowody od mojego klienta i jego klienta zostaną wysłane jutro, ponieważ wszyscy śpią.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Podczas gdy Aaron prowadził dobre interesy z wieloma osobami i ogólnie był w dobrym tempie, jeśli chodzi o swoje zamówienia, dla mnie wszystko o nim było podejrzane od samego początku, ponieważ mogłem powiedzieć, że nie był naprawdę zaangażowany w społeczność w celach osobistych, a także jego szerokie zapasy, które nigdy nie wydawały się być razem w tym samym miejscu, po prostu wyglądały dla mnie jak "Darknet Vendor 101", W każdym razie dropshipping jest nowoczesnym modelem biznesowym, ale uważam, że to tandetne mieć taką formę reklamy, kiedy wyraźnie nie jesteś facetem :D Z powodu jego podejrzanego zachowania naprawdę nabrałem do niego wiele złości, za to, że wykorzystał tę wspaniałą społeczność dla swoich osobistych korzyści.

W tym przypadku intryga, którą Aaron stworzył wokół siebie i wielu innych osób (kupujących i sprzedających), które ma na tym rynku, została dla mnie odkryta 29 sierpnia tego roku. Jednak nie miałem ochoty nic z tym robić, ponieważ posiadanie różnych tożsamości w darkwebie jest czymś, co jest bardzo powszechne i czymś, co też robię.

Niemniej jednak, 22 sierpnia skontaktował się ze mną użytkownik Breaking Bad, prosząc o różne narkotyki, ale głównie oksykodon do użytku prywatnego. Wdaliśmy się w rozmowę i około tydzień później paczka była już w drodze. W tym momencie kupujący skontaktował się ze mną ponownie z następującą wiadomością:

Więc na tym etapie chciałbym, abyście zrobili sobie przerwę, otworzyli sesję i sprawdzili, czy ten identyfikator może być wam znany :D

Historia toczy się dalej....

Ponieważ nigdy wcześniej nie miałem kontaktu na sesji z Aaronem, nie mogłem zobaczyć, co się wkrótce wydarzy i skontaktowałem się z użytkownikiem za pomocą leniwej wiadomości "Yo Gordon", aby poinformować go, kim jestem.

2 godziny i 2 minuty później moja prośba o wiadomość została zaakceptowana. Użytkownik odpowiedział:

Kiedy przystąpiłem do konfrontacji, mówiąc:
Nie odezwał się przez cały dzień, chociaż wcześniej był BARDZO responsywny, a w USA było jeszcze południe
Drążyłem dalej:
Wyszedł i powiedział:
Dostałem kilka wyjaśnień fugazi, dlaczego mój klient go do mnie odsyła, bo aaron ma być dużym dostawcą Oxycodone w USA :D :D Dla mnie jest to dość jasne :)

Użytkownik BB, który wysłał mi profil, również nie odpowiadał przez jeden dzień, a następnie powiedział:

Kiedy odpowiedziałem:
Nie otrzymałem odpowiedzi, kiedy paczka została dostarczona, nigdy więcej się ze mną nie skontaktowano, ale konto jest nadal aktywne na dzień dzisiejszy (ostatni raz aktywne: 9 października 2023 r.).

To może pozostawić trochę miejsca na interpretację, ale dla mnie wszystko jest całkiem jasne.

Z danych, które widzę w adresie, osoba stojąca za kontem pochodzi z USA! (Nie pytaj mnie o jego adres :D)

Mógłbym kontynuować dodawanie dowodów na powyższe stwierdzenia (zrzuty ekranu + filmy), które mam, ale to strata czasu i energii!

Inne sytuacje, które doprowadziły do mojej opinii o Aaronie to:

1. Kiedy dopiero zaczynałem jako sprzedawca, miałem użytkowników takich jak Chobeskunk i 2 inne osoby z Francji czekające na odpowiedź aarona przez ponad 3 tygodnie już po złożeniu zamówienia i wysłaniu monet, to dosłownie nigdy nie przestało, odkąd ludzie przychodzili tu co jakiś czas z tym samym problemem bycia duchem przez tygodnie i to jest 4 miesiące temu.
Ghosting po przyjęciu zamówienia = oszustwo
2. Jego kokaina była testowana na 70%, reklamowana na 90%+
3. Ludzie zamawiali metę, dostawali 4MMC
4. Przyznał mi się do sprzedaży oksykodonu z domieszką fentanylu podczas sesji.
5. Pisze o 95% 4MMC, ale wysyła brudne gówno do klientów. Kiedy to wychodzi na jaw, naprawdę mówi, że załatwił to, lecąc do laboratorium samolotem, aby usprawnić pracę swoich chemików

Ludzie, to wszystko jest tak złe, że nie mogę uwierzyć, jak to mogło trwać tak długo i jak ten facet nie został jeszcze zbanowany? To było śmieszne do oglądania, ale szczerze, czy chcemy tego rodzaju uwagi, że użytkownik, który kupił narkotyki w Breaking Bad, trafił z tego powodu do szpitala? aaronstevens musi odejść i każde z jego kont pobocznych!

Naprawdę zastanawiam się, ile pieniędzy wyłudził od ludzi.

Naprawdę nalegam na potrzebę przymusowych transakcji escrow na Breaking Bad, każdy, kto przeciąga ludzi poza forum, powinien zostać natychmiast zbanowany, jeśli nie został przyznany przez administratorów.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To taki sus, wygląda na to, że Aaron trochę się tam poślizgnął, myślę, że dzieje się tak, gdy żonglujesz jakkolwiek wieloma kontami pobocznymi, zapominasz, kim powinieneś być
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Szczerze mówiąc, jest to dla mnie bardzo podejrzane. Zwłaszcza, że nigdy więcej nie skontaktował się ze mną ten użytkownik, mimo że dostawa była idealna, to niezwykłe.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordon, nie mam nawet w połowie takiego wglądu w ten świat jak ty, ale w moim kraju jestem przebiegłym starym lisem w branży i zachowanie Aarona było podejrzane od pierwszej chwili.
Obserwowałem go przez rok, jak arogancko próbuje zepchnąć innych sprzedawców. Ale wygląda na to, że i ja się starzeję, bo czas mijał, widziałem jak kumulują się pozytywne oceny i przeszło mi przez myśl, że może warto spróbować....
Potem wybuchła afera, na szczęście dla mnie. Również na szczęście dla Ciebie, bo praktycznie pokonałeś go w krótkim czasie, swoją rzetelnością.
Wkrótce wpadnę do ciebie po małą amfetaminę, jeśli nie masz nic przeciwko... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Większość rzeczy jest tak oczywista, że nie ma potrzeby wglądu :) Ale oczywiście zawsze możesz się ze mną skontaktować i zobaczyć, czy uda nam się zrealizować dla Ciebie zamówienie! Oczywiście nie mam nic przeciwko :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens i inni

Zespół BB doskonale zdaje sobie sprawę, że aresztowania są czymś, co zdarza się w naszej branży. Nie każde aresztowanie niszczy biznes.
Gdy tylko pojawiła się wiadomość, że @aaronstevens ma kłopoty, natychmiast skontaktował się z nami i poprosił o anulowanie wszystkich zamówień, aby ludzie mogli odzyskać swoje pieniądze.

Zdaję sobie również sprawę, że @aaronstevens stara się zminimalizować straty swojej firmy i dokłada starań, aby większość zamówień została dostarczona do klientów.

Do czasu ustabilizowania się sytuacji tymczasowo ukryliśmy wszystkie aukcje @aaronstevens. Gdy większość problemów zostanie rozwiązana, @aaronstevens będzie mógł kontynuować handel na BB, ale nie będzie publikował kontaktów komunikatorów, aby wszystkie transakcje przechodziły przez escrow.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nie jest to usprawiedliwieniem dla sprzedaży podrobionych produktów, które narażają kupujących na fizyczne niebezpieczeństwo, jak LSD
To jest dokładnie to, co Breaking Bad próbuje wyeliminować z rynków narkotykowych, sprzedawców, którzy wykorzystują swoich konsumentów, ponieważ nie wiedzą lepiej

Przeczytaj wszystkie zarzuty tutaj w wątku, to po prostu wykracza poza wszystko, co można uzasadnić aresztowaniem, które rzekomo zablokowało mu / zespołowi na kilka dni prowadzenie działalności. To, czego dotyczy ten wątek, jest znacznie większe
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Czy widziałeś dowody? Nie chcę występować w roli prawnika, ale jeśli ktoś oskarża, powinien udowodnić swoje zarzuty.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Masz rację, nie było dowodów na wynik testu laboratoryjnego, mam nadzieję, że uda nam się zdobyć dowody!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nie proszę o testy laboratoryjne. Przynajmniej zapoznaj się z ofiarą i jej historią. Czego używał, ile, jakie były objawy, dowód, że kupił to od arona. Tylko to.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Myślę, że powinno się to udać załatwić przez Cut'a jako, że jest w kontakcie z kupującym, jeśli jest dowód TXID to jeszcze lepiej.
@NoCutt Możesz coś poprawić? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Wszystkie kontakty e-mail są nadal widoczne na jego stronie profilowej
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Też jesteście sprzedawcami. Każdy może przyjść i powiedzieć, że klient został hospitalizowany po użyciu twojego produktu. Oczywiście byłoby to szkodliwe dla waszej reputacji. Dlatego uważam, że jesteśmy zobowiązani do reagowania na takie twierdzenia tylko wtedy, gdy widzimy coś więcej niż zwykłe oskarżenie.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Masz rację. Mam nadzieję, że roszczenie można udowodnić lub wyjaśnić, aby zapobiec dalszym szkodom. Platforma nie potrzebowałaby tego rodzaju negatywnego światła reflektorów.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Oczywiście to więcej niż uczciwe, dystrybutor wydaje się już spać, proszę go o dowód na czacie lub cokolwiek innego, co jest konieczne. Jednak nigdy nie miałem złych intencji wobec samego Aarona lub jego firmy. Z punktu widzenia mojego klienta byłoby to również dość niejasne, aby mi to powiedzieć i nawet nie prosić o zwrot pieniędzy lub coś podobnego, co byłoby logiczną rzeczą do zrobienia, gdyby w rzeczywistości nie było sznurowane. Mam wiele transakcji w tym czasie, to powinna być ta, której jestem w 95% pewien.
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALIZACJA.

Skontaktowałem się z nim po opublikowaniu tego postu.

Poprosił mnie o przesłanie mu dowodu transakcji i rozmowy, którą odbyłem z Aaronstevensem przed jego rzekomym aresztowaniem, w którym złożono moje zamówienie.

Spełniłem jego żądania i dostarczyłem mu wszystkie posiadane dowody, które moim zdaniem były więcej niż wystarczające.
Ale od tego czasu nie odpowiedział
Nasza rozmowa miała miejsce 8 października.

Z przyjemnością przekażę ci @HEISENBERG rozmowy, które odbyłem z aaronstevensem, jeśli będzie to potrzebne, ponieważ nie opublikuję ich tutaj, ponieważ zawierają poufne informacje o danych

Nie wiem, co zrobić z tą całą sytuacją.
Jestem zdezorientowany, sceptyczny i czuję się spieprzony, i nie czuję, że robi się gówno, aby rozwiązać którąkolwiek z tych spraw ze strony aaronstevensa.

Czuję, że powinien przynajmniej mieć uprzejmość, aby codziennie informować wszystkich czekających.
Ponieważ jestem już psychicznie przygotowany na to, że moje pieniądze już dawno przepadły wraz z pieniędzmi wszystkich innych.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Całkowicie się zgadzam.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Moment, w którym nie jesteś już tym, który odpowiedział - czy to Aaronstevens, czy to FBI, CIA. AI lub inny akronim...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To już nie jest ktoś, komu można zaufać. @HEISENBERG - ja bym po prostu usunął wszystkie ślady po tym użytkowniku i "valentino cartell"

Jeśli koleś został aresztowany, w jaki sposób jego konta są nadal dostępne? Cała zmiana Sesji też była buggerem - płaczcie mi rzekę, ci skurwiele NIE są tą samą organizacją, którą byli kiedyś.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top